Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Izbori za Osijek - ankete

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova Glasova anketa je nešto najsmiešnije što sam vidio u zadnje vrijeme:) Pa baš toliko nitko nije naivan da bi u to povjerovao:) Neznam zašto uopće objavljujete takve pretenciozne tekstove iz glasa???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 16:28 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Izbori za Osijek - ankete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidio sam anketu u Glasu Slavonije, smatram da je mnogo izrežisovana i da je veštačka; zna se zašto. Mad
Ankete uveliko ovise o strukturi uzorka i o osobama koje treba da ju rade. Ja bih da dam kredibilitet eventualno Pulsu zbog tradicije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa puls je i radio anketu........
Amfilohije je napisao/la: ›
Vidio sam anketu u Glasu Slavonije, smatram da je mnogo izrežisovana i da je veštačka; zna se zašto. Mad
Ankete uveliko ovise o strukturi uzorka i o osobama koje treba da ju rade. Ja bih da dam kredibilitet eventualno Pulsu zbog tradicije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, al nije to taj Puls....ovaj je lažnjak... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u glasu je radio plus Very Happy

a puls je jedino sposoban napravit normalnu anketu, ali su radili samo za zagreb Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Pa puls je i radio anketu........
Amfilohije je napisao/la: ›
Vidio sam anketu u Glasu Slavonije, smatram da je mnogo izrežisovana i da je veštačka; zna se zašto. Mad
Ankete uveliko ovise o strukturi uzorka i o osobama koje treba da ju rade. Ja bih da dam kredibilitet eventualno Pulsu zbog tradicije.

Promocija Plus Very Happy je izradila anketu, ne Puls.

_________________
"Kada želim čuti što misli narod; poslušam sebe" - Charels de Gaulle -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 22:49 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Izbori za Osijek - ankete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Večernji list - anketa.
Čini se da anketa u Glasu i nije tako neistinita kako pojedinci na ovom forumu pokušavaju prikazati.

VEČERNJI LIST

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 9:43 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Izbori za Osijek - ankete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako naslov favorizira HDSSB i Glavaša čini mi se da bi Matković mogao biti ozbiljan problem za Bubala.
Ako njih dvojica uđu u drugi krug mislim da je Matković prihvatljiviji kandidat za većinu birača koji su svoj glas u prvom krugu dali Vrbošiću i onih koji su inače birači HDZ-a.
Ono što Matkoviću predstavlja najveći problem su daleko slabije financijske mogućnosti. Već sada možemo priimjetiti da Bubalo "iskače iz paštete" dok Matkovića gotovo da nema u medijima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preoblem matkovicu su i hardcore pravasi za koje je on izdajnik

a sdp hsls da glasaju za njega, nakon sto je dopustio da ih đapić makne s vlasti, moš mislit

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
preoblem matkovicu su i hardcore pravasi za koje je on izdajnik

a sdp hsls da glasaju za njega, nakon sto je dopustio da ih đapić makne s vlasti, moš mislit
maddox_rumble je napisao/la: ›
preoblem matkovicu su i hardcore pravasi za koje je on izdajnik

a sdp hsls da glasaju za njega, nakon sto je dopustio da ih đapić makne s vlasti, moš mislit



Pravaši koji su ostali uz Đapića neće dati glas Matkoviću. To je jasno, samo mislim da se radi o minimalnom broju glasača.
A što se tiče SDP-a i HSLS-a nisam govorio o strankama nego o biračima (iako sam siguran da će i SDP i HSLS prije biti za suranju s Matkovićem u Gradskom vijeću nego s Bubalom)
No na stranu sada to, ono što želim reći je da mislim kako će birači lijeve orjentacije prije birati Matkovića nego Bubala čiji je kandidat za predsjednika gradskog vijeća Branimir Glavaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivor je napisao/la: ›
mislim da je Matković prihvatljiviji kandidat za većinu birača koji su svoj glas u prvom krugu dali Vrbošiću i onih koji su inače birači HDZ-a.
Ono što Matkoviću predstavlja najveći problem su daleko slabije financijske mogućnosti.


Matkoviću je prije najveći problem to što je kompromitirani pijun Hsp-a, koji se po raznim funkcijama potuca 18 godina, a dobro je surađivao sa baš svim katastrofama osječke politike, i Đapićem, i Glavašem, i Bajtom.

Prije bih glasao za Đapića, nego za ovu izlizanu praznu osječku priču, u kojoj se čovjek bez svojeg ja - Matković, nakon 18 godina vjernog skakutanja pokraj Đapića, pokušava prikazati neovisnim političarom. Ako pogledamo samo ljude koje je oko sebe odvukao iz Hsp-a, to će postati jasno i najvećem Mačkofilu.

Tragedija bi bila da taj Matković uopće dohvati drugi krug. Ali društvo zaslužuju baš onakvu vlast kakvu je biralo, pa makar da ta vlast bila i potpuno nekompetentna, bez ikakve političke težine, bez ikakvih veza (poslovnih i svih drugih), a i bez ikakvog morala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Ivor ali zasto bi bili za suradnju s covjekom koji ih je vec sjebo i jos svoju stranku

stvar je da vecina glasaca lijevog centra vj nece ni izac na izbore u drugi krug

a koji izadu glasat ce vj za bubala, zbog lovokovicke i vrdoljaka

i glupost je da ce glavas bit kandidat za predjsednika gradskog vijeca, covjek je zadnji na listi ne znam odakle ti to

jedino je pitanje kog ce podrzat hdzovci, mislim vj matkovica

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.05.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva su ovo podmetanja i montirane ankete u Vecernjem listu!Sam se nadam da oni građani koji ce to procitati nece povjerovati u to!Smjesno je to da je sa Đapicem kao gradonacelnikom zadovoljno 38,7% građana,a on po tim istrazivanjima dobija samo 13.1% glasova!A jos je smjesnije da jedan Matkovic,foteljas kojeg je Kovacevic zajebao,dobija 23.5% glasova.Pa za njega nece glasovati ni njegov topli prijatelj Dolezal,jer je shvatio da je na brodu koji tone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
@ Ivor ali zasto bi bili za suradnju s covjekom koji ih je vec sjebo i jos svoju stranku

stvar je da vecina glasaca lijevog centra vj nece ni izac na izbore u drugi krug

a koji izadu glasat ce vj za bubala, zbog lovokovicke i vrdoljaka

i glupost je da ce glavas bit kandidat za predjsednika gradskog vijeca, covjek je zadnji na listi ne znam odakle ti to

jedino je pitanje kog ce podrzat hdzovci, mislim vj matkovica



Bubalo je prošli tjedan izjavio (imeđu ostalog i za Glas Slavonije) da će Branimir Glavaš ukoliko presuda bude oslobađajuća, a njegova lista osvoji većinu, biti njihov kandidat za predsjednika Gradskog vijeća.
Vezano za drugi krug dao sam komentar za kog bi se mogli odlučiti birači onih kandidata koji ne prođu u 2. krug. Ne navijački, nego pokušavam procijeniti. Zaista moguće je da i Bubalo dobije glasove ljevice ali mislim ne zbog Vrdoljaka i Lovokovićke (koje inače cijenim i mislim da su potrebni osječkoj političkoj sceni). Mislim da su oni ulaskom u ovu koaliciju potpuno izugubili predznak ljevice (bar za ove izbore). Dakle, moguće je ali moje mišljenje je da će te glasove ipak privući Matković s nezavisnom listom koja je pretpostavljam prihvatljivija onima koji ne cijene lik i dijelo B. Glavaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ ivor

a cek moze netko bit predjednik vijeca a da nije clan ?

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: