Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, nema veze jesi za HNS ili SDP ili tako nešto...ali prije 5 god. niste mogli skupiti zajedno 10 % glasova i realno se zapitaj zašto...možda niste imali kvalitetan kadar, ali možda tada svojim radom niste niti zaslužili vlast u gradu. Hsp ne može biti kriv za ono što se događalo prije 15 god. kada je započela pljačka i rasprodaja svega što je vrijedilo i na koncu dovelo do ovoga danas.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Čuj, nema veze jesi za HNS ili SDP ili tako nešto...ali prije 5 god. niste mogli skupiti zajedno 10 % glasova i realno se zapitaj zašto...možda niste imali kvalitetan kadar, ali možda tada svojim radom niste niti zaslužili vlast u gradu. Hsp ne može biti kriv za ono što se događalo prije 15 god. kada je započela pljačka i rasprodaja svega što je vrijedilo i na koncu dovelo do ovoga danas.


Hsp je kriv za posljednih 5 godina, ni manje ni više. Pljačka je jednom započela, ali se nastavila. Nastavit će se i dalje, ako ne dođe do smjene. Ja se zato bavim budućnošću - posljednjih 5 godina važno je samo utoliko što pokazuje da Đapić i Matković ne valjaju, i da ih treba smijeniti. Novce iz prošlih proračuna ionako nam nitko neće vratiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne slažem se s tobom da je počela bilo kakva pljačka, i da je HSP kriv za bilo što u ovom gradu osim za bitnu promjenu na bolje što je prepoznalo i više od 50 % građana koji su rekli da vide pozitivne pomake u kvaliteti življenja. No, kao što sam rekao i u prethodnim postovima, uskoro su izbori pa će se sve vidjeti...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2009. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tko kaže? Pa ti si došao, a ne bih rekla da si penzioner. Vidiš da dolaze.

nisi me shvatila. ja sam samo student i ovdje privremeno kao i tisuće drugih sličnih meni, a da me stari ne potpomaže ja najvjerojatnije ne bih bio sada ovdje...
niti bih se zadržavao toliko na ovom forumu. Razz

jednostavno kada predavanja više nema ovaj grad opusti: ceste su sumornije, birtije prazne, a na ionako rijetkim igralištima je lakše naći termin za basket ili nogoš... jebiga, imam svoje razloge zašto ne idem često doma za razliku od svih mojih kolega pa znam što pričam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Osijek će biti prvi grad pokriven besplatnim Wi-Fi signalom...

ništa nije besplatno.ne razumijem se u ovu tematiku pa bi bilo lijepo dobiti malo više informacija.tko,kako,kada,u čije ime, sklapa ugovor sa internet providerom koji daje "besplatne" hot spotove? koja je obaveza grada prema istoj firmi? kolike su financije u pitanju? ako već postoji topic o tome molio bih link...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tko kaže? Pa ti si došao, a ne bih rekla da si penzioner. Vidiš da dolaze.

nisi me shvatila. ja sam samo student i ovdje privremeno kao i tisuće drugih sličnih meni, a da me stari ne potpomaže ja najvjerojatnije ne bih bio sada ovdje...
niti bih se zadržavao toliko na ovom forumu. Razz

jednostavno kada predavanja više nema ovaj grad opusti: ceste su sumornije, birtije prazne, a na ionako rijetkim igralištima je lakše naći termin za basket ili nogoš... jebiga, imam svoje razloge zašto ne idem često doma za razliku od svih mojih kolega pa znam što pričam.

Ali ti si ovdje, a tko zna - možda i ostaneš nakon studija. Nemoj dva puta reći; nikad ne znaš.
A što bi bilo kad bi bilo - tko zna?! Bio bi u nekom drugom gradu u koji ljudi dolaze i isto tako iz njega odlaze. Frekvencija stanovništva ti je trend i sudbina gotovo svih gradova ovog svijeta. Ne možeš to jednostrano promatrati.
A ovo da vlada mrtvilo vikendom - ovisi gdje se krećeš... U zadnje vrijeme mi se čini da je najomiljenije mjesto okupljanja ljudi kakav trgovački centar gdje mogu naći na 1 mjestu sve što im treba. To je opet zbog nedostatka vremena. Često sretnem poznanike s kojima se inače dogovaram za običnu kavu po 2 tjedna... Iskreno, jedva čekam vikend i to su jedina 2 dana u tjednu kad mogu biti doma i malo odmoriti od suludog tempa... Vjerojatno ljudi razmišljaju slično. Zavuku se doma u trenerke i odmaraju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Osijek će biti prvi grad pokriven besplatnim Wi-Fi signalom...

ništa nije besplatno.ne razumijem se u ovu tematiku pa bi bilo lijepo dobiti malo više informacija.tko,kako,kada,u čije ime, sklapa ugovor sa internet providerom koji daje "besplatne" hot spotove? koja je obaveza grada prema istoj firmi? kolike su financije u pitanju? ako već postoji topic o tome molio bih link...
Kada dođe vrijeme biti će medijska prezentacija, gdje će se pojasniti svi detalji projekta. Forumaši će prvi saznati....Trenutno je i ovih 7 besplatno za grad i građane, što je super...obzirom da je Rijeka platila 1 000 000 kuna nešto malo više - 12 hot spotova....i 880 000 kn za održavanje iz ovogodišnjeg proračuna....lako za provjeriti...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kojih 50% građana, pa zar nije za HSP glasalo samo 13000 glasača od 102000?!?!?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.04.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
A kojih 50% građana, pa zar nije za HSP glasalo samo 13000 glasača od 102000?!?!?!?

Me ne, to se odnosi na onu anketu od 400 ispitanika.
Dakle, 200 ljudi je zadovoljno.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo koja anketa se radi na 50 000 ispitanika, osim možda u USA....za predsjedničke izbore

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Malo koja anketa se radi na 50 000 ispitanika, osim možda u USA....za predsjedničke izbore


Kako stvari stoje, ne treba nam anketa od 50.000 ispitanika da bi uočili kako je Gordan-ko Matković Mačak, 18 godina vjeran Đapićev potrčko, uništio tog istog Đapića. Možda je vrijeme za prebacivanje u Novu (staru) osječku priču? Vjerujem da još nije kasno, Matković će zasigurno primiti sve iole pismene, a pametni s pravom mogu računati na funkcije u poglavarstvu. Ili je vrijeme da počne pljuvanje Matkovića?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ti je mjerilo anketa Glasa Slavonije za takvu spiku onda stvarno .....a i zašto bi netko pljuvao bilo koga...koliko sam primjetio svi su složni kada treba napasti Đapića, dok on ne pljuje po nikome....i to je mjerilo civiliziranosti...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Roflmao & ostali, nije da me zanima konkretno ovaj slucaj, ali jedno mi nije jasno - covjek kad dobije "shut-kartu" iz vojske automatski ide u mirovinu? Huh, nije los poslodavac ta vojska...

Piši kad budeš informiran, jer si očito živio ispod kamena 2000 – 2005. kad su tjerali prisilom tjerali dragovoljce u mirovinu. To još dan danas traje samo neki imaju veće pozadinu i prgaviju narav pa mogu opstat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povezano s temom.
Osijek ima umjetničku akademiju i tekstilnu školu di se mladi „obrazuju“ da budu slikari, dizajneri, kipari i sl.
Zašto Osijek ne bi imao instituciju koja bi im služila za promoviranje njihovih radova.
Jedino ako ste vi ljudi da naši umjetnici poslije završene škole kopaju po kontejnerima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.05.2009. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Roflmao je napisao/la (Pogledaj post): › Povezano s temom.
Osijek ima umjetničku akademiju i tekstilnu školu di se mladi „obrazuju“ da budu slikari, dizajneri, kipari i sl.
Zašto Osijek ne bi imao instituciju koja bi im služila za promoviranje njihovih radova.
Jedino ako ste vi ljudi da naši umjetnici poslije završene škole kopaju po kontejnerima?


ovo je super ideja Smile svaka cast Wink

treba mislit na mlade Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: