Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanje u gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve to ovisi kako čovjek gleda na situaciju u gradu i kako se postavi.Uvijek može biti i bolje ali i gore,tako je kako je,ne treba stalno tražiti mane nego se zabaviti na bilo koji način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Najjaci su mi komentari: "Nije mi bitno gdje sam, vec kakva je ekipa"...smijeh, al totalno...

no comment.

Gledaj, mene veseli dobro društvo oko mene, a tebe? i uvijek mi bude dobro kada izađem van negdje, bilo gdje.


Ocito nismo ljubitelji iste vrste zabave. Je, jako mi je zabavno sa mojim prijateljima s kojima provodim svaki dan pun kiki vremena, ali mi definitivno nije zabavno izlazit na ista mjesta 10 jebenih godina, gledat iste ljude u istim pozama, za istim mjestom za sankom i u istoj jebenoj obleki iz tjedna u tjedan. Ne prerdstavlja mi gust, davno je prestalo. Izlazim iz navike i zato jer si nemogu zamislit da Subotnju vecer provedem kod kuce. I nije mi dobro kad izadjem van, bilo gdje. To mi pomalo zvuci kao covjek bez identiteta, Kud svi, tu i mali Mujo. Nije izreceno u namjeri da uvrijedi ikoga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
I nije mi dobro kad izadjem van, bilo gdje. To mi pomalo zvuci kao covjek bez identiteta, Kud svi, tu i mali Mujo. Nije izreceno u namjeri da uvrijedi ikoga.

Vidiš meni je dobro gdje god izašao, o ovo "kuda svi tu mali mujo" ti ne drži vodu baš, gdje god da izađeš imaš ljudi, nisi jedini u centru svijeta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ocito nismo ljubitelji iste vrste zabave. Je, jako mi je zabavno sa mojim prijateljima s kojima provodim svaki dan pun kiki vremena, ali mi definitivno nije zabavno izlazit na ista mjesta 10 jebenih godina, gledat iste ljude u istim pozama, za istim mjestom za sankom i u istoj jebenoj obleki iz tjedna u tjedan. Ne prerdstavlja mi gust, davno je prestalo. Izlazim iz navike i zato jer si nemogu zamislit da Subotnju vecer provedem kod kuce. I nije mi dobro kad izadjem van, bilo gdje. To mi pomalo zvuci kao covjek bez identiteta, Kud svi, tu i mali Mujo. Nije izreceno u namjeri da uvrijedi ikoga.[/quote]

Očito je tim ljudima super izlazit 10 godina na isto mjesto, bit u istim pozama i u istoj robi. A izgleda da i tebi nije toliko loše biti s njima, jer da ti je loše:

a) ne bi izlazio van i subotnja večer kod kuće bi ti postala koliko-toliko normalna pojava

b) ne bi izlazio van i subotnja večer kod kuće bi ti postala koliko-toliko normalna pojava, a izlazio bi četvrtkom ili petkom

c) promijenio bi mjesto gdje izlaziš

Izlazak iz navike je jedan od lošihi razloga za izlazak.

Nadam se da nećeš ovo shvatit kao uvredu.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zasto bi se ljutio? sve pet.

ostanak subotom kod kuce mi i dalje nije normalna pojava!

mijenjam mjesta gdje izlazim.

a svih tih godina izlazim i cetvtrkom i petkom i subotom. ponekad i srijedom. Wink

Vec sam napisao u jednom drugom topicu da mi super sjedne ako imam gazu negdje vani. nemora nuzno biti u drugoj drzavi, dovoljno je da je van grada, vec je sve novo. to me malo osvjezi. Smile

Ne bih se slozio s tvrdnjom d je ljudima super 10 godina na istom mjestu. Postoji nekoliko mjesta u grdau koja vec desetljecima imaju svoju vjernu klijentelu i koja ce tako funkcionirati u nedogled. ali to nije taj nocni zivot o kojem pricam.

Mozes primjetiti kako se atmosfera u pojedinim klubovima ili birtijama u pravilnim vremenskim intervalima dize i spusta. ovisi o zasicenju publike. Nije svima bas napeta Tufna ili bilo koje drugo mjesto.

Zato klubovi na kraju krajeva i propadaju. zbog monotonih i vec 100 000 puta vidjenih programa.

Cak pojavu cajki opravdavam zasicenjem jedne te iste muzike i nacina zabave godinama...

Btw svejedno mi je sto ljudi imaju na sebi, bitno mi je da sam sam sebi krasan Razz

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto ostanak kod kuće subotom nije normalna pojava?

Zastupala sam to stajalište početkom srednje škole kad je sva ekipa subotom bila vani, i jedino o čemu se od nedjelje do srijede pričalo je bio subotnji izlazak, a od srijede do subote se planirao subotnji izlazak. Morala sam bit u toku i ne bit obilježena Smile

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmm...i meni nije jasno zašto bi ostanak kod kuće u subotu navečer bio nenormalna pojava....
...ja obožavam kada dođe subota,a ja kod kuće.....
izlasci su mi već duže vrijeme nepoznanica....ali to ne znači da sam druženje zapostavio....
...bavim se sviranjem,pa mi je najdraži vikend kada mogu biti kod kuće....zayebavat se s bilo čim samo da mi nije buka

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2009. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, ma kakva subota glupa, čemu se ograničavat, svaki dan je dobar dan... Al petak najbolji, turnir u bilijaru Wink

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.02.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
I nije mi dobro kad izadjem van, bilo gdje. To mi pomalo zvuci kao covjek bez identiteta, Kud svi, tu i mali Mujo. Nije izreceno u namjeri da uvrijedi ikoga.

Vidiš meni je dobro gdje god izašao, o ovo "kuda svi tu mali mujo" ti ne drži vodu baš, gdje god da izađeš imaš ljudi, nisi jedini u centru svijeta.


nisi skužio šta ti hoće reći i definitivno nemožeš raspravljati s nekim ovakvim jer tvoj i njegov svijet su 2 različita svijeta, taj mujo ste ti i takvi kojima je svejedno, (nemoj se uvrijediti Smile ) i mislim da ima puno nas koji imamo ovakvo mišljenje i vama "mujama" je to nepojmljivo isto kao što je nama nepojmljivo da netko može izlaziti na neka mjesta samo zbog ekipe i da mu je skroz svejedno Smile

ja mislim da će se sad kad se otvori mini teatar osječka scena komplet dići za jednu razinu i da će to biti pun pogodak, bar što se nas alteraša tice..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2009. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › nisi skužio šta ti hoće reći i definitivno nemožeš raspravljati s nekim ovakvim jer tvoj i njegov svijet su 2 različita svijeta, taj mujo ste ti i takvi kojima je svejedno, (nemoj se uvrijediti Smile ) i mislim da ima puno nas koji imamo ovakvo mišljenje i vama "mujama" je to nepojmljivo isto kao što je nama nepojmljivo da netko može izlaziti na neka mjesta samo zbog ekipe i da mu je skroz svejedno Smile


Vidiš meni je svejedno, opet kažem, meni se čini da ovdje prevladava neka ugrožena vrsta koja odmah grize kada netko kaže da se zabavlja na narodnjacima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › nisi skužio šta ti hoće reći i definitivno nemožeš raspravljati s nekim ovakvim jer tvoj i njegov svijet su 2 različita svijeta, taj mujo ste ti i takvi kojima je svejedno, (nemoj se uvrijediti Smile ) i mislim da ima puno nas koji imamo ovakvo mišljenje i vama "mujama" je to nepojmljivo isto kao što je nama nepojmljivo da netko može izlaziti na neka mjesta samo zbog ekipe i da mu je skroz svejedno Smile


Vidiš meni je svejedno, opet kažem, meni se čini da ovdje prevladava neka ugrožena vrsta koja odmah grize kada netko kaže da se zabavlja na narodnjacima.


meni se čini da u zadnje vrijeme sve više ljudi grize i počinje mračiti na narodnjake što je normalno da se dogodi jer svaka vrsta glazbe ima neki vremenski period koji se zadrži i bude in, nemože dovijeka ovako..

živio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grubisic.nikola
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2009. 15:49 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stanje u gradu je užasno, za ne povjerovati! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2009. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › hmmmm...i meni nije jasno zašto bi ostanak kod kuće u subotu navečer bio nenormalna pojava....

izlasci su mi već duže vrijeme nepoznanica....ali to ne znači da sam druženje zapostavio....


Baš tako.. ja sam već godinama subotom kod kuće.. zadesi me neka da izađem, ali rijetke su.. x puta se bolje provedem nekako spontano u srijedu...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › hmmmm...i meni nije jasno zašto bi ostanak kod kuće u subotu navečer bio nenormalna pojava....

izlasci su mi već duže vrijeme nepoznanica....ali to ne znači da sam druženje zapostavio....


Baš tako.. ja sam već godinama subotom kod kuće.. zadesi me neka da izađem, ali rijetke su.. x puta se bolje provedem nekako spontano u srijedu...

Agreed.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2009. 14:20 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se čovjek više opterećuje nekim očekivanjima i čudima izlazaka to će se lošije provesti i gore osjećati. Ne mislim da je kraj svijeta ako se odlučim subotnju večer provesti uz film i grickalice. Iskreno, više me raduju odlasci na kave i šetnje nego sjedenja u zadimljenom prostoru i kometiranja prolaznika.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: