Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Index.hr je petokolonaški medij - tvrdi HDZ

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ivice srećo moja feralovi novinari su uvijek a bogami i dalje će biti trn u oku takvoj ekipici kao što si i ti sam (mislim na ljude s takvim razmišljanjem),
to što su u najvećem dijelu pisali protiv desnice neznači da nisu pisali protiv ljevice ili centra,
da si malo bolje čitao taj tjednik tokom sdp-e vlasti (iliti koalicijske) pomislio bi da čitaš Hrvatsko Slovo ili nekakve takve vrhunske novine.
Zadnjih godina su prestali puno pisati o političkim temama i prebacili se na meni puno zanimljivije teme,pisali su o preuzimanju Hrvatske od strane korporacija,što ovih stranjskih što od strane ovih naših bizbismena,
e vidiš zato su te novine propale,zato se nitko nije htio oglašavati kod njih,samo iz razloga jer su pisali o tome,naravno o lošim stranama.
Mene zanima koji su novinari po tebi objektivni u današnjoj Hrvatskoj? imali ih uopće ili su svi govna?

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
su svi govna?


upravo ovo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @ivice srećo moja feralovi novinari su uvijek a bogami i dalje će biti trn u oku takvoj ekipici kao što si i ti sam (mislim na ljude s takvim razmišljanjem)
Ja sam prije također znao prolistati Feral, te se dobro nasmijati na njihove fore. Bez obzira što sam konzervativniji po prirodi, smatram da su više vodili računa da pišu protiv te ajmo nazvati desne orijentacije. Jest da su imali dobrih sprdnji, ali nekad su stvarno pretjeravali.

No u prošlom postu sam govorio generalno za novine, i sl.
Kad smo kod indexa to je takvo ŽUTILO da to boli glava!
Slično i NACIONAL (Što je najgore i naslov tjednika im je ironičan)

justice je napisao/la (Pogledaj post): › feralovi novinari su uvijek a bogami i dalje će biti trn u oku takvoj ekipici kao što si i ti sam (mislim na ljude s takvim razmišljanjem)

Sa kakvim razmišljanjem kao ja?! Taj da je jedan zločin tipa Bleiburg za mene isto što i Jasenovac? I je... Što upravo pokazuje njihovu pristranost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam komunist i vrijedja me kada netko ovakve poistovjecuje s komunistima...mislim...ono...jel Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad se buni Ivo, a sve one reforme koje je „proveo“ da se uliže demokratskom zapadu mu izgleda ne odgovaraju. Zastupaš demokraciju, RH je potpisala povelju ljudskih prava (premda živimo ko životinje, a ne ljudi) i sad plače kad se pljuje po njemu. G.W. Busha najvećeg morona kojeg je svijet vidio od Nerona (moje osobno mišljenje) su uspoređivali s majmunima i to je uvrjeda za tako inteligentne životinje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: