Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



User generated content?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Podržavate li portale gdje svatko piše što hoće

Da
100%
 100%  [ 11 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
vicmaher
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 8:08 
Naslov:  User generated content?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da je sve puno web 2.0 projekata. Imam par ideja samo me zanima javno mnijenje oko toga. Postojalo je sutra.hr koje je propalo. Blogovi su tu. Demokratski je, ali opet da svatko piše što hoće? Za ili protiv?

Podržavate li takve projekte ili ih treba zgromiti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

demokracija. nek piše tko šta hoće tu su administratori i moderatori da nepotreban sadržaj ili onaj uvredljivog karaktera riješe po kratkom postupku, a tako i kreatora istog Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Generiranje sadrzaja od strane korisnika logicka je evolucija neta. I prije je korisnik mogao postaviti svoj nekakav sajt ako je poznavao barem osnove html-a,nasao si hosting i znao to sve skupa uploadati.
Svidja mi se to sto se smanjuje duplikacija informacija,jednostavnim linkovima prema izvorniku... Ne mogu reci je li to dobro ili lose,to je web,on ziv i mijenjamo ga svakodnevno.
Naravno,ja sam na iglama i ocekujem novi hype. Inteligentni agenti,kazu,jedva cekam...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vicmaher
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 16:24 
Naslov:  Re: Je li dobro ili loše?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se. Jedina razlika od prije i sada je to što sada bilo koji iole pismeni čovjek može postaviti svoj sadržaj dok je za to prije čovjek morao biti malo jače potkovan. Na kraju krajeva i social network rade po istom principu. Normalna evolucija weba. Koliko brijem oko toga vidim da gotovo nitko nema ništa previše protiv takvih sajtova. Al jbg. ipak živimo u žabokrečini pa je pitanje kako će se sve to kod nas definirati zakonski al to je neko drugo pitanje Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: