Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veza s bivšim ovisnikom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jamas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Bivši ovisnik pa se našao uvrijeđen ?!
Čekala sam reakcije,više me zanimalo da li će (iako sam znala da neće) oni koji imaju na sve odgovor pisati o ovoj temi...
Tebe pohvaljujem, no sa ova 2 žuta kartona to dovoljno govori o tebi i tvojem pisanju, ali svaka čast na iskrenosti...
Nismo svi isti i ne možemo svi težiti ka istome...prvenstveno želim miran i zdrav život, obiteljske tragedije sam počela proživljavati s prvim izgovorenim riječima, život me nije mazio i iskreno zadnje što mi treba je konstantna strepnja i još neki novi iznenadni gubitak drage mi osobe...
zvuči sebično !?! zaboli me..valjda sam sebi prvo trebaš biti na 1. mjestu i znati što želiš i ne želiš..

super si na pocetku etikirala bivse iglomane, a nasla si se nesto urijedena....sorry stvarno zanima me kako si sebe etikirala?
Po cemu si zakljucila da je fallen-angel bivsi ovisnik?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jamas je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Bivši ovisnik pa se našao uvrijeđen ?!
Čekala sam reakcije,više me zanimalo da li će (iako sam znala da neće) oni koji imaju na sve odgovor pisati o ovoj temi...
Tebe pohvaljujem, no sa ova 2 žuta kartona to dovoljno govori o tebi i tvojem pisanju, ali svaka čast na iskrenosti...
Nismo svi isti i ne možemo svi težiti ka istome...prvenstveno želim miran i zdrav život, obiteljske tragedije sam počela proživljavati s prvim izgovorenim riječima, život me nije mazio i iskreno zadnje što mi treba je konstantna strepnja i još neki novi iznenadni gubitak drage mi osobe...
zvuči sebično !?! zaboli me..valjda sam sebi prvo trebaš biti na 1. mjestu i znati što želiš i ne želiš..

super si na pocetku etikirala bivse iglomane, a nasla si se nesto urijedena....sorry stvarno zanima me kako si sebe etikirala?
Po cemu si zakljucila da je fallen-angel bivsi ovisnik?
jesi ti žmirilla dok si čitala ili ti se nekim čudom dignuo tlak na sam naslov teme pa ostalo nisi mogla pratiti ?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.03.2009. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...chicken fight...

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2009. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yeah right...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2010. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odvajat tesške i lake droge nije stvar nekog stava već opčeg znanja.
i nemoju svi bivsi narkomani hepoš

bila bi kad bi se zaljubila,sigurno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.01.2010. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA ako je zdravstveno s njim/njom sve u redu i ako drži tu ovisnost pod kontrolom (jer ne može se potpuno nikada izlječiti - nisam bivši ovisnik Very Happy) što da ne. Svatko pogrješi u životu ali ako se pogreška ispravi i ne ponovi se ne vidim prepreku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2010. 13:10 
Naslov:  Re: Veza s bivšim ovisnikom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bivši ovisnici koji su stvarno bivši..mogu biti puno kvalitetniji partneri jer su dotakli dno, dobili drugu priliku i znaju cijeniti život i ljude bolje od nekih koji u životu nisu izgubili ništa niti pustili suzu zbog nečega.

ovisnik može postati svatko i stvarno ne treba osuđivat ljude ako su bili ovisnici, treba ih cijeniti ako to više nisu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Možda je tema već bila (pretraživač foruma 031 mi nije pokazao), ako je neka Admin slobodno obriše!


Ija isto , ono naso sam par puta kod cure rizle u djepu!! Poludio sam!! Zamisli da sam HePatitis dobijo!! Ti Prljavi nARKOMANI MI UOPCE NISU JASNI..Meni je droga unistila cjelu obitelj.. tata od Marihuane spava po cjeli dan a mama samo kuha i jede... Pomozite! Da bi jedne veceri u parku kulture ja i kolega skuzili da nam je netko stavio drogu u Heroin.. ccccc gdje ide ovaj grad..


psS: ja ne znam kako cu buducoj priznat da sam Teski ovisnik..Naime ja sma teski ovisnik o sexu..

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je vecinom do karaktera osobe, kako i sam ne konzumiram srednje ni teze droge, (a ni lake), tako mi bas i nije svejedno da kraj sebe imam osobu koja ce kvocati "a nije ti marihuana droga" ili "to je zdravo za ..." - da ne pocne diskusija o ovom mom postu. To je moje misljenje i ne smeta mi ako netko konzumira nesto za sta zna da je lose (cigarete su stetne, alkohol je stetan, a opet velika vecina konzumira), vise me ubija u pojam kad meni netko soli pamet da sam ja "u krivu" sto nisam nikad probao pa ne znam umjesto da se postavi tako da postuje moj stav ... i to je glavni razlog zasto ne bih nikad mogao biti u takvoj vezi.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: