Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Truli grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
zendra je napisao/la: ›
mogli bi naši gradski oci ili neko sposoban organizirati recimo svaka tri mjeseca neku poznatiju stranu grupu/izvođača u našoj lijepoj novoj dvorani tipa Feithles, D. Guetta, Stereo MCS, Groove Armada, Moby, Kosheen itd


da da hoce sigurno


a da se prijavite kao volonteri, pa odete do gradskih oca i predložite im tako što te radite na tome. Vjerujem kad bi oci vidjeli da se angažirate i radite da bi i sredstva pronašli, a ako sredstava nema opet organizirati neke priredbe ili nešto sl. na kojim bi se sredstva prikupila. Mladi žele sve na tanjuru, prstom ne mrdaju a samo kritiziraju, a i kad se nešto organizira naprave toliko štete da je to jednostavno ne shvatljivo. Puni ste energije koju neznate usmjeriti u nešto korisno, bar većina vas. Napijanje do iznemoglosti nije način da se energija potroši.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stanje je katastrofalno. seru nesto za cigarete po lokalima. pa u 11 svi konobari se naroguse ako te vide da sjedas k njima i u cudu bulje u tebe. neki dan mi dosao frend iz zg. bilo oko pola 11 navece kad je stigao. boze sacuvaj, pa to ne znas sto bi sa sobom. iako sam dosla doma u 4 ujutro. provod na nasim podrucjima je ravan nuli. ljeto, gostiju u gradu, trebalo bi raditi bareeeem nesto...

fuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

problem je općenito u nedovoljnoj mogućnosti izlaženja.U Os se može možda naći nekih 5 lokacija (iako ni za to nisam siguran) koja se nebaziraju na narodnjake,cajke ili što već.A kad pogledaš klubove koji su se pokušali odvojiti od takve vrste glazbe su ili polu prazni ili propali,žalosno što se uopće dozvoljava da takva vrsta glazbe vodi apsolutno svaki stil izlaska van i bazira se na svemu što ta glazba(iako to za mene nije glazba) vodi i vuče za sobom osijek031.com smile
Evo što mi je u subotu bilo što me baš razočaralo,jedno,ma nije niti cura,to je dijete sa prijateljicom,godine su im 13 i 14 mrtve pijane nisu mogle hodati nego smo ih našli na dravi takve osijek031.com smile jedna završila na hitnoj druga neznam ni sam kako došla kući,....šta su slušale..cajke osijek031.com smile
Neznam ni na šta se ovo društvo svodi kada se kod nas toliko gleda na to kako je netko obučen šta sluša i slično..ma horor....izlasci van su doista spali na veliku nulu.
Ako neslušaš cajke nemaš nigdje niti za ići. :\
tj imaš ali onda ljudi misle da si klošar Very Happy lol

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › problem je općenito u nedovoljnoj mogućnosti izlaženja.U Os se može možda naći nekih 5 lokacija (iako ni za to nisam siguran) koja se nebaziraju na narodnjake,cajke ili što već.A kad pogledaš klubove koji su se pokušali odvojiti od takve vrste glazbe su ili polu prazni ili propali,žalosno što se uopće dozvoljava da takva vrsta glazbe vodi apsolutno svaki stil izlaska van i bazira se na svemu što ta glazba(iako to za mene nije glazba) vodi i vuče za sobom osijek031.com smile
Evo što mi je u subotu bilo što me baš razočaralo,jedno,ma nije niti cura,to je dijete sa prijateljicom,godine su im 13 i 14 mrtve pijane nisu mogle hodati nego smo ih našli na dravi takve osijek031.com smile jedna završila na hitnoj druga neznam ni sam kako došla kući,....šta su slušale..cajke osijek031.com smile
Neznam ni na šta se ovo društvo svodi kada se kod nas toliko gleda na to kako je netko obučen šta sluša i slično..ma horor....izlasci van su doista spali na veliku nulu.
Ako neslušaš cajke nemaš nigdje niti za ići. :\
tj imaš ali onda ljudi misle da si klošar Very Happy lol


************************************************************
Na cajke uopće neću trošiti riječi. Odrastala sam u 70-tim godinama kad se slušala prava glazba. I tada su se slušali narodnjaci ali isključivo u Baranji po tamošnjim lokalima i to uz večeru i u večini slučajeva živa glazba. Disco-klubova je bilo u svim dijelovima grada, najpoznatiji naravno Željo i Mini teatar. Željo je bio toliko pun da nisu sve uspijeli pustiti unutra, ljudi su se gurali da uđu. Od mladih ljudi rijetko je tko slušao narodnu glazbu a cajke, pod kojima podrazumjevam "narodne pjesme" koje su teško probavljive, čak i ne pamtim da je itko slušao u mojoj bližoj i daljoj okolini.
Da takvu glazbu ne slušate, vjerojatno bi se dala prilika i drugim vrstama glazbe da se probiju i malo kultiviraju zatrovanu mladež ovim glupim do bola cajkama. Pokušala sam shvatiti što je to što ih privlači takovoj vrsti glazbe i nisam našla niti jedan razlog jer pri slušanju prve takove pjesme došlo mi je na muku. Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možeš se napiti i uz evanescence,queens of the stone age,AC-DC,black sabbath,queen,...pa da malo neostavim electro scenu praznu moš se i napiti na plaid,trentmoller,booka shade,blu,alexandar kowalski....možeš se napiti i na jazz kao stan getz,marc jordan,miles davis....ugl da nenabrajam šta je prava glazba Smile možeš se napiti na puno kvalitetnih stvari.... xD nemora ti glazba biti razlog da piješ....

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › možeš se napiti i uz evanescence,queens of the stone age,AC-DC,black sabbath,queen,...pa da malo neostavim electro scenu praznu moš se i napiti na plaid,trentmoller,booka shade,blu,alexandar kowalski....možeš se napiti i na jazz kao stan getz,marc jordan,miles davis....ugl da nenabrajam šta je prava glazba Smile možeš se napiti na puno kvalitetnih stvari.... xD nemora ti glazba biti razlog da piješ....


imaš pravo, samo to je pre dobra glazba da bi se našljokao uz nju i da ne znaš gdje ti je dupe a gdje glava. Uz takvu se glazbu uživa, a ako si pijan kao majka nisi svjestan niti što se oko tebe događa, pa kako bi bio svjestan što slušaš. Na takvu glazbu, koji ti spominješ se ne napija. Kako sam se ja npr. mogla napiti uz Santanu, ili J. Hendrixa ili J. Joplin ili Doors ili Deep Purple, Uriah Heep, Roberta Flack..... nema šanseeee, pre dobro je da nebudeš svjestan toga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.

Muškarci na takva mjesta izlaze skoro isključivo zato što na takvim mjestima ima jako puno lakih djevojaka.A ženske ili zato što su drolje ili wannabe sponze(najjadnija vrsta sponzi je na takvim mjestima) ili kombinacija te dve kategorije,ili su zalutale(takvih je najmanje).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.

Muškarci na takva mjesta izlaze skoro isključivo zato što na takvim mjestima ima jako puno lakih djevojaka.A ženske ili zato što su drolje ili wannabe sponze(najjadnija vrsta sponzi je na takvim mjestima) ili kombinacija te dve kategorije,ili su zalutale(takvih je najmanje).


********************
Ako je tako, onda je to još jadnije. Pitam se kad su se to vrijednosti izokrenule i lova je postala tako bitna da curama nije važno apsolutno ništa i da su spremne na sve nebi li došle do love????? Mojoj generaciji lova nije predstavljala ništa, o novcu nikad nismo raspravljali jer ta kategorija jednostavno nije bila bitna. Doduše, mogli smo zaraditi uvijek preko STUC-a ako nam je baš trebala, ali spustiti se na tako nizak nivo radi novca...........nema teorije. Mi smo se i seksali i glazbu slušali iz čiste ljubavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2009. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
zendra je napisao/la: ›
mogli bi naši gradski oci ili neko sposoban organizirati recimo svaka tri mjeseca neku poznatiju stranu grupu/izvođača u našoj lijepoj novoj dvorani tipa Feithles, D. Guetta, Stereo MCS, Groove Armada, Moby, Kosheen itd


da da hoce sigurno



KAO DA BI DOŠLI U OVAJ PRČVAJZ!


Pa ako u gradurinu tipa Varazdin mogu doci Bob Dylan, Santana itd., zasto ne? Ali za organizaciju treba novaca, ja sam prije par godina nesto kontao, ali kad sam vidio koliko treba ulozit u to, odustao jer mi je bilo preskupo i previse slozeno da sam izvedem.

_________________
Things I once thought, Unbelievable, In my life, Have all taken place, When we walked through, Little Italy, I saw my reflection, Come right of your face
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vera-os je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.

Muškarci na takva mjesta izlaze skoro isključivo zato što na takvim mjestima ima jako puno lakih djevojaka.A ženske ili zato što su drolje ili wannabe sponze(najjadnija vrsta sponzi je na takvim mjestima) ili kombinacija te dve kategorije,ili su zalutale(takvih je najmanje).


********************
Ako je tako, onda je to još jadnije. Pitam se kad su se to vrijednosti izokrenule i lova je postala tako bitna da curama nije važno apsolutno ništa i da su spremne na sve nebi li došle do love????? Mojoj generaciji lova nije predstavljala ništa, o novcu nikad nismo raspravljali jer ta kategorija jednostavno nije bila bitna. Doduše, mogli smo zaraditi uvijek preko STUC-a ako nam je baš trebala, ali spustiti se na tako nizak nivo radi novca...........nema teorije. Mi smo se i seksali i glazbu slušali iz čiste ljubavi.


nažalost ali istinito.Današnji izlasci van su postali sve oko toga kakav auto imaš,i koliko cura(čitalj drolja,sponzorša) možeš platiti neku cugu.Bitno da akd prolaze pored rondela nama nabacuju pogrbljeni smješak tipa vidi budale što klošare ^^ . Žalosno jako ali današnje cure koje idu na cajkama je samo u glavi šta dečko vozi i koliko novaca ima,..niti je bitno kakva je osoba ili slične stvari tipa karaktera i ostaloga.Nebitno ni odakle je ni ništa drugo...samo da ima BMW i puno love...fuj gade mi se takve cure i najrađe bih ih protjerao iz grada da mogu...teško se danas u OS nađe normalna i pristojna cura ^^

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bože, kako imate iskrivljeno mišljenje Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2009. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la (Pogledaj post): › bože, kako imate iskrivljeno mišljenje Smile))


******************************
Pa vidiš da žudimo za prosvjetljenjem, hajde objasni nam ti što je to tako privlačno u cajkama i u tekstu npr. suzama sam ljepio tapete jer si odvela mi dijete, ili ne plaći na pragu da mi vrata ne navuku vlagu............o glazbi koja prati tako dubokoumne riječi neću ni govoriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
bože, kako imate iskrivljeno mišljenje Smile))





Zadnja promjena: ch0sen; 16.07.2009. 11:31; ukupno mijenjano 1 put.

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2009. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba napraviti nekakvi party na kopici, na bazenima... nesto kao sto je bilo na gradskim. ako je moglo na gradskim biti, ne vidim razloga zasto ne bi moglo ni na kopici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
treba napraviti nekakvi party na kopici, na bazenima... nesto kao sto je bilo na gradskim. ako je moglo na gradskim biti, ne vidim razloga zasto ne bi moglo ni na kopici


zato što nema više normalnih ljudi koji bi otišli na to :\

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: