Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kanalizacija u Tenji?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: ›
Evo mene opet s istom temom. Da se pohvalim kanalizacija mi je pred kućom! Ali ima jedan problem. Ne znam koliko će me taj "luksuz" koštati. Navodno su oni koji su dobili priključak za vrijeme Đapka plaćali oko 1700,00 kn, a meni "Vodovod" ispljune cifru od oko 7 000,00 kn. Jel itko zna što o tome?

Što li se u međuvremenu dogodilo pa je sve poskupilo? Ali, kažu da je ovako za građane bolje, a oni sami su isprobali na prošlim izborima, pa... Ugodan dan i skupe komunalije nam želim! Wink


...bubneš i ostaneš živa....cijena od 4200 kuna je bila još u ožujku, a koliko me sjećanje služi - nova vlast nije bila tada još izabrana....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2009. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: ›
Evo mene opet s istom temom. Da se pohvalim kanalizacija mi je pred kućom! Ali ima jedan problem. Ne znam koliko će me taj "luksuz" koštati. Navodno su oni koji su dobili priključak za vrijeme Đapka plaćali oko 1700,00 kn, a meni "Vodovod" ispljune cifru od oko 7 000,00 kn. Jel itko zna što o tome?

Što li se u međuvremenu dogodilo pa je sve poskupilo? Ali, kažu da je ovako za građane bolje, a oni sami su isprobali na prošlim izborima, pa... Ugodan dan i skupe komunalije nam želim! Wink


...bubneš i ostaneš živa....cijena od 4200 kuna je bila još u ožujku, a koliko me sjećanje služi - nova vlast nije bila tada još izabrana....

Kad je bubanje u pitanju zmija je ipak nenadmašna - živi u ZG ali sve zna o problemima OS na daljinski! Uostalom, već je nekoliko puta ispravljena ovdje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2009. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@draga sharon, ti si ipak nenadmašna....i ograničena, kao i uvijek, ne razmišljajući o mogućnostima života u dva grada....tc-tc-tc....ti jednostavo ne priznaješ činjenice, zar ne?....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2009. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
Dvoumila sam postaviti ovo pitanje u "politiku", "gospodarstvo" ili nešto treće , ali kako je kod nas sve politika, odlučih se.
Zna li netko kada ćemo mi u Tenji konačno dobiti kanalizaciju? Radovi su mahnito krenuli pred koju godinu, pa stali, pa se malo kopalo ono već prekopano, pa se zatrpalo, a sad se vidio opet isto kopa.
Hoćemo li se i ovo ljeto gušiti u smradu govana iz septičkih jama?
Hej halo ljudi ovako je sve počelo, e ne prepiranjem stranaka?! Very Happy
Malo smirite tenzije, nemora baš svaka tema završit prepirkom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2009. 20:35 
Naslov:  Re: Kanalizacija u Tenji?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako vidim da vas interesira Tenjska kanalizacija pa da vam napišem .
Kanalizacija je stigla u Tenje sve je pripremljeno samo se čeka od vas da uplatite lovu pa da se konačno stavi u pogon ta vaša kanalizacija.Hoću reći da što više se vas prijavi i uplati keš po mogućnosti Smile to će se prije montirati prepumpne stanice i staviti u pogon ,jer ne isplati se sve to montirati za tako malo korisnika Smile ,to vam je isti način poslovanja kao T-com sa internetom kad se pokaže veći broj zainteresiranih instalirat čemo opremu i imat čete internet.Dakle kad budete isplativi vaša će kembica nesmetano iz Tenje otići u Nemetin.
Ako sam slučajno pogriješio u nećemu ,a sumljam ispravite me.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2009. 15:26 
Naslov:  Re: Kanalizacija u Tenji?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la (Pogledaj post): › Ovako vidim da vas interesira Tenjska kanalizacija pa da vam napišem .
Kanalizacija je stigla u Tenje sve je pripremljeno samo se čeka od vas da uplatite lovu pa da se konačno stavi u pogon ta vaša kanalizacija.Hoću reći da što više se vas prijavi i uplati keš po mogućnosti Smile to će se prije montirati prepumpne stanice i staviti u pogon ,jer ne isplati se sve to montirati za tako malo korisnika Smile ,to vam je isti način poslovanja kao T-com sa internetom kad se pokaže veći broj zainteresiranih instalirat čemo opremu i imat čete internet.Dakle kad budete isplativi vaša će kembica nesmetano iz Tenje otići u Nemetin.
Ako sam slučajno pogriješio u nećemu ,a sumljam ispravite me.
Plaćeno milijune, a građani se ne žele priključiti!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2009. 18:19 
Naslov:  Re: Kanalizacija u Tenji?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo ivice eto ti si pokazao primjerom kakva je zaista situacija zato češ dobiti jednu peticu iz zalaganja Smile Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2009. 7:15 
Naslov:  Re: Kanalizacija u Tenji?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se priključio na kanalizaciju u svibnju 2009 . Cijena priključka cca. 1800 kunića. Kopanje trase odradio sam sa ekipom tako da to nisam ništa platio . Troškovi se povećavaju dužinom trase i mogućim komplikacijama (recimo bušenjem ispod ceste) . Također treba računati na troškove materijala i rada unutar vlastitog dvorišta i popravak oštećenog i razbijenog betona .
Zadnja informacija koju imam, kaže da oni koji su se prijavili za priključak do 01. 09.2009. plaćaju bez naknade gradu, a ostali imaju dodatnih 1700 kn. za izvalit iz novčanika .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivice hvala na informacijama, al me je sad Simo opet doveo u nedoumicu. Novoselić kaže da će biti još nekih pogodnosti, a Simo da ukidaju i ovih 1700. Ja oču kanalizaciju i ak nikako kreditom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: