Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najulov Slavonije i Baranje za 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sandra_32000
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Vukovar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2009. 7:46 
Naslov: Snif ! Najulov Slavonije i Baranje za 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drage natjecateljice i natjecatelji!
Ne znam kako vi, ali ja sam nakon (prek)jučerašnje dodjele nagrada za najulov Slavonije i Baranje ostala i više nego razočarana. Imena neću navoditi ali znam i da nisam jedina. Danas smo mogle posvjedočiti da su i u ovom sportu, u usporedbi s natjecateljima, natjecateljice gurnute u drugi plan.

Kako? Da li je netko (bilo tko, muško, žensko) primijetio da su svi muški natjecatelji uz medalju dobili barem nekakav pribor za ribolov? Bilo je tu štapova, roli i sitnog pribora.

A mi? Mi smo dobile kavu. Bile smo tamo tek reda radi. 7 smetala. Da, bilo nas je ukupno 7 i svaka od nas je barem u jednoj kategoriji osvojila 1. mjesto. Tko ne vjeruje, neka provjeri u Glasu lova i ribolova (mislim da je broj iz veljače) ili na http://www.ribolov-osijek.hr/index_pg.php?pg=aktivnosti/najulov06.html.

Između ostalog najavljivane su vrijedne nagrade za „učesnike natjecanja, ponajbolje ribiče u ulovu raznih vrsta slatkovodnih riba“. To se očito nije odnosilo na natjecateljice. Neki od sponzora bili su Grad Osijek, Osječko-baranjska županija i Glas lova i ribolova. Uz takve sponzore, nitko se nije ni našalio da zaslužujemo nešto vrjednije od kave.

Ne znam. Možda je koja natjecateljica u vrećici osim majice, kave, smokija i štapića za grickanje dobila još nešto. To je sve što sam ja dobila. Da li je bilo toliko teško za natjecateljice naći 7 paketića udica, ako se već nije moglo naći nešto bolje? Meni osobno više bi značio komadić nekog pribora nego bilo što drugo. Ipak je riječ o ribolovu.

Evo, mijenjam cijeli sadržaj vrećice koju sam dobila za paketić udica. Bilo kakvih. Ili možda organizatori i sponzori smatraju da su natjecateljice manje vrijedni ribiči i da njima ne treba pribor? Možda nama riba sama skače iz vode na suho? Bilo kako bilo, ovo danas bila je sramota. Pogotovo ako uzmemo u obzir da je riječ o 10. obljetnici. Nimalo poticajno za natjecateljice.

U ime svih natjecateljica koje se osjećaju kao ja, organizatorima jedno veliko hvala na velikom razočaranju.

Aleksandra Božić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: