Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Videochat: Bubalo, Vrbošić, Đapić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Očekivao sam da će svi kolektivno osuditi Jergovićevo prokazivanje Osijeka provincijskim cirkusom. Izostalo je.


Pa vjerujem da je izostalo baš zbog toga jer je čovjek u mnogo-čemu i u pravu.... na žalost....

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako „nisam za“ Đapića ni Glavaša, smeta me kada jedan režimski novinar na takav način spominje moj grad. Pripisivanje krivnje nekome, a sudski proces još nije gotov smatram šarlatanstvom. Netko tko možda nikada nije živio u ovom gradu opisuje sramotno ovaj grad.
Koliko god se ne slagao s Glavašem i Đapićem, opet oni su moji sugrađani, a to vrijedi i za Vrdoljaka. Jergović sigurno nikada nije slušao Vrdoljaka na gradskom vijeću.
Ne volim kada netko tko nema veze s ovim gradom, ne živi ovdje sad, komentira stanje u ovom gradu.
Kao legalista, smatram da je Glavaš još nedužan, nije osuđen, te smatram da ovakav način diskreditacij,e barem za nas iz ovog grada nebitan.
To je oprobani recept za uništavanje manjih stranaka koje provodi HDZ, nakon ovih izbora će pokopati HSP, a na slijedećim više neće biti ni HSS ni HSLS i svih onih vladajućih.
To sve pokazuje tko Jergovića plaća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deanna
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
Interesantan video uradak o gospodinu Bubalozi... Laughing Laughing Laughing



Toliko o glavasevom povlačenju s političke scene...


Ma no, njega se nećemo nikako riješit, sve me strah što će biti od ovog grada ako ovi njegovi paravani stvarno pobjede

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deanna je napisao/la: ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
Interesantan video uradak o gospodinu Bubalozi... Laughing Laughing Laughing



Toliko o glavasevom povlačenju s političke scene...


Ma no, njega se nećemo nikako riješit, sve me strah što će biti od ovog grada ako ovi njegovi paravani stvarno pobjede


Ne brini Glavaš više nikad neće vladati Osijekom, na svu sreću njega smo se riješili!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pravaška vojska na forumu još uvijek ne shvaća da Bubala treba ostaviti po strani, jer je on siguran u drugom krugu, te da treba napasti Matkovića koji im je uzeo većinu glasova i koji će po svemu sudeći umjesto Đapića u drugi krug.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: