Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udomitelji traže mace

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinoš je napisao/la (Pogledaj post): › evo,sad ću editirati..samo me podsjeti - muški mačić,samo da nije crne boje,jel tako? Wink


...ne, nije Crying or Very sad

...ruska siva maca, nebitno spol i starost - može i pred penziju Smile


a.,jesemu miša....nisam stavila,da...
oprosti...evo opet ću editirati...

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

;-)

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evil m. - nisi trebala obrisati;može se ići na tu stranicu samo nismo htjele za izgleda prazno; ja sam udomila oko desetak mačaka,pa treba sve te izvještaje napisati,poslikati mace sa vlasnicima,,a imam ovu moju malu "beštiju"koja je svakim danom zdravija pa zahtjeva vremena za igru,pranje posudica...i nikako se dovršiti....kako god bilo,drago mi je da si pronašla tu stranicu... osijek031.com smile

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MACANA
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2009. 16:56 
Naslov:  Re: Udomitelji traže mace
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim da mi se jave potencijalni udomitelji mačića ali bih htjela više saznati o Vama budući da želim biti sigurna da će mačići doći u sigurne ruke i da budem sigurna da će ih se udomiti,jer ih ja na žalost ne mogu imati jer nemam ograđeno dvorište,a žao bi mi bilo da prođu onako kako sam već napisala da bi mogli,tj.trebala bih biti sigurna da će ih netko uzeti već prije nego se mačka omaci (tj.mačke,jer je i druga skotna).Unaprijed zahvaljujem svima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vam garantirati da ću naći udomitelje prije no što se mačići okote,ali...već sam imala nekoliko poziva i imam nekoliko ljudi koji žele male mace...
Ljudi su vam takvi da,žele vidjeti kako maca izgleda..rijetki su oni koji će uzeti mače radi toga da ga spase,bez obzira na boju,a da ne kažem spol...
Ali,osobno ću se potruditi da svako mače iz tog legla bude objavljeno na svim mogućim glasilima i da ga se udomi u dobre ruke...
Ako ništa drugo,kada budu spremni da udomljenje,uzet ću ih kod sebe,(ukoliko ne budem bukirana sa macama koje imaju ozlijede)i tako dobiti ne vremenu da ih udomim...

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirnica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok! htjela bi dečku pokloniti malog narančastog mačića (kao garfielda Very Happy)! a ne znam gdje da ga nađem...ako netko zna nekoga tko daje neka javi što prije! hvala Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mirnica je napisao/la: ›
Bok! htjela bi dečku pokloniti malog narančastog mačića (kao garfielda Very Happy)! a ne znam gdje da ga nađem...ako netko zna nekoga tko daje neka javi što prije! hvala Very Happy
a u zološkom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: