Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Adalbert Rebić: Pobačaj je veće zlo od pedofilije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
nema tu crkva što dopuštati
Apsolutno, kao što ni ti nemožeš također njoj zamjeriti što je ona nekoga izgonila zbog.
To i je poanta. Neznam zašto se ova rasprava na kraju krajeva uopće vodi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi
ne pada mi napamet pitati nekog tamo svećenika koji se zakleo na život u celibatu, a iskorištava dječake da mi govori što da radim sa svojim životom i svojom porodicom. da je sposoban biti obiteljski čovjek ne bi se zaredio

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.) Crkva je monopolni gad koji truje nacije i guta novce samo i isključivo za svoju zadovoljštinu i ne pruža ništa za uzvrat, eventualno neku nadu u život nakon života što samo po sebi nema smisla, mislim realno ako pročitaš ovo "život nakon života" je glupost za naivne i jednostavno žalim ljude koji razmišljaju da će svoje grijehe opravdat s 5 očenaša i 5 zdravo marija i da će ih nakon svih sranja u životu koje naprave čekat BOG!!!! širom raširenih ruku. iskreno da sam ja BOG zabio bi vam svima ekser u čelo

2.) abortus je nužno zlo očajnih žena koje su svjesne svojeg stanja u ovom usranom svijetu i jednostavno nisu ili spremne ili u mogućnosti odgajat dijete vjerovatno jer ne mogu još ni sobom vladat jer su još uvijek i same djeca ili jednostavno zbog spleta okolnosti ne mogu imat djecu

3.) ubojstvo NIKAD ne može biti veći zločin od pedofilije, NIKAD NIKAD NIKAD, kad ubiješ čovjeka samo ga ti nosiš na duši i još neko vrijeme njegovi/njeni tuguju za njim/njom, kad siluješ (nasilno protiv njegove/njezne volje jebeš dijete) nanosiš doživotni ožiljak na psihu djetetu/roditeljima/rodbini/prijateljima itd

4.) abortus NIJE I NIKAD NEĆE BITI VEĆI ZLOČIN OD pedofilije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
da je sposoban biti obiteljski čovjek ne bi se zaredio


Ili da je sposoban išta raditi, dodao bih ja; šteta inteligentnih ljudi, mogli su nam već odavno uzgajati nove organe putem matičnih stanica, a oni liječe frustracije na djevojčicama...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
da je sposoban biti obiteljski čovjek ne bi se zaredio


Ili da je sposoban išta raditi, dodao bih ja; šteta inteligentnih ljudi, mogli su nam već odavno uzgajati nove organe putem matičnih stanica, a oni liječe frustracije na djevojčicama...


i dječacima nemoj slučajno to zaboravit Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
vidi
ne pada mi napamet pitati nekog tamo svećenika koji se zakleo na život u celibatu, a iskorištava dječake da mi govori što da radim sa svojim životom i svojom porodicom. da je sposoban biti obiteljski čovjek ne bi se zaredio
Pa da i kakve ja sad veze imam s time?!
Da plaćem?
Nemoj se ljutit ali ništa te nekontam, nevidim svrhu ovoga što mi pričaš?! Neznam... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jadan
razumijem te

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a jadan
razumijem te
Pa ne samo želim reči kako sam dobio dojam da me smatraš dijelo klera, a što nisam.
Pa mi stoga sve što pišeš zvuči bez veze.
mislim na takav način pišeš. bez uvrede.

A ja samo dao svoje viđenje na dati topic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sjedi 5 . ne ljutim se ja na tebe što ti ne možeš protumačiti moje pisanje. sve je uredu. ovo je demokratska zemlja i svi imamo pravo iznijeti svoje mišljenje.

kler

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ma sjedi 5 . ne ljutim se ja na tebe što ti ne možeš protumačiti moje pisanje. sve je uredu. ovo je demokratska zemlja i svi imamo pravo iznijeti svoje mišljenje.

kler
Evo izdvojio sam ti dio:

U ranokršćansko doba izraz kler označava čitavu zajednicu (općinu) vjernika. Svaka takva zajednica naziva se crkva. Postepeno, stvaranjem čvrste crkvene hijerarhije (pokornost biskupu koji vodi zajednicu kao što monarh vodi državu) i stvaranjem ideje jedne Crkve, pojam "kler" suzuje se na tzv. "duhovni stalež", svećenike (i one koje se pripremaju za svećenike) i redovnike i redovnice.

Eto da nemoraš previše čitat...

PS: Nisam blesav, vidim kako me pokušavaš omalovažavati svojim komentarima, no eto odgovaram ti i ovaj put. (sad več ni ja neznam zašto)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2009. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pratila sam slucaj te djevojcice po novinama , i svaki novi clanak koji sam procitala me raspizdavo sve vise
a secer na kraju je definitvno bilo izopcenje te djevojcice (9-godina!!!!!!!!! ) iz crkve zbog zlocina abortusa...
kao prvo , SILOVANA JE...nije svjesno isla se seksat pa slucajno ostala trudna pa onda odlucila na abortus..silovana je , nezna sta joj se dogodilo , ne zna sta je trudnoca , ne moze si pojmiti to da je ona sama trudna...ako su joj uopce rekli , ljubice ti si trudna , nosis blizance
vjerovatno su sve odluke donesene umjesto nje , maltene bez njenog znanja...kad su je vodili na abortus , vjerovatno su joj rekli da ide vadit mandule
i odakle onda pravo nekome izopciti nekoga tko nije znao niti odlucio
to je pitanje??
u ovom slucaju je crkva tjerala mak na konac
da je u pitanju bila recimo biskupova necakinja..eeee....bi ju klinac izopcio

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudska ograničenost i debilnost su mi fenomen o kojem ću jednom napisati knjigu, majke mi ako neću. Kao komentar samo ovo, jer ne smijem ulaziti u dodatne rasprave, jerbo ću zamračit.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro @ivice o čemu ti pobogu pričaš???
pa naravno da sam stavio ovaj tekst da bi se popljuvala crkva (znaš i sam da mi je to bolna točka) jer je toliko govnarski licemjerna da je to za popizditi.
A ti pišeš totalne gluposti jer kako drugačije da ovo nazovem:
mali_ivica je napisao/la: ›
Kao prvo, Adalbert Rebić nije taj koji ih je izopćio, nego onaj koji je dao tekst u Slobodnoj Dalmaciji.

ajd ti sad meni objasni kako može novinar nekoga izopćiti iz crkve???

a najbolje je što je moj odgovor tebi bljuvotina,pa gdje sam ja izrekao i jednu neistinu toj mojoj "bljuvotini"???

ja tebe kao čovjeka definiram kao -CENZURA- jer kakav si ti čovjek kad si na strani silovatelja a ne na strani te jadne djevojčice,i nemoj mi sad napisati kak to nije istina kad toliko braniš to što je tvoja crkva napravila,a napravila je sranje,umjesto da primi tu djevojčicu pod svoje skute i zaštiti ju ona ju izopćava,
jednom riječju užas...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja tebe kao čovjeka definiram kao -CENZURA- jer kakav si ti čovjek kad si na strani silovatelja a ne na strani te jadne djevojčice,i nemoj mi sad napisati kak to nije istina kad toliko braniš to što je tvoja crkva napravila,a napravila je sranje,umjesto da primi tu djevojčicu pod svoje skute i zaštiti ju ona ju izopćava,
jednom riječju užas...
Zanima me odakle vučeš svoje zaključke, ja sam rekao da bi dozvolio, ako je život ugrožen i to je to.
Nemoj mi sada pričat bajke i držati epohalne govore, nakon one spike da je trebalo poklati sve po Bleiburgu i sl. odjednom su ti proradili osječaji?! Daj molim te nemoj SRAT. Problem je u tome što si se uvatio ovog kao takvog jedinstvenog slučaja i na njemu baziraš cijelu priču, a kontekst govora Adalberta Rebića se nemože uhvatit ako se sam obaziraš na ovom slučaju. I zbog toga su donijeli takvu odluku kakvu su donijeli, jer nisu gledali na abortus kroz prizmu samo ovog slučaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2009. 11:34 
Naslov:  Re: Adalbert Rebić: Pobačaj je veće zlo od pedofilije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prestrašno. Trebalo bi im zabraniti bilo kakve istupe u javnosti putem medija, zatvoriti ih u njihova 4 zida, pa neka žive prema svojim strogim i jasnim crkvenim zakonima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: