Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



F1 2009

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2009. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao strašna utrka.Najjači su mi bili odlasci u boxeve.Prvo svi u box pa hoće li gume za suho ili za kišu,pa kad su svi osim Kimija uzeli gume za suho padne kiša,pa opet svi u box.Nakon toga još jača kiša i opet u box.Sve je bilo na mjestu i pretjecanja i taktiziranje i kiša,sve u svemu odlično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2009. 13:38 
Naslov:  Re: F1 2009
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voc goin on vit Ferarri????

Nakon dalekih i zanimljivih gradova i staza, Formula se vratila na stari kontinent. Možda se trgnu sad sa svim tim tehničkim novotarijama.

A evo i zanimljivosti: (Kimi iš!!!)

Svjetski prvak Kimi Raikkonen izjavio je kako bi probao okušati svoje sposobnosti u reliju nakon što završi sa karijerom F1 vozača.
Finac još uvijek nije siguran u nastavak svoje karijere i važe da li da potpiše novi ugovor sa crvenom konjicom te da se "ne boji života nakon utrkivanja". „ Neće mi biti dosadno nakon što završim sa Formulom, natjecati ću se iz gušta u drugim klasama, a jednom ću morati probati i reli. To me jako interesira, asfalt, šljunak i led, sigurno da je zanimljivo. Teško je za reći, jer nikada nisam vozio reli za ozbiljno, na asfaltu bi vjerojatno bio dobar, ali na šljunčanoj podlozi nemam iskustva.“
Kimijevo zanimanje za reli vjerojatno potječe od starijeg brata Ramia koji vozi reli u Finskoj. Ipak je sigurno da nakon što F1 bude stvar prošlosti Kimi neće objesiti kacigu o klin. „Cijeli život sam proveo u autosportu i nisam imao planova raditi nešto drugo.“

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2009. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Voc goin on vit Ferarri????

Noubadi nouz.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: