s Gdje su nestale dame? [2/3]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje su nestale dame?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo odgovora na pitanje:



_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 4:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
A zašto mene, "damu", dakle dobro odgojenu i donekle zgođušnu nije nitko htio (jednom davno) jer su bile zanimljivije one koje su se lako davale?
Zašto sam do nečega došla samo povisujući glas?
Zašto dečki više vole zločestije cure a ne one koje su dobrice?
Nekad ne znam odgovor na vlastita pitanja!
Dovraga!

E jebga... na iskustvu se uči... onake fufnjare se hvataju u mladosti, a dobrice se kasnije žene Very Happy
Mislim, to je ono odavno poznata stvar, kog se j..., a kog se uzima za suživot...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jamas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kombiniraj budi dama i kad si prisiljena na povisavanje glasa,budi dama i kad dizes srednji prst moozes ti to sve elegantno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Zašto dečki više vole zločestije cure a ne one koje su dobrice?
Nekad ne znam odgovor na vlastita pitanja!
Dovraga!

Mislim da u velikom broju slučajeva odgovor leži u njihovom licemjerju i dvostrukim kriterijima. Za "zabavu" (čitaj - za povaliti) su im uvijek zanimljivije "kučke" (ova riječ nema nužno negativan predznak) i one za koje se podrazumijeva da će im odmah dati, ali zato kad se treba ženiti, onda se ipak rađe odlučuju za dobrice.... zašto? Možda zato jer se boje goropadnica, možda zato jer misle da njih ne bi mogli zadržati, možda zato jer se bolje osjećaju kad ima žena sjedi kod kuće dok su oni okolo... itd. itd. itd.
Anyway, mene osobno beskrajno živciraju čedne dobrice koje nisu u stanju izgovoriti riječ "kurac" ali isto tako puno više volim divljake od pristojnih dečkića... Stvar ukusa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 12:32 
Naslov:  Re: Gdje su nestale dame?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod riječju dobrice sam mislila na žene koje neće dramiti oko gluposti, vjerne, ne biti robinje svom muškarcu ali da se zna tko je muškarac u vezi (svaka žena voli muškarca sa stavom, to je opće poznato).
Ne treba popuštati i praviti budalu od sebe, no , ipak, tek kad se pokažeš zločestim pokažeš se sposobnim.
A ipak imam mišljenje da osmjeh otvara sva vrata.
Previše je kontradiktornosti danas i prosto ne znaš kako da se u kojem trenutku ponašaš.
Jer čim si drukčiji te stave na linč.
Niti ja ne volim tzv. svetice jer su takve obično još gore.
Kod mene je što na umu to na drumu, pa kome se sviđa, neka izvoli. Ili ne izvoli.
Na kraju vidiš tko su ti pravi prijatelji i tko te voli i sa tim manama/vrlinama.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruela devill
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: ...unseen university...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 13:20 
Naslov:  Re: Gdje su nestale dame?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dame vs. Prave žene


Dame - Ako slučajno presolite jelo dok se kuha, ubacite jedan oguljeni krumpir i on će upiti višak soli za automatski fix-me-up
Prave žene - Ako presolite jelo dok kuhate, to je vraški loše. Molim ponavljajte za mnom moto Pravih žena: "Ja sam to skuhala i ti ćeš to jesti i ne zanima me koliko je loš okus".

Dame - Lijek za glavobolju: Uzmite limun, prepolovite na pola i utrljajte u čelo. Pulsiranje će nestati.
Prave žene - Uzmite limun, pomješajte s tekilom, ohladite i popijte. Možda ćete još uvijek imati glavobolju, ali koga je to briga! Drmnite još jednu tekilu.


Dame - Na dno korneta stavite mali marshmallow da bi spriječili curenje sladoleda.
Prave žene - Jednostavno isišite sladoled odozdo - za-boga-miloga-. Ionako vjerojatno sjedite guzicom na kauču s podignutim nogama.

Dame - Da bi spriječili klijanje krumpira, ubacite jednu jabuku u vreću s krumprima.
Prave žene - Kupite kutiju gotovog krumpir - pirea i nećete morati brinuti o krumpiru kojemu rastu noge i ruke.


Dame - Kada recept za kolače zahtijeva pobrašnjivanje kalupa, upotrijebite malo suhe smjese za kolač pa neće biti bijelih tragova s vanjske strane kolača.
Prave žene - Idite u pekarnu/slastičarnicu - oni će čak i dekorirati kučkinog sina za vas.


Dame - Premažite izmućeni bjelanjak preko korice pite prije pečenja da bi ste dobili prekrasan sjajni finish.
Prave žene - Upute na gotovim zamrznutim pitama ne uljučuju premazivanje bjelanjaka, prema tome to ne radite.


Dame - Ako imate problema s otvaranjem staklenki, pokušajte upotrijebiti gumene rukavice za pranje suđa. One onemogućavaju proklizavanje stiska i čine otvaranje staklenki lakšim.
Prave žene - Idite pitati jako ZGODNOG susjeda da to napravi za vas.


I na kraju, najvažnije....
Dame - Ne bacajte ostatke vina. Zamrznite u kockice leda za buduću upotrebu u saftovima i gulašima.
Prave žene - Ostaci vina??!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jamas je napisao/la (Pogledaj post): › kombiniraj budi dama i kad si prisiljena na povisavanje glasa,budi dama i kad dizes srednji prst moozes ti to sve elegantno


Slažem se. Tko kaže da dama ne može imati rogove i vražiji repić? Samo ih treba pokazati na pravi način.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žene su licemjerne. ja to znam zato sto sam ja žena. tj ženica još uvijek. Very Happy Nažalost su gore od muškaraca. To isto znam zato što sam žena i zato sto imam puno muskih prijatelja. (a i zenskih)

Vidjela sam sta su DAME spremne ciniti te se skrivati iza te svoje maske.

Dama vise nema zato sto nema ni gospodina... Jednostavno moras upoznati osobu malo bolje da bi mogao suditi, a onda ces u svakoj zeni pronaci ono damsko što svaka žena ima,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
žene su licemjerne. ja to znam zato sto sam ja žena. tj ženica još uvijek. Very Happy Nažalost su gore od muškaraca. To isto znam zato što sam žena i zato sto imam puno muskih prijatelja. (a i zenskih)

Vidjela sam sta su DAME spremne ciniti te se skrivati iza te svoje maske.

Dama vise nema zato sto nema ni gospodina... Jednostavno moras upoznati osobu malo bolje da bi mogao suditi, a onda ces u svakoj zeni pronaci ono damsko što svaka žena ima,,,
Ja sam se več nadao kako će reči...
Pa kako gdje su nestale?! Ja sam! Very Happy
A kad ono i po prijateljicama! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2009. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
žene su licemjerne.

Neke više od ostalih.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
little_bee je napisao/la: ›
žene su licemjerne.

Neke više od ostalih.


naravno, sve u zivotu varira...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2009. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
little_bee je napisao/la: ›
žene su licemjerne. ja to znam zato sto sam ja žena. tj ženica još uvijek. Very Happy Nažalost su gore od muškaraca. To isto znam zato što sam žena i zato sto imam puno muskih prijatelja. (a i zenskih)

Vidjela sam sta su DAME spremne ciniti te se skrivati iza te svoje maske.

Dama vise nema zato sto nema ni gospodina... Jednostavno moras upoznati osobu malo bolje da bi mogao suditi, a onda ces u svakoj zeni pronaci ono damsko što svaka žena ima,,,
Ja sam se več nadao kako će reči...
Pa kako gdje su nestale?! Ja sam! Very Happy
A kad ono i po prijateljicama! Very Happy


ja iskrena samo hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
žene su licemjerne. ja to znam zato sto sam ja žena. tj ženica još uvijek. Very Happy Nažalost su gore od muškaraca. To isto znam zato što sam žena i zato sto imam puno muskih prijatelja. (a i zenskih)

Govori za sebe Wink Oduvijek sam smatrala kako se licemjerje rađa ili iz makijavelističkog djelovanja u vlastitu korist (cilj opravdava sredstvo) ili iz čistog kukavičluka za reći i biti ono što jesi.
Mislim da zdrav odnos u vezi znači zdrav omjer konstruktivne kritike i podržavanja između dvoje ljudi. A to znači ne jesti govna za svaku sitnicu koja nekom nije po volji, ali zato dati kontru onda kada je važno i potrebno. Isto vrijedi i za pohvalu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitajući vas ovdje na ovoj temi (da nebi bilo zablude) ženski spol djelite na one "dobrice" i na "goropadnice" (da se lijepo izrazim)...hm.
Eto gdje nas je doveo feministički pokret.

Žena kao žena je stvorena sa svojim tjelesnim i psihološkim atributima, koje zaboravlja koristiti u "slavu feminizma " i pretvara se u nešto...ma Bože sačuvaj.
Zvučim ko' da sam iz predprošlog stoljeća...ali ne mogu drugačije nego da se zapitam..gdje je danas otišlo žensko dostojanstvo?

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2009. 13:22 
Naslov:  Re: Gdje su nestale dame?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svojem partneru želim biti ravnopravna partnerica. Dovesti se na razinu ispod koje ne idem nikada. Previše se volim da bih trpila tuđe gluposti.
Imam i previše dostojanstva, i zato su me mnogi smatrali hladnom, nedostupnom i umišljenom.
Svatko ima poprilično nerealna očekivanja i to je naš najveći problem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: