Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ja želim... Bolji Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2009. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast demokratskom pravu na raspravu i različite stavove, ali mislim da ste već malo duže offtopic. Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Saar Kazaam Jr. je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la: ›
Zato se pokreni, jer s ovakvim stavom sigurno nećeš ništa promijeniti!

ako je glasovanje tvoja teorija "pokretanja" onda želim ostati na mjestu...
dok god tako usko i plitko gledamo na svoju snagu koju su nas uvjerili da je svake 4 godine na izborima i treba da nam jebu mater i izgladnjuju nas kad smo glupi!!!

O jebote. Kako ćeš drugačije smijeniti vlast nego glasanjem, stvarno te ne kužim. U tom sam kontekstu mislio ''pokreni se''. Naravno da ti možeš mnogo toga promijeniti u društvu svojim radom na raznorazne načine, bla, bla.... Kužiš? Vlast mijenjaš samo izborima. Recimo ti si nezadovoljan s vladajućima, ovaj je nezadovoljan, onaj... i nitko od vas ne izađe. Izađu oni koji su zadovoljni i opet sve isto. Utoliko zagovaram veći izlazak jer je reprezentativniji. Ovo da između 50% i 80% nema razlike, ne drži mi vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2009. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HerojUlice je napisao/la: › Da se završi Eurodom

pošto eurodom od svega navedenog ima najmanje posla s politikom, za njega ti mogu jamčiti da će biti završen. Možda već i ove godine Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
O jebote. Kako ćeš drugačije smijeniti vlast nego glasanjem, stvarno te ne kužim. U tom sam kontekstu mislio ''pokreni se''.

Našu kao i sve ostale države na svijetu posjeduju banke, korporacije i općenito kapitalističko društvo i političari unutar tih država nisu izabrani da mjenjaju stvari, nego da ih ostave onakvima kakve jesu... ja ne mislim da će smjena vlade promjeniti nešto, odnosno uvjeren sam da promjena biti neće...
tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da ti možeš mnogo toga promijeniti u društvu svojim radom na raznorazne načine, bla, bla.... Kužiš?

nisam na taj način mislio da upotrijebiš svoju snagu, nego snagu mnoštva... nitko nam ništa ne može, a zapravo može... i ko je onda tu glup, oni što nas tlače ili mi koji to ne vidimo... živimo u doba legalnog ropstva, a vi mislite da glas ovima ili onima će nešto promjeniti...
tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo da između 50% i 80% nema razlike, ne drži mi vodu.

e tu ti ne mogu pomoći... odnosno mogu, malo proguglaj jer zapravo ne proturječiš meni, nego statističkim znanostima...
evo pitanje, šta misliš kako se mjeri gledanost neke televizije?
A) pitaju se svi ljudi u hrvatskoj redovnim svakomjesečnim televizijskim referendumom
B ) ispita se kritična masa ljudi podjeljena po geografskoj, dobnoj i spolnoj strukturi?
C) izmislimo rezultate jer lažni osječaj uspjeha je bolji od stvarnog osječaja neuspjeha

Odgovore šaljite gdje hoćete Very Happy

Nuff said, odoh van gledat tekmu...


Zadnja promjena: Saar Kazaam Jr.; 17.01.2009. 14:05; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ix ox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2009. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrt butri, sloboda narodu! Very Happy

_________________
Legalize it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HerojUlice
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
HerojUlice je napisao/la: › Da se završi Eurodom

pošto eurodom od svega navedenog ima najmanje posla s politikom, za njega ti mogu jamčiti da će biti završen. Možda već i ove godine Very Happy

Ma on je samo bio u toku misli... Valjda će poslušati tatumau pa sve završiti jer to su zaista veliki projekti,pogotovo autobusni kolodvor za kojeg bih jako volio da završe, i zgrada u bloku centar, pa i da portanova također ne bude ugrožena političkim igricama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno mi padaju dvije važne stvari za Grad Osijek:

1. Da se dovede sposoban i stručan netko iz Austrije i/ili Njemačke pa da se od Tvrđe napravi prvoklasna turistička atrakcija. Ovo kako danas izgleda je bolje nego prije, ali poprilično daleko od nečega zbog čega bi turisti odlazili puni dojmova, a neki putnici u prolazu tu zastali i divili se, pojeli nešto, kupili suvenire....

2. Novi autobusni kolodvor - ne znam kojem je mozgu pala ideja na pamet da novi kolodvor stavi na trenutnu lokaciju. Prilaz kolodvoru je kriminalan, uske uličice, buka, ispuh.... dajte maknite kolodvor na neku lokaciju blizu zaobilaznici, napravite cestu do tamo, novu autobusnu ili tramvajsku liniju. Eto zemljišta između Metroa i Mercatora, pokraj Getroa ili Panonije. Na trenutnoj lokaciji neka nikne stambeno naselje s velikim parkom, neka bude mjesto gdje će ljudi provoditi vrijeme, čekati vlak....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: