Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentski prosvjed u Osijeku! [razvoj događaja]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
Mlade nade "države znanja", budući da sam neinformiran zanima me dali danas ima besplatnog studiranja ili nema? osijek031.com smile


e pa, googlaj malo : )) ugl, ima samo ovisi gdje i pod kojim i kakvim uvjetima ; )) ima cak i bezuvjetno, samo ne kod nas i kljucna rijec je - jos

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo, mlade nade, jel moze jedno pitanje, ne da mi se citati ovih 21 strana postova.....Zasto samo filozofski fakulteti strajkaju (ako se to uopce moze nazvati fakultetom), zar su drugi gluplji i neupuceni u problematiku "zelenih" (sto studenti s filozofskog najcesce i postanu)?? zar na etfosu i poljosu i mathosu i gradosu i inim fakultetima nema "pametnih" studenata?? i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

$uco je napisao/la: ›
alo, mlade nade, jel moze jedno pitanje, ne da mi se citati ovih 21 strana postova.....Zasto samo filozofski fakulteti strajkaju (ako se to uopce moze nazvati fakultetom), zar su drugi gluplji i neupuceni u problematiku "zelenih" (sto studenti s filozofskog najcesce i postanu)?? zar na etfosu i poljosu i mathosu i gradosu i inim fakultetima nema "pametnih" studenata?? i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???


mladim nadama se ne da ponavljati pa ako te stvarno zanima, procitaj zadnjih 20 strana...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

$uco je napisao/la: ›
i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???


Između ostalog, učit će djecu poput tebe da prvo pročitaju diskusiju pa onda postavljaju glupa pitanja, ako već ne znaju bolje Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2009. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
$uco je napisao/la: ›
i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???


Između ostalog, učit će djecu poput tebe da prvo pročitaju diskusiju pa onda postavljaju glupa pitanja, ako već ne znaju bolje Wink


potpisujem Very Happy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali "mlade nade" malo sam se raspitao jer nisam mogao vjerovati da svi plačate. I naravno saznah da ne plačaju oni što uče, nego oni što idu na faks da ubiju vrijeme. Odnosno bitan je prosjek ocjena, tako da oni koji uče nemaju problema. Ili su me krivo informirali.
I još nešto da ste malo kulturniji (Catharine, bazooka_joe i slični ) te da lijepo odgovorite na postavljena pitanja ako se več planirate raspravljati na forumu, možda bi vas i netko podržavao. Ovakvom arogancijom niste bolje ni zaslužili. $uco je u pravu zar ostali fakulteti ne vrijede ni pišljivu bobu. Zanimljiva stvar, a zato objašnjenja naravno nemate. Živio naš prošli sistem kada smo sve završili mukte. osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, studenac, nisi krivo informiran, placaju samo oni sto gube vrijeme na fakultetu. u biti su se ovi poceli boriti za pravu stvar, ali onda tamo kod 7 strane ovoga su vec poceli izmisljati brda i doline...koliko znam na mom faksu je sve u prosjeku ocjena, cak sam i ja upisao prvu godinu da sam morao platiti punu cijenu, ali sam to s ocjenama srusio na 1k kuna...

a vi mlade nade koje sturdiate komparativnu knjizevnost sa madjaristikom, molim da me naucite kako ne postavljati glupa pitanja, jel kroz ovu temu prvih 10 postova je normalno, a onda ide politicka glupost koja mi se ne da citati, sit sam i svojih lazi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › Ali "mlade nade" malo sam se raspitao jer nisam mogao vjerovati da svi plačate. I naravno saznah da ne plačaju oni što uče, nego oni što idu na faks da ubiju vrijeme. Odnosno bitan je prosjek ocjena, tako da oni koji uče nemaju problema. Ili su me krivo informirali.


60:40 u korist onih koji plaćaju. e, i može bez teze vladajućih o vječnim studentima?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

$uco je napisao/la: ›

a vi mlade nade koje sturdiate komparativnu knjizevnost sa madjaristikom,

$uco je napisao/la: › .....Zasto samo filozofski fakulteti strajkaju (ako se to uopce moze nazvati fakultetom), zar su drugi gluplji i neupuceni u problematiku "zelenih" (sto studenti s filozofskog najcesce i postanu)?? zar na etfosu i poljosu i mathosu i gradosu i inim fakultetima nema "pametnih" studenata?? i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???

jedna stvar me smeta.....odakle tebi pravo ocjeniti tko je kakav student na temelju toga tko što studira....??? iz ovoga što si napisao mogu samo pročitati da omalovažavaš komparativnu književnost,mađaristiku i slične studije...
...to je poprilično debilno.....
..pun mi je qurac onih koji dijele fakultete na lakše i teže....koji su to kriteriji da se fakulteti dijela na lakše i teže....???....završi onaj koji ideš i ne brini koliko je težak nekom drugom...naposlijetku..sam si sebi studij birao..
...meni je najlakši ovaj moj..i tvrdim da ne bih završio ni jedan drugi osim njega...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelicaaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 184
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podmena traffica test...........................................................................................................................................ma ocito stvarno ima glupih,tupih i neuracunljivih na forumu...neki se spustaju na razinu djece od 5 godina...mislim da je sokrat swe objasnio...nek se svako brine za svoj fax,a za ostale te boli k......kraj...gotova prica....

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko kaze da sudim?! i odaklem si to izvukao da ja djelim fakultete po tezim i laksima? samo sam pitao zasto se na drugim fakultetima normalno sve radi, a bas na filozofskom se prosvjeduje, daj me malo prosvijetli onda kad toliko toga znas?? mislim, sto oni sa filozofskog znaju, a ja sa elektrotehike ne znam??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uco ti si neki komedijaš Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

provokator Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

$uco je napisao/la: ›
tko kaze da sudim?! i odaklem si to izvukao da ja djelim fakultete po tezim i laksima? samo sam pitao zasto se na drugim fakultetima normalno sve radi, a bas na filozofskom se prosvjeduje, daj me malo prosvijetli onda kad toliko toga znas?? mislim, sto oni sa filozofskog znaju, a ja sa elektrotehike ne znam??

eto onda ako si sa etf-a odi pa pitaj šljivca što su naši napravili kada je došlo do tih prosvjeda....kako su studenti sa našeg faxa reagirali....
nitko ti nije branio da se uključiš aktivnije u prosvjed....
....
odakle mi da sudiš...???....pa kolega....eto ti citat...
$uco je napisao/la: ›
i da, zasto oni koji vode taj ustanak studiraju madjaristiku s komparativnom knjizevnosti, pa kakav je to student, koji ce on kurac raditi u zivotu???

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
$uco
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2009. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde de....ali to je samo dokaz da stvarno neke smjerove na filozofskom treba ukinuti....i uloziti u nesto potrebnije....recimo vise u psihologiju....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: