Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Buscard sustav i butre

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar prijedlog, slažem se s njim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2009. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tram111, to stoji da ne žele sve općine subvencirati
ali postoji i prijevoz do bizovačkih toplica, prije je ta karta koštala 18kn (isplativo jer je direktno), no sad sa butrom i 1,30kn/km cijena prijevoza ispadne oko cca 32kn(ne znam točno kolko km, al 25 ima sigurno), time sam htio reć da zapravo novim sustavom naplate ovi svi na periferiji grada puše, jednostavno, bolje da su ubacili u taj sustav (koji nije kompliciran) i izračun nekog popusta na kilometre, ovako samo mogu gubit zbog dodatnog uvođenja tih ruta, a niškoristi od toga...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Navodno da se radi na nekim preinakama sustava, a vidjeti ćemo kako će se to odraziti na putnike, u svakom slučaju bi trebalo biti bolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah,konacno shvacam!
Krivi su Bil Gejts,NASA,hakeri,zli HEP-ovci (jeste culi kad za UPS?),sunceve pjege i solarni vjetrovi,masoni,Windsori i gmazovi.
Kako sam samo bio slijep kada sam se krivim argumentima zalagao protiv sustava karata na koji odbija putnike od javnog prijevoza,a samo sam jope trebao procitati Ickea.
..

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2009. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja krivim gangsta rap i Irak.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zelim nikad kupit tu sugavu butru
sta niste ostavili svima mjesecne pokaze?! jel vam to toliko para dušu?! nekim ljudima nije zabavno prijaviljivati se i odjavljivati za bezveze, a i nekima ocito ne odgovara butra po kilometrazi. trebali ste sve zajedno ostavit pa neka ljudi biraju sto oce a ne svima nametat butre
da ne pricam o silnim pistanjima od kojih boli glava i blokade na izlazu jer se neki bakutaner il majmun ne zna odjavit i onda normalnim ljudima koji samo zele izac kao ja ne daju van
i da... STA KOJI K... seru u gpp-u kako im unistavaju invetar u tramvajima, vidjela sam na svoje oci kako udaraju sakama u ponistivac a vozac ni makac sa sjedala. dabog da im sve stolice pocupali van kad se daju tako veslat! prestanite kukat kako vam sve sjebu kad ne reagirate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je super što za jednu ili dvije stanice moram imat u novčaniku 40 kn

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je super što sam više puta ove zime čekala na stanici oko sat vremena na tuce stupnjeva ispod ništice jer mi se nije pojavio bus. kažu: stari su, stalno su po servisima, zamrzne im se mjenjač, prešli su mali milijun kilometara... baš lijepo-nefunkcionalna kanta s najsuvremenijim i NAJSKUPLJIM sustavom naplate. čestitam čelnicima gpp-a i grada osijeka na ovom preskupom i (barem trenutno) nedopustivom projektu. pitam se znate li što su to PRIORITETI...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
meni je super što za jednu ili dvije stanice moram imat u novčaniku 40 kn

ne moraš. kupiš ju odmah, pa nosiš samo butru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
meni je super što sam više puta ove zime čekala na stanici oko sat vremena na tuce stupnjeva ispod ništice jer mi se nije pojavio bus. kažu: stari su, stalno su po servisima, zamrzne im se mjenjač, prešli su mali milijun kilometara... baš lijepo-nefunkcionalna kanta s najsuvremenijim i NAJSKUPLJIM sustavom naplate. čestitam čelnicima gpp-a i grada osijeka na ovom preskupom i (barem trenutno) nedopustivom projektu. pitam se znate li što su to PRIORITETI...


Tvoje negodovanje je potpuno opravdano, ali treba imati i malo obzira, jer na vrijeme i vremenske uvjete ne može nitko od nas utjecati i ne možemo znati što će se dogoditi. Ako će te bar malo utješiti, pročitao sam neki dan da je poglavarstvo odobrilo Gpp-u kupovinu 12 novih autobusa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam, u tijeku je natječaj za kupnju 12 novih niskopodnih autobusa za gpp. razumijem ja da na vremenske (ne)prilike nitko ne može utjecati, samo mi je žao što čelnici gpp-a nisu (na vrijeme) vidjeli očito. treba nam pomlađivanje voznoga parka, butre su trebale pričekati neki sretniji trenutak! da smo nove autobuse dobili prije godinu dana, i tada bi već bilo prekasno

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerujem da je paperje htjela reci da su te pare koje su ulozili u burte sav taj sustav mogli bolje ulozili u osposobljavanje i renoviranje autobusa.
al dobro...sta ces...glavno da ja jos uvijek mogu kupovat kartu na stari pokaz iz prosle akademske godine Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: