Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Truli grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dadida
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2009. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › problem je općenito u nedovoljnoj mogućnosti izlaženja.U Os se može možda naći nekih 5 lokacija (iako ni za to nisam siguran) koja se nebaziraju na narodnjake,cajke ili što već.A kad pogledaš klubove koji su se pokušali odvojiti od takve vrste glazbe su ili polu prazni ili propali,žalosno što se uopće dozvoljava da takva vrsta glazbe vodi apsolutno svaki stil izlaska van i bazira se na svemu što ta glazba(iako to za mene nije glazba) vodi i vuče za sobom osijek031.com smile
Evo što mi je u subotu bilo što me baš razočaralo,jedno,ma nije niti cura,to je dijete sa prijateljicom,godine su im 13 i 14 mrtve pijane nisu mogle hodati nego smo ih našli na dravi takve osijek031.com smile jedna završila na hitnoj druga neznam ni sam kako došla kući,....šta su slušale..cajke osijek031.com smile
Neznam ni na šta se ovo društvo svodi kada se kod nas toliko gleda na to kako je netko obučen šta sluša i slično..ma horor....izlasci van su doista spali na veliku nulu.
Ako neslušaš cajke nemaš nigdje niti za ići. :\
tj imaš ali onda ljudi misle da si klošar Very Happy lol


************************************************************
Na cajke uopće neću trošiti riječi. Odrastala sam u 70-tim godinama kad se slušala prava glazba. I tada su se slušali narodnjaci ali isključivo u Baranji po tamošnjim lokalima i to uz večeru i u večini slučajeva živa glazba. Disco-klubova je bilo u svim dijelovima grada, najpoznatiji naravno Željo i Mini teatar. Željo je bio toliko pun da nisu sve uspijeli pustiti unutra, ljudi su se gurali da uđu. Od mladih ljudi rijetko je tko slušao narodnu glazbu a cajke, pod kojima podrazumjevam "narodne pjesme" koje su teško probavljive, čak i ne pamtim da je itko slušao u mojoj bližoj i daljoj okolini.
Da takvu glazbu ne slušate, vjerojatno bi se dala prilika i drugim vrstama glazbe da se probiju i malo kultiviraju zatrovanu mladež ovim glupim do bola cajkama. Pokušala sam shvatiti što je to što ih privlači takovoj vrsti glazbe i nisam našla niti jedan razlog jer pri slušanju prve takove pjesme došlo mi je na muku. Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.



ne sjećam se baš Mini Theatra 70 godina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadida
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2009. 11:45 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.

Muškarci na takva mjesta izlaze skoro isključivo zato što na takvim mjestima ima jako puno lakih djevojaka.A ženske ili zato što su drolje ili wannabe sponze(najjadnija vrsta sponzi je na takvim mjestima) ili kombinacija te dve kategorije,ili su zalutale(takvih je najmanje).
Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gazh
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Darda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što imate zadrta razmišljanja pa to je strašno. Znači pola vaših prijateljica i cura što ih znate su dronfulje i sponzoruše. Znam hrpetinu cura koje slušaju cajke a nisu ni jedno od to dvoje nego su baš ispravne i normalne cure. Nekažem da nema drolja i sponzoruša al ima ih svugdje na svakoj glazbi. Kakve veze ima glazba koju neko sluša sa osobnosti te osobe. Cure idu na cajke jer se može plesat normalno na tu glazbu a ne da bi si našle sponzora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazh je napisao/la (Pogledaj post): › što imate zadrta razmišljanja pa to je strašno. Znači pola vaših prijateljica i cura što ih znate su dronfulje i sponzoruše. Znam hrpetinu cura koje slušaju cajke a nisu ni jedno od to dvoje nego su baš ispravne i normalne cure. Nekažem da nema drolja i sponzoruša al ima ih svugdje na svakoj glazbi. Kakve veze ima glazba koju neko sluša sa osobnosti te osobe. Cure idu na cajke jer se može plesat normalno na tu glazbu a ne da bi si našle sponzora.

Stvar je u postotku.
Notorna je činjenica da su u npr Q clubu većina ženski drolje i wannabe sponze tj inkliniraju ka takvim obrascima ponašanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 15:13 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz festival
Blues festival
OLJK
OLJM (kakav je da je)
UFO (kakav je da je)
Jesen uz Osječko
Moto susreti
Filmovi u Waldingeru, Barutani
Teatar
+ masa stvari "sa strane", od izložbi, koncerata, i slično
(99% ovoga se nalazi na Osijek 031)

Postavljam si pitanje kako nekim ljudima može biti dosadno u Os (u vezi izlazaka), a nekima treba odmor od svega na što idu. Znate gdje se odgovor nalazi: U NJIMA SAMIMA- u njihovom uskom krugu interesa, neinformiranosti, lijenosti.

Reći ću im otvoreno: LIJENI ste, NEINFORMIRANI, spremni otići samo na RAZVIKANE događaje (ako i na te), a kukate (da ne kažem "ispuštate sadržaj iz rektuma") da nema ništa.

Neke dične Osječane može biti sramota što niti ne znaju gdje je Arheološki muzej, kamoli da su bili u njemu. A mogli su, i to besplatno- Noć muzeja.

Neki dični Osječani su takvog mentaliteta da na neke događaje koji su besplatni neće ići jer su besplatni, a na one koji se naplaćuju neće ići jer se naplaćuju. Razumijete što hoću reći? Nikad im ne odgovara.

Dragi moji, vama bi i u Parizu za tjedan dana postalo dosadno.

(Ogledni primjer: predstava je u Rektoratu, pola gledališta puno, ali glavno da su birtije u Tvrđi prepune.)

Onda odu u neki veći grad (ili čak manji) i super se provedu. Pa naravno, jer čovjek kada negdje otputuje:
pod 1) ostavi sve ono što ga opterećuje za sobom
2) nastoji otići na nekakve kulturne događaje, upoznati grad u koji je došao
3) ima određeni budžet koji je spreman potrošiti.

A kad bi samo jednom pokušali ove stvari pod 1,2 i 3 uključiti u Osijeku, vidjeli bi kako bi im bilo dobro, štoviše-još bi im bolje bilo nego što zaista je, jer bi iz negativnog stajališta prešli u pozitivno.

Živjeli! Ja odoh danas na predstavu a u petak i subotu na jazz koncerte. Smile


Zadnja promjena: zen031; 16.07.2009. 19:30; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2009. 15:20 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Postavljam si pitanje kako nekim ljudima može biti dosadno u Os (u vezi izlazaka), a nekima treba odmor od svega na što idu. Znate gdje se odgovor nalazi: U NJIMA SAMIMA- u njihovom uskom krugu interesa, neinformiranosti, lijenosti.

Reći ću im otvoreno: LIJENI ste, NEINFORMIRANI, spremni otići samo na RAZVIKANE događaje (ako i na te), a kukate (da ne kažem "ispuštate sadržaj iz rektuma") da nema ništa. Dragi moji, vama bi i u Parizu za tjedan dana postalo dosadno.

(Ogledni primjer: predstava je u Rektoratu, pola gledališta puno, ali glavno da su birtije u Tvrđi prepune.)

Šta je loše u uskom krugu interesa?
Po meni je puno lošije kada nekoga zanima sve i svašta,i u sve gura svoj nos,i onda na kraju u biti o ničemu nema pojma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 15:26 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Šta je loše u uskom krugu interesa?
Po meni je puno lošije kada nekoga zanima sve i svašta,i u sve gura svoj nos,i onda na kraju u biti o ničemu nema pojma.


Ne mislim da "guranje nosa u sve i svašta" dovodi do toga da "na kraju u biti o ničemu nema pojma". Svatko ima drugačije kapacitete, potreba, sposobnosti.

Znači li da netko tko se interesira samo za jedno područje, na tom području postaje ekspert? Ne.

Uzak krug interesa sam naveo kao jedan od razloga. Zapravo, ovo što me pitaš: "Što ima loše u uskom krugu interesa?", ja mislim da ima. Možda bi bilo loše imati preširok krug interesa, pa ne stići na sve, s tim bih se složio. (Hm, kažeš: "puno je lošije"; dakle-ipak je loše?)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2009. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): ›
little_bee je napisao/la: ›
bože, kako imate iskrivljeno mišljenje Smile))





ne vidim slike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2009. 15:45 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znači li da netko tko se interesira samo za jedno područje, na tom području postaje ekspert? Ne.


Puno je veća vjerojatnost za da nego za ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, želim reći da netko tko ima uzak krug interesa nema opravdanja prigovarati da se ne događa NIŠTA.

Vidim, izdvojio si to što sam napisao o krugu interesa. Za ostalo nemaš zamjerki?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2009. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Čuj, želim reći da netko tko ima uzak krug interesa nema opravdanja prigovarati da se ne događa NIŠTA.
Slažem se s tobom, a što da se još neko od nezadovoljnika mrdne pa da sam pokrene i kreira nekakvo zanimljivo događanje. Pannonian nije nastao sam od sebe, SAFT također, Zidine....primjera ima ko u priči (naravno pozitivnih) i svima koji su uključeni odajem priznanje...uključite se malo i u ovaj natječaj
http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=20212 sudjelujte uzmite nagrade...mislim ono... ej ljudovi, ajmo malo.....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2009. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazh je napisao/la: ›
što imate zadrta razmišljanja pa to je strašno. Znači pola vaših prijateljica i cura što ih znate su dronfulje i sponzoruše. Znam hrpetinu cura koje slušaju cajke a nisu ni jedno od to dvoje nego su baš ispravne i normalne cure. Nekažem da nema drolja i sponzoruša al ima ih svugdje na svakoj glazbi. Kakve veze ima glazba koju neko sluša sa osobnosti te osobe. Cure idu na cajke jer se može plesat normalno na tu glazbu a ne da bi si našle sponzora.


hm pa jesu zapravo Very Happy Very Happy

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je Osijek ludnica. Ekonomska situacija katastrofa, ali društveni život odličan. Imam super prijatelje, zakon ekipu, krećem se u zanimljivim krugovima i nikad mi nije dosadno. Sve ovisi o tome kako si posložiš stvari u glavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hightimes
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2009. 4:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sutra,petak,23.srpnja u dvoristu Udruge(bivša vega) održava se po predviđanjima party koji ce obilježiti ovo 10-ljeće Very Happy:Dupad besplatan,početak u 22h.uz mnoštvo glazbenih spotova koje ce se projektirati cijene dragih nam alkoholnih pića vrlo povoljne:)dobrodošli svi;kosci,ne kosci,normalni i nenormalni ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma ja bi isto najradije pozatvarao sve narodnjačke klubove ali... Strah me onda da bi polupijane natapirane blondice u ultrakratkim minićima i nezgrapnim hodom u štiklama počele dolazit tamo gdje ja zalazim... A onda bu nereda Very Happy Very Happy...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: