Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
ajmeee pa ovo je strasno, koji clanak, koje gluposti napisane... jednostavno nemogu vjerovati...

4000 kn dnevnice, pa strasno...

ljudi jel vama treba ista, zakljucili smo vec odavno da u Osijeku netrebate nista, ni rukomet, ni nogomet, ni davis cup, ni ovo ni ono... vama je sve to bacanje novca...
sad Vam netreba ni snježna kraljica, vjerovatno ce uskoro izaci i troskovnik zagreb opena u tenisu pa ce te se i tu zgrazati... netreba nam ni to...
ma jebes sve to, netreba nam nista... u nista netreba ulagati, idemo zjake prodavati to neuzima lovu to bi bilo supernemos vjerovati koliko ste kriticni prema svakom samo prema sebi niste... kad trosite svoje novce kupit ce te si torbicu bez obzira sto ih vec imate 5 i sto drugih takvih primjera... al kad neko nesto organizira odma ste u stanju to popljuvati

druge zemlje se na sve moguce nacine bore da dobiju ovakvu organizaciju, mi je imamo i pljujemo po njoj... strasno

ma svaka njima cast,treba nam...ali ne moramo uvijek na to trositi duplo vise nego svi drugi...
koliko stadiona se moze napraviti bilo gdije dalje u svijetu za cijenu maksimirskog!?
sta je moglo kostati toliko novaca.
i ja sam za to d a drzava potice sport...kao sto rece ovaj iznad mene,da potice rekreativce...a kad ima vise rekreativaca nadje se tu i profesionalaca....ali ovo je stvarno bacanje para.
ja volim skijanje,ali to nije nacionalni sport. svaka cast janici,zasluzila je trku sebi u cast....ali sto je previse previse je. te pare su mogle na neke druge strane.
Hypo bi svakako dao otkaze....to stoji,ali ovo je samo jos jedan pokaatelj kako zaradjuju pare i trose na gluposti .
znaci ako nista drugo radnici bi mogli imati vec place...
a zamislit tek reklamu HYPO ulozio nekoliko miliona u humanitarne svrhe...
pa u svim medijima bi dobili reklamu....
nije tu sad samo hypo u pitanju...
snjezna kraljica je samo dio tega "kruha i igara"...dok nasa drzava tone,mazu nam oci... uvjek se skrece pozornost sa bitnih tema...nekad sportom,nekad ubojstvima,al losa politika i jos gora ekonomija nikada nije u sredistu pozornosti.
to nitko ne spominje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: › gradi se eurodom, spizdile su se ogromne pare koje nikad nece biti vracene, blje da se nesto drugo pravilo...

Kako su ti već ljudi rekli, Eurodom ne gradi država nego nekoliko tvrtki svojim vlastitim kapitalom.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i ja ne sipam iz šupljeg u prazno....
dobro je da imamo takvu jednu manifestaciju....da ih je barem više....takvih i sličnih....
....jest da je ipak potrošeno više novaca nego što možda u ovim trenutcima prelazi okvire realnoga...ali ljudi moji kakvo je to razmišljanje kada netko kaže da nam to uopće ne treba...treba nam..itekako nam treba.....
..tko se ikada bavio,ili se bavi, nekim poslom kojemu je u početku potrebna dobra reklama i promocija,ulaganja,znat će o čemu pričam....
..sve to košta....ponekad nam se učini puno previše.....
ja sam u svoj posao ulagao 10-godina...plačanje kojekakvih reklama,promocija....besplatnih odrada....i sada mogu reći da se to isplati.....mali projekt, a 10 godina...a ovoj je kudikamo veći projekt
..isplatit će se i ovo....nemojmo gledat samo od danas do sutra..iako je situacija kada je to teško...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.01.2009. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: › gradi se eurodom, spizdile su se ogromne pare koje nikad nece biti vracene, blje da se nesto drugo pravilo...

Kako su ti već ljudi rekli, Eurodom ne gradi država nego nekoliko tvrtki svojim vlastitim kapitalom.


da ja to znam, ali mogli su graditi nesto drugo, drustveno korisnije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.01.2009. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la (Pogledaj post): › ma svaka njima cast,treba nam...ali ne moramo uvijek na to trositi duplo vise nego svi drugi...
koliko stadiona se moze napraviti bilo gdije dalje u svijetu za cijenu maksimirskog!?
sta je moglo kostati toliko novaca.


e vidis to je vec nesto drugo, i tu te potpuno razumijem, jer to ni meni nije jasno... evo nekidan sam bas procitao jedan vic vezan na ovu temu pa ce mozda u njemu biti jasnije zasto je to tako

Gradonačelnik Zagreba pozvao tri poduzetnika: Dalmatinca, Hercegovca i Zagrepčanina da mu podnesu ponudu za preuređenje ureda.

Dalmatinac i Zagrepčanin se odmah prihvate mjerenja, računanja i zapisivanja, dok se Hercegovac šetkao okolo grickajući čačkalicu i pijuckajući kavicu.

Nakon sat vremena priđe Dalmatinac gradonačelniku te mu kaže:

"Šjor, ja bi sve ovo ća vam triba moga napraviti za 80 tisuća kuna: 30 za materijal, 30 radnicima, 10 za putne troškove i 10 meni."

Zatim priđe Zagrepčanin i kaže:

"Gospon, to bu vas došlo 70 tisuća kuna: 30 za materijal, 30 radnicima i 10 meni."

Kada su se prva dvojica udaljila, dođe Hercegovac i kaže:

"Rođo, moja cijena je 270 tisuća kuna!"

"Ajoj!", uzvikne gradonačelnik, "pa nisi ništa mjerio niti računao. Daj mi objasni kako si došao do tog iznosa"?

"Pa lijepo: 100 tisuća tebi, 100 tisuća meni, a 70 tisuća ćemo dati purgeru da napravi posao."


Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: › gradi se eurodom, spizdile su se ogromne pare koje nikad nece biti vracene, blje da se nesto drugo pravilo...

Kako su ti već ljudi rekli, Eurodom ne gradi država nego nekoliko tvrtki svojim vlastitim kapitalom.


da ja to znam, ali mogli su graditi nesto drugo, drustveno korisnije...

koja ti je to analogija? to je privatni kapital i mogu radit što s njim hoće, ovdje se raspravlja o lovi iz proračuna, gradskog, državnog...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › koja ti je to analogija? to je privatni kapital i mogu radit što s njim hoće, ovdje se raspravlja o lovi iz proračuna, gradskog, državnog...


ko si ti da bi ti određivo kud ce lova iz proracuna ici? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@lavic Svatko tko ima imalo razuma i tko nije korumpiran bi odlučivao bolje od većine onih koji danas odlučuju.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›

ko si ti da bi ti određivo kud ce lova iz proracuna ici? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

sto volim ovake bisere hahahaha:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › koja ti je to analogija? to je privatni kapital i mogu radit što s njim hoće, ovdje se raspravlja o lovi iz proračuna, gradskog, državnog...


ko si ti da bi ti određivo kud ce lova iz proracuna ici? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

omg... ako nije crno onda je bijlo, ako nije bijelo... itd.
ako ništa drugo, lufus je mali mrav, jedan od nas iz našeg naherenog mravinjaka koji puni taj isti proračun... zar je toliko loše što se pita zašto se i njegov novac - rasipa?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › koja ti je to analogija? to je privatni kapital i mogu radit što s njim hoće, ovdje se raspravlja o lovi iz proračuna, gradskog, državnog...


ko si ti da bi ti određivo kud ce lova iz proracuna ici? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ajd priznaj da se zajebavas Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › ajd priznaj da se zajebavas Laughing


ma idu mi na zivce ovakve rasprave, pratim nekoliko foruma al na ovom forumu ima nekolicina ljudi koji su konstantno kontra svega sto se radi, planira raditi ili uradi...

ajde kad se bune za Osijek to jos i shvatim nekako, al kad se petlja u zagrebacku politiku ... ma daj ... nema svrhe, promijeniti nemozemo nista a samo se bezveze laprda ja bi ovako ja bi onako... ma tko nas pita, na nama je da platimo porez, prirez i ostale namete... ako necemo doci ce si sami naplatiti... zalosno ali istinito

no mi u svemu tome nemozemo nista promjeniti, na vlast mi obicni smrtnici nikad doci necemo, a ti koji vode drzavu, grad... su uvijek isto... ma isto je oce biti na vlasti hdz, sdp, hdssb... svi oni gledaju samo sebe, i svoj interes... odu jedni lopovi dođu drugu... svako uređuje ono sto njemu pase, a sad pred izbore laprdaju gluposti


i jos nesto, najjaci su mi ovakvi likovi koji se nesto bune... kao i na facebooku kad se u grupu uclanilo 70 000 ljudi a na trg doslo svega tristotinjak... sto govori da su jaki na tipkovnici i kad treba traziti "pravdu" iz naslonjaca ... a kad treba nesto konkretno reci, dici bunu nema ih nigdje Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › ajd priznaj da se zajebavas Laughing

ma idu mi na zivce ovakve rasprave, pratim nekoliko foruma al na ovom forumu ima nekolicina ljudi koji su konstantno kontra svega sto se radi, planira raditi ili uradi...

stavi vijest o nekom dobrom projektu ili nečemu što se "radi, planira uradit ili uradilo" i ja ću prvi pohvalit. ako se ne varam nitko nije popljuvao npr. projekt hot spotova po gradu, svi su pohvalili tako da trkeljaš bez pokrića.
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajde kad se bune za Osijek to jos i shvatim nekako, al kad se petlja u zagrebacku politiku ... ma daj ... nema svrhe, promijeniti nemozemo nista a samo se bezveze laprda ja bi ovako ja bi onako... ma tko nas pita, na nama je da platimo porez, prirez i ostale namete... ako necemo doci ce si sami naplatiti... zalosno ali istinito

nemoj se zavaravat da su to samo zagrepčani platili. ima tu i naše love.
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
no mi u svemu tome nemozemo nista promjeniti, na vlast mi obicni smrtnici nikad doci necemo, a ti koji vode drzavu, grad... su uvijek isto... ma isto je oce biti na vlasti hdz, sdp, hdssb... svi oni gledaju samo sebe, i svoj interes... odu jedni lopovi dođu drugu... svako uređuje ono sto njemu pase, a sad pred izbore laprdaju gluposti

možemo, ali nećemo, velika razlika, pogledaj malo štrajkove u francuskoj, italiji.. zbog puno "manjih" stvari. grčku da ni ne spominjem.
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
i jos nesto, najjaci su mi ovakvi likovi koji se nesto bune... kao i na facebooku kad se u grupu uclanilo 70 000 ljudi a na trg doslo svega tristotinjak... sto govori da su jaki na tipkovnici i kad treba traziti "pravdu" iz naslonjaca ... a kad treba nesto konkretno reci, dici bunu nema ih nigdje Rolling Eyes

ja sam na trgu bio i da si bio i čuo ljude koji su iznosili svoje priče možda bi ti bilo jasnije zašto su ljudi ogorčeni i ne svršavaju na snježne kraljice. ti osuđuješ ljude koji se bune iz naslonjača, a mene pitaš tko sam ja da bi određivao gdje će lova iz proračuna, inertnost bez granica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saveyoursoul
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mentalitet naslijeđen iz doba Jugoslavije. "Sjedi, šuti, šta te briga, valda političari znaju najbolje,nemoj da te čuju"
Ljudi su pasivni, na lokalnoj razini se ne bore dovoljno za svoju zajednicu, ne participiraju se u radu udruga, stranaka, organizacija. Naročito izraženo u Slavoniji. Zato Slavonija i jeste najplodnije tlo za korupciju i slične stvari. Svi idu linijom manjeg otpora.

_________________
Samo stranci koračaju ravno.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: