Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabrana pusenja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OFRA HAZA
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 1:02 
Naslov: Grrrr ! Kako pušači izdržavaju zakon o nepušenju????? I još gore, kako ugostitelji zadržati goste???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je ovaj zakon o nepušenju svima jedan veliki šok, i ne samo pušačima nego i ugostiteljima. Njima je kontam najgore, jer ljudi žive od toga, to im je posao, i moguće da sutra netko od njih neće imati za kruh, jer činjenica je da će ljudi sve rjeđe i rjeđe dolaziti u kafiće jer se neće osjećati u godno. Sad dok je ljeto, terasce ovo ono, bit će super, ali čim zahladi ko za kako će sve to izgledati....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Jedina dobra stvar koju je HDZ napravio u zadnjih 19 godina.


ja bi digla spomenik onom tko se prvi toga sjetio,hehehe


osijek031.com smile To je totalna diskriminacija...svašta bi rekla, al neću...već sam dovoljno rekla u jednoj sl takvoj temi. Al jbg šta je tu je, mora se i hrvatska povodit za europskim trendovima. Ak ništ drugo, uštedit ću si bar para, jer neću više ić toliko na kave ak nemogu pušit.
ne, dosad je bila diskriminacija, ali nepusaca..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer sam tražio restoran za jednu proslavu pa sam primjetio da ni ugostitelji sami ne znaju jel se smije pušiti ili ne smije pušiti na terasama restorana.
jedni kažu da se ne smije jer se poslužuje hrana, a jedni kažu da se smije.
što je istina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stripi je napisao/la: ›
kad sam ja išla u srednju mi smo pušili u školskom wc-u, na faksu smo smjeli u kantini jedno vrijeme! taj zakon će najviše pomoć tim srednjoškolcima jer sad više nesmiju ni po kafićima. voljela bi da je to bilo u moje vrijeme, mislim da ne bi sada toliko voljela tu cigaretu. a sa druge strane najviše će izgubit ugostitelji jer puno ljudi neće htjet otić ni na kavu kad nesmiju zapalit. dobar je zakon ali možda u krivo vrijeme
ispadne da u kafice idu samo pusaci,
druga stvar koju na zalost nitko ne primjecuje, narocito mediji ne, a to je da su se nepusaci dosad na svoju stetu solidarisali sa pusacima, i da bi bili zajedno u drustvu udisali dim, koji im smeta..a sad kad je dosao red da se malo pusaci solidarisu, sad ne, oni ne idu na kave sa nepusacima, jer ne smiju pusit, kakvo razmazeno, bezobzirno razmisljanje..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Necro je napisao/la: ›
Ja kao nepusac dijelom podrzavam,ali dijelom i ne.Neka naprave da se vani(terase ili ko recimo u tvrdi,ispred kafova) smije pusiti,a unutra ne,i normalno da odvoje prostorije pusaca i nepusaca.
Meni jako smeta dim i nezelim da me truje necija ovisnost...
a kako ce se jedno drustvo u kojem ima pusaca i nepusaca odvojiti?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
ma ja smatram da je debilana ovo sto si ti napisao


Pa to je i jasno, ja po birtijama izlazim sigurno duže nego što ti živiš, a pušim otprilike koliko si stara ili mlada kako se uzme.
Stvar slobode je u izboru. Kako ne želim u birtiju gdje sviraju narodnjake tako ti nemoj u birtiju gdje je gazda rekao da se može pušiti.
I to je to.
Ne brini pojavile bi se na kratko birtije u kojima se ne puši, samo bi brzo propale jer bi izgubile sve goste, koliko tvojih prijatelja puše i pije, koliko tvojih poznanika puši i pije. A koliko su nepušaći. Razmili malo. Ako su svi nepušaći onda super, jeli to kriterij da se s tobom druži??
oko 70% ljudi ne pusi, a zajebava ih ovih bahatih 30%

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
haha...pa šta se bzvz svađate...donijet će taj zakon al neće ga provodit...ko i ono...zabranjuje se prodaja alkohola mlađim od 18 g...haha...da...baš se ne prodaje....meni svejedno oće bit zakona ili ne...ako mi negdje smrdi neću ići tamo...ako ne volim cajke...neću ić na cajke...ono što ne volim neću to radit...
AKO SAM ŽEDAN KUPIT ĆU SOKIĆ U TRGOVINI I POPITI NA PROMENADI NA NEKOJ KLUPICI I PRIČAT S PRIJATELJEM ILI NJIMA ISTO KO I U KAFIĆU,GLEDAT DRAVU I RUŽNU PAČAD I NEKOM DATI BOCU Smile ...em ću ja uživat i proći jeftinije...i još će neko drugi zaradit na meni...hehe...i šta sam još htio reć.......kad se sjetim napišem....no sve u svemu...taj zakon se neće provodit...
a kako ces pojest sendvic na fakultetu ako oko tebe dimi njih 50-tak?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
sutra sam u nekim svatovima, zna li netko kako je to s pušenjem rješeno u tim salama za iznajmljivanje?u koju kategoriju one spadaju?
u kategoriju zabranjeno pusenje, bila u svatovima u hotelu osijek, nitko nije pusio u sali, islo se van na terasu..viva zakon o zabrani pusenja..jer ne moram nosit garderobu na kemijsko poslije toga..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih sada otisao korak dalje i zabranio ljudima koji ne koriste dezodoranse ulazak u kafice i klubove! Prije smo bar imali dimni zid,a sada,htio-ne htio, znam tko se pere,a tko ne...
I ruznim zenama ne treba dati van,jer,koliko god je vazno fizicko zdravlje-jos je vaznije psihicko!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam pušač i sviđa mi se sada kad dođem kuči sa neke cuge ili sa neke zabave, a ne peku me oči i ne smrdi mi roba, ali ako je to cijena da ljudi zatvaraju lokale i ostaju bez posla, prvi ču potpisati da se vrati stari zakon. Prema nekim statistikama, kada su u sloveniji zabranili pušenje, zatvoreno je 60 % tamošnjih lokala-kako je krenulo mislim da nas ista sudbina čeka.
Bar zbog ljudi koji žive od ugostiteljstva treba nešto promijeniti, a vjerujem da se i svi ostali ne pušači sa time slažu, jer nam je država i bez toga u banani. Neka ostanu druge zabrane pušenja u zatvorenim prostorima, ali u ugo. lokale ljudi idu svojevoljno i onome kome baš toliko smeta pušenje neka čuva zdravlje i neka ne ide tamo. Koliko samo dnevno smoga i inih sranja udišemo, pa nikom ništa, zašto se o tome ne povede takva polemika!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa sada se vidi koliko je zapravo nepušača....kad sve što nema terasu zjapi prazno....najbolje što sam čula u posljednje vrijeme je kad je ugostitelj iz Zadra mislim - na ploču ispred svog praznog kafića napisao poruku: "A gdje ste sada, nepušači?"....
...ja bi sada napravila zakon da nepušači ne smiju sjediti na terasama, na isto dođe....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

postoje podaci o tom koliko novca donosi pedofilija i prodaja narkotika...treba li tom vasom logikom sve sto donosi novac dozvoliti?
moze li se o necem razmisljati a da nam glavni argument nije novac, dobit?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...pa sada se vidi koliko je zapravo nepušača....kad sve što nema terasu zjapi prazno....najbolje što sam čula u posljednje vrijeme je kad je ugostitelj iz Zadra mislim - na ploču ispred svog praznog kafića napisao poruku: "A gdje ste sada, nepušači?"....
...ja bi sada napravila zakon da nepušači ne smiju sjediti na terasama, na isto dođe....

pa jasno da zjapi prazno sve što nema terasu, kad su temperature bile 30+! baš me zanima bi li zjapille birtije prazne da je ta zabrana uvedena tijekom zime! moš mislit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
nisam za je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
ma ja smatram da je debilana ovo sto si ti napisao


Pa to je i jasno, ja po birtijama izlazim sigurno duže nego što ti živiš, a pušim otprilike koliko si stara ili mlada kako se uzme.
Stvar slobode je u izboru. Kako ne želim u birtiju gdje sviraju narodnjake tako ti nemoj u birtiju gdje je gazda rekao da se može pušiti.
I to je to.
Ne brini pojavile bi se na kratko birtije u kojima se ne puši, samo bi brzo propale jer bi izgubile sve goste, koliko tvojih prijatelja puše i pije, koliko tvojih poznanika puši i pije. A koliko su nepušaći. Razmili malo. Ako su svi nepušaći onda super, jeli to kriterij da se s tobom druži??
oko 70% ljudi ne pusi, a zajebava ih ovih bahatih 30%

Odakle si samo izvukao 70% nepušaća? Ako je to istina, ne znam oko čega ugostitelji dižu frku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja bih sada otisao korak dalje i zabranio ljudima koji ne koriste dezodoranse ulazak u kafice i klubove! Prije smo bar imali dimni zid,a sada,htio-ne htio, znam tko se pere,a tko ne...
I ruznim zenama ne treba dati van,jer,koliko god je vazno fizicko zdravlje-jos je vaznije psihicko!

Pa ovo sa dezićima i nije loša ideja...
A što ćemo s ružnim muškarcima, u zoološki vrt?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: