Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Politička prostitucija ili...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da ,vi nama solite pamet o političkoj prostituciji,ha,ha,ha. vas dvoje ste mi baš dragi i na ovom forumu volim vas najviše.stvarno me uveseljavate u ova sumorna vremena, ha,ha,ha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › š. Prvo, ja Glavaša nisam vidio nigdje u kampanji.


Onda si potpuno sljep. Vrlo dobro se zna za koga ide glas Bubalu. Ne sjećaš se kada je u startu Bubalo bio nezadovoljan kandidaturom za gradonačelnika, jer je jedan obični "predsjednik udruge" rekao kako HDSSB nije dječji vrtić i nametnuo mu tu kandidaturu? Sve končiće ti Glavaš drži prijatelju, sve.


Toga se i ja bojim... ovih troje mi izgleda čist OK, ali kada se sjetim velikog tate...ne zelim reskirati!

Po toj logici veliki tata je stajao iza Bubala i u ovih 5 godina vladanja Županijom, pa se nije dogodila niti jedna afera, dapače Županija je sa samog dna razvijenost došla u zlatnu sredinu. Naravno da tu zasluge idu i vodećim ekonomistima sa ovog područja prof. Singer, prof. Turkalju, prof. Bosancu koji su zajedno sa Bubalom i ostalim profesorima napravili "master plan" razova županije i proveli ga u djelo. Dok je grad u gospodarstvo ulagao svega 4% proračuna, Županija je iz svake godine povećavala taj iznos koji je ove godine narastao na 80 milijuna kuna.(poljoprivreda i gospodarstvo)
Da zaključim. Niti jedan političar nije neovisan o matičnoj stranci, ali upravljanje županijom je pokazalo da je Bubalo poprilično samostalan u radu...


Riječ dvije i o toj silnoj Bubalovoj "neovisnosti". Ako Je već toliko mlad sposoban i suvremen, onda valjda i razumije načela demokracije (to je ono "D" u HDSSB), a ja samo gledam kako šuti i saginje glavu na sve Glavine ispade, kojih je, kao i uvijek, mnogo. Glavaš izbacuje novinare (Jutarnji list, OSTV) sa javne tiskovne konferencije (vrlo demokratski) - Bubalo bez komentara. Glavaš se prijeti spaljivanjem osoba u prah i pepeo (kršenja kojih ono prava?) - Bubalo šuti. Izašla na vidjelo Glavaševa imovina - Bubalov komentar? Izgleda da mi je promakao.
E sad, treba se pitati, pa zašto bi on uopće i komentirao učinke ili propuste običnog člana stranke? E pa upravo zato što mu je taj obični član stranke nametnuo kandidaturu za gradonačelnika u trenutku kada ju ovaj očigledno nije htio; Izdiktirana mu je kandidatura za gradonačelnika od strane Glavaša, koji nije predsjednik, već običan član stranke - Bubalo saginje glavu.

Još jednom - Glas za Bubala - glas je za Glavaša. Evidentno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 23:01 
Naslov:  Re: Politička prostitucija ili...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se da će gospodin Matković da ispadne politički diletant. Teško da će da skupi ozbiljniju podršku birača. Mislim da je krivo procjenio situaciju. Da je bio strpljiviji i uspio još malo da drži apetite pod kontrolom vjerojatno je da bi dočekao sasvim dobru poziciju za sebe.
Ali kao što reče filozof: "Omnia Temporis Habet" osijek031.com smile = Sve ima svoje vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divide and conquer. – kako bi se reklo. Baš se pitam tko je Matkoviću usadio bubicu u uho da napravi ovakav potez u ovakvo kritično vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ja znam, podržava ga 5 vjerovatno bivših članova HSP-a.
Kako sam vidio na tv-u na predstavljanju izbornog stožera HSP-a prije nekoliko dana bilo je oko 400 članova iz Osijeka, konferencijska dvorana je bila pre mala za sve!
Toliko o tome koliko ga podržavaju HSP-ovci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2009. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Krivo! uzet će đapiću dio do sada vjernih HSP-ovih birača. I to onih koji otvoreno ne podržavaju đapića. Tako da sam možda i malo rekao kada sam rekao 10-ak posto.
Ja odgovorno tvrdim da u Osijeku NE POSTOJI osoba koja se dvoumi između HDSSB-a i HSP-a, tako da Bubalu / Vrbošiću neće ništa uzeti.

90-95% ljudi već zna za koga će glasati, i to više ništa ne može promjeniti. A onih 5-10% znaju za koga 100% neće.


Ajme pa ti haluciniraš... Pa Matkovića od HSP- ovih glasača možda pudipre njih 2%. Možda. Oni koji imalo prate politiku znaju tko je ostao uz Matkovića. Bojan Bodražić o čijem statusu u HSP-u ne treba trošiti riječi jer ga je jedino i samo gurao Matković i Zrinka Pandžić koja je došla u HSP mjesec dana pred izbore 2005. godine. A o tome što su njih dvoje napravili u HSP-u ne treba previše trošiti riječi... Jer je vrlo jednostavno. Nisu ništa napravili... A Matković se nameće kao najozbiljnija prjetnja upravo Bubalu. On HSP-ove glasove ne može odnjeti. SAmose malo propitaj što ljudi misle o Matkoviću nakon što je došao do funkcije 2005. godine... Doslovno se pokazalo on - daj čovjeku vlast i vidi kakav je... Nije ni Bubalo ništa bolji. Pitaj mu suradnike iz Slavonske banke kakvo sumišljenje imali o njemu prije i sada kada je župan pa se i sam uvjeri...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bodražić i Pandžička su bili HSPovi gradski vijecnici,dakle nisu bas bili potrckala..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2009. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobna potrčkala Gordana Matkovića... Može ti potvrditi bilo tko tko je imalo imao uvid u rad osječke podružnice HSP-a...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ANTON11
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditi županiju je puno drugačije nego grad jer u županiji nema kreacije jer većina sredstava namjenska tako o nekoj velikoj uspješnosti ne treba pričati !!! grad to je druga priča jer đapić i matković se nisu snašli osim u privatnom interesu !!!! da li je vrbošić u mogućnosti ponuditi nešto novo vidjet ćemo (holding nije loša ideja). bubalo priča o poslovnim zonama ma one ništa ne vrijede ako se privatnicima ne da na korištenje hale, zatim minimaliziraju komunalije dok tvrtke ne stanu na svoje noge, pomogne im se u pronalaženju strateških partnera odnosno tržišta e to je ono što nije ponudio ni bubalo a ni vrbošić na taj način se diže domaće gospodarstvo .... đapića nisam niti spomenuo jer mislim da je to najniža razina vođenja grada u njegovoj povjesti - pokapani su i unikom i gpp i ukop .... žalosno !!!!! bubalo - vrbošić - glavaš - bajto e taj kvartet bi mogao napraviti čudo u gradu samo da skupe svoje mozgove i ujedine se, mislim da bi to bila snaga ovog grada mladost-iskustvo ...... a oni koji mjenjaju svoje stavove u svakom političkom ciklusu npr. vrdoljak pa ne možeš se u takve pouzdati i tko još cijeni takve ljude koji dans pričaju jedno a ujutro traže u suprotnim opcijama mjesto za svoju guzici (vrdoljak)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2009. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne moraš urlati, piši malim slovima kao i sav ostali svijet!

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
catchA
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ANTON11 je napisao/la: ›
voditi županiju je puno drugačije nego grad jer u županiji nema kreacije jer većina sredstava namjenska tako o nekoj velikoj uspješnosti ne treba pričati !!! grad to je druga priča jer đapić i matković se nisu snašli osim u privatnom interesu !!!! da li je vrbošić u mogućnosti ponuditi nešto novo vidjet ćemo (holding nije loša ideja). bubalo priča o poslovnim zonama ma one ništa ne vrijede ako se privatnicima ne da na korištenje hale, zatim minimaliziraju komunalije dok tvrtke ne stanu na svoje noge, pomogne im se u pronalaženju strateških partnera odnosno tržišta e to je ono što nije ponudio ni bubalo a ni vrbošić na taj način se diže domaće gospodarstvo .... đapića nisam niti spomenuo jer mislim da je to najniža razina vođenja grada u njegovoj povjesti - pokapani su i unikom i gpp i ukop .... žalosno !!!!! bubalo - vrbošić - glavaš - bajto e taj kvartet bi mogao napraviti čudo u gradu samo da skupe svoje mozgove i ujedine se, mislim da bi to bila snaga ovog grada mladost-iskustvo ...... a oni koji mjenjaju svoje stavove u svakom političkom ciklusu npr. vrdoljak pa ne možeš se u takve pouzdati i tko još cijeni takve ljude koji dans pričaju jedno a ujutro traže u suprotnim opcijama mjesto za svoju guzici (vrdoljak)

o čemu ti pričaš?!?!
kakva je to kombinacija bubalo - vrbošić - glavaš - bajto???
zar ti nisi svjestan da tu samo glavaš kolo vodi, a da ovi drugi nemaju nikakvog utjecaja, a ni muda za to!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaju muda, ali nemaju gdje reći! Velika razlika! Mogu jedino stati na trg i derati se iz sveg glasa šta nevalja, tko su pokvarenjaci i slično... Ljudi im nebi vjerovali, već bi ih proglasili luđacima...

Mediji, Bog vas blagoslovio

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deanna
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sve ovisi kako gledaš. Ja glasam za Bubala, koji je vodio vrhunski županiju, za mladi tim obrazovanih i nekompromitiranih ljudi koji su sposobni zaustaviti kriminal u ovome gradu.
A ti gledaj na to kako hoćeš.


A jel mi ože netko reći; ŠTO JE TO TOČNO VRHUNSKO U NAŠOJ ŽUPANIJI?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.05.2009. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deanna je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sve ovisi kako gledaš. Ja glasam za Bubala, koji je vodio vrhunski županiju, za mladi tim obrazovanih i nekompromitiranih ljudi koji su sposobni zaustaviti kriminal u ovome gradu.
A ti gledaj na to kako hoćeš.


A jel mi ože netko reći; ŠTO JE TO TOČNO VRHUNSKO U NAŠOJ ŽUPANIJI?


A kako što to? A pa imamo vrhunsko... imamo vrhunsko... imamo... Hm da i to što kažeš.. Laughing Laughing

E ček sjetio sam se... Za potrebe ureda za poljoprivredu , županija je odlučila prije nekih godinu i pol kupiti ladu nivu na plin za nekih cca 80 000 kn. A kupili su na kraju Hyundai Tucson od 350 000 kuna, naravno ured za poljoprivredu ga vidio nije a kamoli vozio, al čuj eto imamo vrhunsku ladu nivu na plin za 350 000 kn Laughing Laughing Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2009. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedne teme iz forumaškog naftalina, ali se pokazala vrlo aktualna i nakon 20-tak dana. Tada je zvučalo smiješno (listam komenare), ali vrijeme je pokazalo kako je prostitucija u političkoj areni Osijeka dostigla profesionalne razine.
Kako inače nazvati ovo očijukanje s Bubalom čovjeka koji je na antagonizmu prema Bubalu i Glavašu dobijao gradske izbore? Rekla sam vam (govorim kao moja mama!): Matković će završiti u Bubalovom taboru. Dakle - rekao je sve o sebi i novoj priči...
Prvo: ovo znači kako je i kao dio HSP-a u vrijeme najvećeg fajta s HDSSB-om on kao jedan od najistaknutijih dužnosnika HSP-a kalkulirao s ovom varijantom. To govori o njegovoj lojalnosti - tada HSP-u, danas građanima, sutra tko zna kome. Pokazalo se točno: vlastiti interes je najjači njegov motiv u bilo kojoj priči.
Drugo: dobiti poene na antagonizmu s Glavaševima i samo nekoliko dana nakon toga nuditi koaliciju istima - meni djeluje kao laž biračima (zapravo HSP-a koji su u njemu vidjeli zaista novu priču) meni djeluje kao bezobzirna laž, kao kad se djetetu laže o važnim stvarima i koristi njegova iskrenost za svoje ciljeve. Pitanje je kako će ti isti birači reagirati u 2. krugu na ovu podvalu starog vuka koji je dlaku promijenio, ali s ćudi će ići malo teže.
Treće: nije on nova priča. On je prilično stari lik stasao kroz sve stare dilove i priče koji su na njemu ostavili traga a u kombinaciji s njegovim egoizmom - daje dosta eksplozivnu smjesu. Iskreno, zamara me pomisao da ćemo u iduće 4 godine u gradskoj skupštini gledati još nekoliko ljudi koji sjede tamo s vječitom figom ispod stola i vrebaju prilike za skok ne obazirući se o čiju će se glavu otisnuti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: