Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB i reket

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2009. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo ,Sharon, zaradila si dnevnicu danas u HSP-u!
Sharon je napisao/la: ›
dibi je napisao/la: ›
Sharon, budući da si ti big mama za otvaranje tema o HDSSB i njihovim ljudima (Naravno u negativnom smislu), u jutarnjem je ponovo gospodin Hedl napisao članak o gospodinaGlavašu i imovini,koja po njegovim izvorima prelazi i imovinu gospodina Đapića(što mislim da je nemoguće), pa predlažem da otvoriš novi topic o tome,da malo komentiramo, jedva čekam,

Hvala što si me obavijestio. Evo, to je to:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,20,,156659.jl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2009. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne ja, ti si zaslužio dnevnicu za ovo... Da me nisi obavijestio na vrijeme, ja još ne bih znala za članak. Prema tome, hvala. Samo tako nastavi! Osim toga, vidiš da ne čitam samo ja : netko je već stavio novi topic...
dibi je napisao/la: ›
Bravo ,Sharon, zaradila si dnevnicu danas u HSP-u!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Dragutin Hedl
Nažalost i to su novinari.


samo napiši ime i prezime novinara profesionalca po kojem bi se Dragutin Hedl trebao ravnati. i ne samo on, nego i ostali hrvatski novinari.

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dotični je izgradio karijeru na liku i djelu Branimira Glavaša; moram napomenuti da se ne sjećam niti jednog članka koji je napisao a da mu on nije bio light motiv.


na tvoju žalost, nije gradio svoju novinarsku karijeru samo na Branimiru Glavašu.

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Radio je u Feralu koji je bankrotirao jer ga nitko nije kupovao


ovaj, novine uglavnom prodaje oglasni prostor i sadržaj koji ne smije biti kritičan prema najvećim oglašivačima. kada zatreba, iznikne i naručeni tekst pa vlasnik tiskanog medija ne mora razmišljati o opstanku.

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zanimljivo kako mu nisu zapele za pero izjave jednog političara koji se hvali da će njegova kampanja biti najskuplja. Tko će njega financirati?


zapravo zaboravljaš kako je isti DH posao o rastrošnosti Đapulinoj, počev od rođendana, pa razvaljivanje firmi zbog donacija za spomenik Ante Starčevića, pa malo o čudnim poslovima i obnovom, gradnjom obiteljske i kuće Đapulinog brata itd. uglavnom, Hedl je imao snage pisati o svim mutnim poslovima u Osijeku. koliko vidim, to ti smeta.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="pernabukano";p="229902"]
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slažem se...Baš zato dajem glas Bubalu, Vrdoljaku i Lovokovićki.


baš me interesira čime su to zaslužili? previjat ću se od smijeha čekajući odgovor.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dibi je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo ,Sharon, zaradila si dnevnicu danas u HSP-u!


baš me interesira rad gefufni u tvom mozgu. prosječan se čovjek ide zapitati odakle čovjeku koji se bavio isključivo političkim radom toliki novac. 3300x12x15=594000 eura. nekako ispada da ovih petnaest godina nije ni jeo ni pio niti plaćao račune već štedio za stambeno zbrinjavanje.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: › baš me interesira rad gefufni u tvom mozgu. prosječan se čovjek ide zapitati odakle čovjeku koji se bavio isključivo političkim radom toliki novac. 3300x12x15=594000 eura. nekako ispada da ovih petnaest godina nije ni jeo ni pio niti plaćao račune već štedio za stambeno zbrinjavanje.


Kraj svake drzave/sustava se pocinje nazirati onog dana kada ovako ocite stvari prolaze mimo institucija.

Ako drzava nije sposobna provoditi vlastite zakone i vlastiti dio drustvenog ugovora, ako drzavni instrumenti ne funkcioniraju - onda jednog dana sacica ljudi odluci promijeniti zardjale kotacice i dokinuti takvu drzavu ili sustav.

Prvotno ih se naziva disidentima, rusiteljima poretka, ali kad kriticna masa u dovoljnoj mjeri pocne pasti travu - onda sve bukne i isti postaju herojima.

Prvi metak u tom procesu je vec ispaljen, u Petrinjskoj.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Tolko ti dobro ide da se nemam potrebe oglašavati, samo perjaj.... Smile


TataMata dobar projekt u vezi bežičnog Interneta, ali drži se toga... Šta ti treba da se povezuješ s Đapićem. Ajde da je Matković u pitanju to bi bila druga priča, ali ovako nema smisla. Vidi se da iskreno želiš dobro ovom gradu, ali to jednostavno ne ide u paketu sa Đapićem..
Pernabukano, dobar si ti momak al nemoj molim te petljat s Glavom, vidim da si pravi Osječanin....ne treba ti to...to je prošlo svršeno vrijeme...kao da je tebi pravo što je ovaj nakrko nekretnina za sina ko u priči....a raju ko šljivi, i još organizira prikupljanje sredstava (pardon donacija) od firmi koje jedva skucaju za plaće radnicima...razmisli malo...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 5:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
onda jednog dana sacica ljudi odluci promijeniti zardjale kotacice i dokinuti takvu drzavu ili sustav.

Prvotno ih se naziva disidentima, rusiteljima poretka, ali kad kriticna masa u dovoljnoj mjeri pocne pasti travu - onda sve bukne i isti postaju herojima.

Prvi metak u tom procesu je vec ispaljen, u Petrinjskoj.


Volio bih da na ovo mogu napisati bilo što drugo osim da se radi o nestvarnim iluzijama. Više neće biti kritične mase. Masovni bunt je prošlost. Za to se pobrinula demokracija. Masovnost, preduvjet za uspjeh, danas se može osigurati jedino na kriminalnim proslavama upitnih sportskih uspjeha, ili ako se nešto besplatno dijeli. Masa je kupljena, ili preglupa za reakciju. Disidenti se u zemljama kojima se približavamo svode na stotinjak djece bogatih roditelja, koji su se našli pogođenima ratom u nekoj dalekoj zemlji - ti će pola sata poslije uživati u blagodatima tog rata, niti ne shvaćajući (nešto poput 505.000 branitelja u Hrvatskoj.)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
onda jednog dana sacica ljudi odluci promijeniti zardjale kotacice i dokinuti takvu drzavu ili sustav.

Prvotno ih se naziva disidentima, rusiteljima poretka, ali kad kriticna masa u dovoljnoj mjeri pocne pasti travu - onda sve bukne i isti postaju herojima.

Prvi metak u tom procesu je vec ispaljen, u Petrinjskoj.


Volio bih da na ovo mogu napisati bilo što drugo osim da se radi o nestvarnim iluzijama. Više neće biti kritične mase. Masovni bunt je prošlost. Za to se pobrinula demokracija. Masovnost, preduvjet za uspjeh, danas se može osigurati jedino na kriminalnim proslavama upitnih sportskih uspjeha, ili ako se nešto besplatno dijeli. Masa je kupljena, ili preglupa za reakciju. Disidenti se u zemljama kojima se približavamo svode na stotinjak djece bogatih roditelja, koji su se našli pogođenima ratom u nekoj dalekoj zemlji - ti će pola sata poslije uživati u blagodatima tog rata, niti ne shvaćajući (nešto poput 505.000 branitelja u Hrvatskoj.)
Malo si pao u bed aaa, jbg nedjelja, sunce, šetnja, kavica, nemoj mi bit pesimist....svatko je kovač vlastite sreće, osmijeh ne košta ništa....svi mi možemo učiniti puno samo ako želimo....Osijek to zaslužuje....šanson la mur se vrti, ja tučem šnicle za nedjeljni ručak...idila...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 16:42 
Naslov:  Re: HDSSB i reket
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitao sam postove i ne vjerujem što se kolektivno piše.
Pa da krenem;

Eto poštovani gledatelji, ovo izbacivanje sa pressice je razlog zašto više u programu Osječke televizije nećete imati priliku pogledati izvještaje s pressica HDSSB-a[/b]".
Da bi se naredno jutro OPET pojavili na pressici, ovaj puta pojačani Hedlom.
Očit dokaz provokacije, i namjernog izazivanja sukoba kako bi se (a misle da je to nekome bitno) taj dan novinski stupci malo punili njihovim imenima.

Moj komentar na ovo: Novinarska dužnost a i želja donekle mora biti provokativna, naručito nakon takvog izbacivanja. Cijelo novinarsko društvo, s Mislavom Bagom na čelu je osudilo takav čin, a vi sada nastavite sa svojim mišljenjima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo mi je kada novinari konstantno za najveće gluposti, učesto i osobne stvari, dakle ono što je nebitno za Osijek, napadaju Gradonačelnika. Tada je to sve istina i novinari rade svoj posao a da ne pomislim kako to rade na svoju ruku i naravno da tada to nije predizborni trik. Smile) Naravno, ni budala ne bi u ovo povjerovala.
Rijetko koji novinar napiše istinu o Glavašu, a kamoli da ga "blati", a kadado toga i dođe onda su svi novinari budale, potplaćeni...
Prigodno, zar ne?

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

STV je oduvijek za Glavaša, a sada kada HSP ima naklonjen medij, to nije u redu?! Šta se sada ljutite ? Smile
U svakom slučaju Osječka konkretnije i nepristranije odradi svoj posao.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Feltovo iznenadno zastranjenje u totalitarizam (hapšenje novinara, ukidanje nekih medija…)!


W.M. Felt je napisao/la: ›
No šalu na stranu


Velika većina pismenih ljudi shvatila bi odmah da je bila riječ o šali. No, za rijetke koji to ne bi odmah shvatili, to sam čak i izričito napisao. Forumašica kranje desne orijentacije Sharon to ipak, nakon svega, nije shvatila. I onda Kramarića optužuju kada birače Hsp-a nazove mutantima.
Napadate Sharon govoreći joj da je krajnja desnica, a prije ste govorili kako je HSP, sve samo ne desnica Smile
Bubni pa ostani živ!

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, citirao si me a da niti vidio prošlost mog komuniciranja sa Sharon, što je glupo, jer ako hoćeš nekog popljuvati kao što si ti mene, onda barem pripremi u cijelosti.Sada si ispao bezvezan
Drugo, moj mozak funkcionira jako dobro, što se govori o kupovini nekretnina reći ću samo nekoliko prijašnjih sumljivih radnji u Osijeku: Zecu , o D.S.consutingu, o dvorani, o smokingu. Stoga ko bude pravna država kao pravna država koja je istraživala sve prethodne sumljive radnje , opet neće ništa naći ni kod Glavaša, ili će ipak naći jer on nije u koaliciji sa HDZ-om!
marijuan je napisao/la: ›
dibi je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo ,Sharon, zaradila si dnevnicu danas u HSP-u!


baš me interesira rad gefufni u tvom mozgu. prosječan se čovjek ide zapitati odakle čovjeku koji se bavio isključivo političkim radom toliki novac. 3300x12x15=594000 eura. nekako ispada da ovih petnaest godina nije ni jeo ni pio niti plaćao račune već štedio za stambeno zbrinjavanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobor jeste vi svi na nekim sedativima, Ako Osječka izvještava nepristrano, onda mi živimo u nekom paralelnom svjetu, jer ima nas koji pokušavamo živjeti bez sedativa!
KillaBEEZ je napisao/la: ›
STV je oduvijek za Glavaša, a sada kada HSP ima naklonjen medij, to nije u redu?! Šta se sada ljutite ? Smile
U svakom slučaju Osječka konkretnije i nepristranije odradi svoj posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: