Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Izborne liste za grad Osijek i Osječko-baranjsku županiju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › znam o čemu pričaš ali zar se to ne odnosi na narodnost? nacionalnost je kolko znam pripadnost naciji iz čega proizlazi državi. neki najbliži primjer bi po meni bio: slovak koji živi u punitovačkom josipovcu je po nacionalnosti hrvat a po narodnosti slovak. a možda se i varam!?


đe si našo hornjake dirat Laughing Laughing Laughing

Narodnost je kulturalni koncept usredotočen na zajedničke norme, vrijednosti, vjerovanja, kulturalne simbole i prakse
u mom primjeru su elinzi Very Happy a znam čak i jednog hornjaka al taj moj je hrvat iz vojvodine. ma našao sam i ja na netu definicije narodnosti i nacionalnosti ali moram priznati da mi to sve nije baš najjasnije. ispada da po narodnosti se ti možeš deklarirati kao rom, eskim ili taliban ali nacionalnost te ipak veže za postojanje države. sjećam se da je jednom dečku iz osnovne u imeniku pod nacionalnost pisalo musliman na što nam je jedan profesor rekao da je to čista budalaština

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: