Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabrana pusenja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›


..ja, recimo, imam takvo razmišljanje o alkoholu, npr....sva sreća pa su ljudi različiti i imaju različite poroke... Wink

Sve usporedbe alkohola i cigareta su debilne.
Znanstveno je dokazano da je alkohol zdrav u manjim količinama,i uz to kada netko popije 2-3 piva nikoga ne ugrožava,dok to nije slučaj ako popušiš kutiju cigareta u zatvorenom prostoru.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›


..ja, recimo, imam takvo razmišljanje o alkoholu, npr....sva sreća pa su ljudi različiti i imaju različite poroke... Wink

Sve usporedbe alkohola i cigareta su debilne.
Znanstveno je dokazano da je alkohol zdrav u manjim količinama,i uz to kada netko popije 2-3 piva nikoga ne ugrožava,dok to nije slučaj ako popušiš kutiju cigareta u zatvorenom prostoru.


...jel ti ne shvaćaš ili što??????....JA IMAM takvo razmišljanje o alkoholu....kao što imam i pravo izreći mišljenje a da me se ne proziva debilom....smanji doživljaj.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.05.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepušim, i gadi mi se otići bilo gdje na cugu jer znam da ću smrditi po cigarama.

Baš me zanima koliko tko potroši na cigare?
Onako, čisto informativno.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je to jedna od boljih rokerskih sastava s prostora bivše juge Smile

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Necro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Lokacija: Osijek ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja kao nepusac dijelom podrzavam,ali dijelom i ne.Neka naprave da se vani(terase ili ko recimo u tvrdi,ispred kafova) smije pusiti,a unutra ne,i normalno da odvoje prostorije pusaca i nepusaca.
Meni jako smeta dim i nezelim da me truje necija ovisnost...

_________________
"Mi smo Borg,otpor je napon kroz struja."
http://www.necroparkour.deviantart.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.05.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sada su nepušači došli na svoje, vesele se što neće udisat dim, a kladim se da je rijetko kome uopće i smetalo to dok su sjedili po kavama jer garantiram da svako bar ima u društvu nekog prijatelja koji puši i sigurno nisi prijatelju srao de sad zašt pušiš, smeta mi dim, to su čiste gluposti.

meni je dim uvijek smetao, često na poslu ne bi jela u kantini jer je ona bila za pušače, kafići, u neke npr. nisam ni išla zbog loše ventilacije i zadimljenosti(ne bih sad javno navodila koji su to), a prijatelji, nema mi ničega goreg kad netko puši i piri u lice i ne pazi kuda ide dim. redovno sam ih opominjala za to, jer meni dim jako smeta i bude mi muka....

što se tiče zabrane pušenja, čisto sumnjam da će se to provoditi u noćnim klubovima, baš me zanima kako će inspekcija npr. proći korz cijeli q-club nedjeljom oko 2a.m., a kafići:1. dobra ventilacija(jer u ovima u koje ja izlazim ni ne osjeti se dim), 2.trebaju odlučiti dali su za pušače ili nepušače, eventulano odjeljen prostor, ali pod time ne mislim da ga odjele samo s naljepnicom, a između dijela za pušače i nepušače nema ni nekog paravana


sa ovim se svim slazem sto je miss take napisala, jedno 16000 puta znala opomenit ljude da dim ne ide na mene itd, a kad odem kuci smrdim ko pepeljara, ma strava. ja sma cak uvela zakon da u mom autu nema pusenja pa makar umrli pusaci ne zanima me

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › kad bi svi malo razmišljali glavom i skontali koliko dajete novaca za ništa i što podržavate ne bi više nikad zapalili niti 1 cigaretu


kad se ja tebi budem pozalio da nemam novaca, i kada me ti budes hranila, onda mi mozes ovako docirati gdje cu i kako trositi svoje novce.

gdje sam ja tu rekla na čega da ti trošiš
mene to briga, ja sam kažem da možeš i na nešto drugo potrošiti, dakle kompenzacija
a ti ako ćeš pušiti, puši.

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
kad bi svi malo razmišljali glavom i skontali koliko dajete novaca za ništa i što podržavate ne bi više nikad zapalili niti 1 cigaretu


U pravu si, ali ja uživam u toj cigareti kao što neko uživa u čokoladi ili bureku, tako da sam potpuno svjesna koliko novaca bacam na to i koliko trošim jer je to naravno sve moja odluka i stvarno se tog užitka nemislim odvikinit ma koliko god bilo nezdravo.

čuj, ako pušiš malo to i nije neki veliki problem, problem su oni koji puše po nekoliko kutija na dan, a ovako par cigareta iz gušta nije neki problem

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Ingo, ne moraš imati tako ofenzivan stav, MissTake nije mislila ništa loše. Ja se kao pušač potpuno slažem s njom.Živciraju me pušači koji misle da su kul zato što puše.

ono što meni nikad nije bilo jasno je činjenica da netko npr u 1h popuši 2 cigarete, ali čim sjedne u kafić krene duvanit par komada za pola sata

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja sma cak uvela zakon da u mom autu nema pusenja pa makar umrli pusaci ne zanima me

tako je i kod mene, nema pušenja. npr. u mom stanu se ne puši, eventualno ako je neko okupljanje i ljeto pa su prozori otvoreni onda gosti smiju zapaliti u dnevnom boravku. nekoliko puta su me gledali čudno kad sam ih istjerala an balkon. mislim ako već dozvolim u dnevnom boravku(koji btw smrdi barem jedan dan nakon toga), zašto bi meni netko smradio sobu gdje spavam?????

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je problem i onaj jedan koji sjedi pored mene i bezobzirno puši.. pa makar i na terasi nekog kafića. jučer sjedim na promenadi, sa svih strana okolo mene stolovi i za svakim se puši. uopće nisam imala osjećaj da sam na otvorenom jer sam zajedno sa svim tim pušačima silom popušila barem dvije cigarete.

što se mene tiče, neka zabrane pušenje i na ulici. nisam jednom doživjela da sam stajala na autobusnoj stanici dok je padala kiša, a pored mene nekoliko pušača. naravno, ja bih se trebala maknuti i stajati na kiši kako bi gospoda mogla pušiti u miru. ne daj bože da mahnem rukom u želji da odgurnem dim ispred sebe, jer bi mi istog trena bio upućen pogled koji i konja u trku ubija.

hvala milosrdnim zakonodavcima na zabrani!

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 15:34 
Naslov:  Re: Zabrana pusenja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konačno, samo ne znam kako će se ovo odrazit na popunjenost proračuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 15:35 
Naslov:  Re: Zabrana pusenja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni odgovara zabrana. Cijeli život udišem tuđi dim i trujem se.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.05.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Meni odgovara zabrana. Cijeli život udišem tuđi dim i trujem se.


tako je,zasto bi me drugi trovali ak se samo ne planiram trovat, meni rak pluca ne treba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam vec upozorio nepusace sa posla da sredinom tjedna prestajem. U strahu iscekuju... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.05.2009. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja sam vec upozorio nepusace sa posla da sredinom tjedna prestajem. U strahu iscekuju... Smile


heheh. samo naprijed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja sam vec upozorio nepusace sa posla da sredinom tjedna prestajem. U strahu iscekuju... Smile


Ma ja ću prestat pušit kad ja budem htjela, a ne kad me neki glupi zakon bude ograničavao. Naravno da ću i dalje pušit, ako ne unutra, onda na nekim terasama na kojima to bude dopušteno ili ako kojim slučajem im padne napamet zabranit pušenje i na javnom mjesu, ponosno izjavljujem da ću i dalje pušit. Ako ništa drugo, sada ću ekipu okupljat kod sebe kući, kuhat ću ja kavu i pušit ćemo do mile volje. Jbg žao mi je veliki broj ugostitelja koji će zasigurno propast...al dobro...šta je tu je.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ne ponavljam sad sve razloge koje je ekipa navela, jednostavno podržavam zabranu pušenja.
a ono do čega mi je stalo još više nego do zakona jest njegova provedba. živi bili pa vidjeli. pun mi kufer više tolerancije prema pušačima... it's payback time osijek031.com smile

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: