Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa, sve je to demokracija...ovo je moj odgovor http://www.031photonews.com/katview.php?kid=16
http://www.infoskola-tema.hr/Besplatni_tecaj_informatickog_opismenjavanja.htm
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=16998

nadam se da će to pokrenuti i druge stranke na žestok odgovor i konkretne rezultate...Djela, a ne riječi...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zašto je u boje hrvatske zastave obojano spolovilo Toma Gotovca ljepši i pametniji prizor od ovog s pučke veselice?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sharon, upravo to izjednacavanje ta dva dogadjaja/prizora najbolje opisuje "kulturnu" politiku HSP-a.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mungose ti si više u qurcu nego i Sharon i ja zajedno Smile, ti mrziš....mi ne...meni niti jedna stranka ne smeta, tko god da pobjedi poštivati ću volju većine i nastojati i dalje surađivati i pomagati koliko god mogu...jer volim ovaj grad i ljude u njemu...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrzim, istina.

Mrzim kamo ovaj grad ide.
Mrzim sto mi je pola prijatelja u zadnjih 5 godina pobjeglo/moralo otici iz Osijeka.
Mrzim sto me ljudi sazalijevaju kad cuju tko mi je gradonacelnik.
Mrzim kad vidim da je HSP spreman grad zaduziti za 800 milijuna kuna u sljedecih 30 godina bez da trepne okom.
Mrzim kad vidim da ce Osijek biti domacin streljackom natjecanju u vremenu teske recesije i za to platiti 17 milijuna kuna.
Mrzim kad vidim da se Divaltova 5 puta kopala u dvije godine.
Mrzim kad vidim da je na produzetak Gacke dvaput stavljan sloj asfalta prije nego li je sama cesta otvorena.
Mrzim kad si gradonacelnik obnovi ulicu.
Mrzim kad se spomenici postavljaju po osobnom nahodjenju.
Mrzim kad se gradska zemljista poklanjaju stranackim sponzorima, a s druge strane pravi gospodarstvenici reketare i ucjenjuju, a potencijalni uvjetuju shapom.

Ima toga jos...

Onaj tko voli takvu situaciju i od nje masti brk - naravno da ju nema razloga mrziti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovome nema pomoći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma on ujutro mrzi sebe, a poslijepodne cijeli svijet...al što češ...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije bih rekao da nema pomoći onima koji misle da ovaj grad ide u dobrom smjeru.

Đapić i kultura jednostavno ne idu zajedno. Kao, otprilike, HSP i tolerancija. A gospođa Smoje je zabranila održavanje subotnjih zabava u Kazamatu. To je HSP - ako nešto ne razumijemo - zabranjujemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mrzim, istina.

Mrzim kamo ovaj grad ide.
Mrzim sto mi je pola prijatelja u zadnjih 5 godina pobjeglo/moralo otici iz Osijeka.
Mrzim sto me ljudi sazalijevaju kad cuju tko mi je gradonacelnik.
Mrzim kad vidim da je HSP spreman grad zaduziti za 800 milijuna kuna u sljedecih 30 godina bez da trepne okom.
Mrzim kad vidim da ce Osijek biti domacin streljackom natjecanju u vremenu teske recesije i za to platiti 17 milijuna kuna.
Mrzim kad vidim da se Divaltova 5 puta kopala u dvije godine.
Mrzim kad vidim da je na produzetak Gacke dvaput stavljan sloj asfalta prije nego li je sada cesta otvorena.
Mrzim kad si gradonacelnik obnovi ulicu.
Mrzim kad se spomenici postavljaju po osobnom nadodjenju.
Mrzim kad se gradska zemljista poklanjaju stranackim sponzorima, a s druge strane pravi gospodarstvenici reketare i ucjenjuju, a potencijalni uvjetuju shapom.

Ima toga jos...

Onaj tko voli takvu situaciju i od nje masti brk - naravno da ju nema razlog mrziti.


Sharon je napisao/la: ›
Ovome nema pomoći...


TataMata je napisao/la: ›
Ma on ujutro mrzi sebe, a poslijepodne cijeli svijet...al što češ...


...ne bih rekla da mrzim ovo i ono, ali potpisujem mišljenje @Letećeg u dobrom dijelu....odnosno, samo bih zapravo umjesto riječi "mrzim" stavila pitanje "zašto je..."....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ništa, sve je to demokracija...ovo je moj odgovor http://www.031photonews.com/katview.php?kid=16
http://www.infoskola-tema.hr/Besplatni_tecaj_informatickog_opismenjavanja.htm
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=16998

nadam se da će to pokrenuti i druge stranke na žestok odgovor i konkretne rezultate...Djela, a ne riječi...
Drago mi je što ignorirate ovaj post, ali i to su ti mali projekti koje je odobrilo i podržalo ovo poglavarstvo na čelu s HSP-om. Što vam tu ne valja...ili ipak nije sve kako se čini ???

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pročitah post, sve stoji....ali zanimaju me trenutno argumenti koji bi išli protiv onog što je @Mungos izrekao....znači, miljoni kuna zaduživanja, raskopane ulice, dupli/trodupli poslovi, kiosci, spomenici, EPSO u doba recesije, silne pare utrošene na megalomansku dvoranu i tome slično.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...pročitah post, sve stoji....ali zanimaju me trenutno argumenti koji bi išli protiv onog što je @Mungos izrekao....znači, miljoni kuna zaduživanja, raskopane ulice, dupli/trodupli poslovi, kiosci, spomenici, EPSO u doba recesije, silne pare utrošene na megalomansku dvoranu i tome slično.....

mungos je bacio teme za rasprave (btw o kojima se raspravlja već mjesecima i godinama na forumu) a ne pitanja na koja se može kratko odgovoriti. Čista retorička pitanja, a poznato je za što ona služe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kako su sad odjednom retorička?...čovjek je jednostavno dao neke činjenice, na koje bi se (prema načelima demokracije) trebalo dati barem protuargument da to nije tako....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dani su ti argumenti više puta, a ovo su teme za rasprave. Pitanje je kako tko od nas vidi istu stvar (ona spika s čašom do pola punom/ do pola praznom). Tako je uvijek bilo i tako će uvijek biti. Nije ni to loše - ne možemo svi isto razmišljati... Uostalom, i sama sebi proturječiš jer na nekim temama nesvjesno braniš projekte ovog istog GP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e, vidiš - nije nesvjesno....i ne branim, već podržavam stvari koje smatram da su dobre za razvoj Osijek....takvih je, nažalost, malo....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: