Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krav Maga

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 13:16 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U pripremi je seminar u Vašem gradu te osnivanje zatvorene grupe. Ukoliko možete pomoći pronalaženjem dvorane to bi olakšalo održavanje redovitih seminara. treba nam dvorana nedjeljom, od 100 do 180 m2 parket , uvijetno može i tatami. 7-8 sati, u gradu. Na seminaru bi dogovorili detalje oko organiziranja grupe. Upisi u grupu samo uz odobrenje jednog od 4 instruktora u RH.
zainteresirani ? Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mario17
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam zainteresiran,zanima me kolika bi bila cijena seminara i sta znaci upis u grupu uz odobrenje jednog od instruktora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 19:42 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zatvorena grupa je grupa koja nema pravo upisivati nove članove. Trenira se pod vodstvom instruktora IKMF Croatia, po IKMF pravilima. Upis u grupu se vrši na seminirima ili treninzima u ovlaštenim klubovima uz odobrenje ovlaštenog instruktora te suglasnost voditelja za Hrvatsku.
Ukoliko se skupi dovoljan broj članova, da se pokriju troškovi, organizirat će se redovni treninzi ( nedjeljom ili tokom tjedna ovisno o situaciji ).
Cijena seminara je u uskoj vezi sa dvoranom Sad no nama je cilj da se skupi dovoljno ljudi i da cijena bude pristupačna. koliko, u ovom trenutku je teško govoriti, no nadamo se uskoro, nakon seminara Petera, imati sve podatke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li je potrebno biti član Židovske općine Osijek, odnosno imaju li članovi ŽOO popust pri upisu i mjesečnoj članarini. mogu li trenirati i oni koji su javno govorili protiv izraelske okupacije Palestine i pokolja, a ipak nisu simpatizeri terorističke organizacije Hamas?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 22:05 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha... politika Very Happy neš nego u Hrvata
Krav Maga je apolitična organizacija. Ne dozvoljavamo trenirati nikome tko ima problema sa zakonom, tko krši osnovna načela jednakosti kao što stoji u našem Ustavu. Također ne treniramo sa neprijateljima Izraela kao zemlje. Razumljivo. Imamo puno prijatelja i instruktora Izraelaca. I poštujemo ih.
Židovska općina, popusti,...nemaju ništa s našim treniranjem.
citat
"mogu li trenirati i oni koji su javno govorili protiv izraelske okupacije Palestine i pokolja, a ipak nisu simpatizeri terorističke organizacije Hamas?"
Mislim da je sve ovo gaap ipak samo provokacija. A ja imam pametnija posla.
Dalje o toj temi ne želim diskutirati, ako ne vidim lice onog s kojim pričam. Embarassed
držmo se mi našeg rata. Kad to riješimo...
Kol Tuv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2009. 6:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drago mi je da si shvatio zajebanciju... baj d vej, koji "naš rat"? šta se tu još ima rješavati, jel se vi to obučavate za nešto novo?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 10:48 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi..Vi..Ja sam Hrvat. Ti ? Cool
koji "naš rat"? Pa ima još nekih koji bi morali vidjeti suca, zar ne ?
Krav maga u Osijeku biti će civilna samoobrana. A kako čujem ima u Osijeku "zabavnih ljudi " zbog kojih je potrebna Rolling Eyes Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2009. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno, i ne samo u Osijeku...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 14:06 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje i kada se mozemo prijaviti za seminar? na osnovu cega ce instruktori donositi odluku o tome mozemo li se upisati ili ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 17:56 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možete se prijaviti na [email protected], potrebno je ime i prezime, telefon i mail. Trenutno je u pripremi seminar Peter Lakatosa u Zadru, Rijeci i Zagrebu 26.2.-1.3. pa u 3 mjesecu se može organizirati prvi seminar. Naravno, da bi se lakše pokrili troškovi trebalo bi 12-15 ljudi ( žena također Razz ).
Osnova za prijem u grupu je zdrav razum i mogućnost funkcioniranja u grupi. Seminar je jako dobar da se procijeni sve to. Također ne smije biti problema s zakonom. Podmićivanje ne dolazi u obzir. Very Happy
Split je jako dobro reagirao, Varaždin je u pripremi kao i Pula i Karlovac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 18:20 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

postoji li dobna ogranicenost,ili to nije bitno?zanima me je li preduvijet prethodno bavljenje nekim borilackim sportom,i cijena okvirno(cca) koliko bi iznosila?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molim info o cijeni! hvala!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IKMF Croatia
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2009. 4:18 
Naslov:  Re: Krav Maga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Izraelu treniraju i djeca. U Hrvatskoj je to od kluba do kluba. Rijeka prima od 15 godine ako može pratiti trening, Zadar i Zagreb primaju samo puljetne osobe.
Preduvjeta nema, znanje borilačkih , da citiram jednog momka iz Splita može baš i smetati. Pomaže u mnogo ako netko nešto zna od prije. Ali mnogi uspješno savladaju a da ništa prije nisu trenirali.
Cijena seminara ovisi o trajanju (jednodnevnom ili dvodnevnom seminaru), udaljenosti, cijeni dvorane i broju ljudi. Ako je npr.12-15 ljudi i povoljnom dvoranom cijene se po čovjeku kreću od 150 do 300 kuna za seminar.
Ako su redovni treninzi otprilike oko 250 - 300 kuna. No do redovnih treninga i instruktora iz Osijeka treba vremena. Za sada mjesečni seminari pa nakon nekog vremena treniranje u grupi zatvorenoj za upise pod vodstvom službenih instruktora. Upisi se organiziraju na seminarima službenih instruktora tako da se filtriraju problematične osobe, u sukobu sa zakonom i sl.
Osnovna oprema je jednostavna i jeftina. Čelični suspenzori, su od 170 do 200 kuna ( kvalitetnije molim Twisted Evil ) štitnik za zube oko 35 kuna.
Kasnije su tu rukavice a za grupu fokusari, gumeni noževi i pištolji, plastični pištolji i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pahulja
Offline
Ukupno postova: 82
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi zainteresirani koji bi dosli na taj seminar molim da mi se jave na pm da znam okvirno neki broj ljudi koji bi mogao doci....

_________________
nema boli,nema muke samo udri jodan uke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ostavi br.mob. pa se cujemo preko zice,dogovorimo se ko ljudi. od ovog piskaranja po netu nema nista!]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: