Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 13:27 
Naslov:  Re: Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gum099:
ti ocito nikada nisi cuo onu "Kruha i igara"!?

svu nasu bijedu pokusavaju zamaskirati ovakvim manifestacijama....

je da sport zasluzuje da se u njega ulaze,ali potrositi 40M na promociju skijanja je smijesno... bez obzira tko i koliko voli taj sport. da se toliko novaca ulozi u skole skijanja...imali bi jos 50 Janica.
ako ce mo o promociji Hrvatske kroz sport...o da,vrlo bitna cinjenica da ce netko cuti da je neki sportas iz Hrvatske...ok ako se radi o nogometu,pa jedan Boban ode u Milan,Suker u real...onda se ostali mocnici pitaju da li u HR ima jos takvih,raste im cijena...ali opet HR kao drzava od toga nema nista.
recite mi tko je od vas ikada gledajuci skijanje ili neki drugi sport,atletiku npr kada je cuo za Norvesku ili Jamaiku rekao sebi: e bas me zanima gdije je i kakva je to drzava...
pa onda jos i kupio artu i otputovao!?
Hajde bar tko je od vas,nakon sto je cuo za ne znam tamo neki mozambik ili cak i grcku ikada nakon gledanja njihovih sportasa upalio komijuter i potrazio nesto o njihovim zemljama!?

e tako i svi oni o nasoj...cuju,znaju da postoji i tu je kraj....

poanta ovog teksta je da kod nas ljudi dobijaju otkaze,rade za manje place...da bi vlasnici tih firmi kojima robujemo mogli uzivati ili pokrivati ovakve dogadjaje ili popunjavati svoje rupe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina... bravo!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neokolonijalni izrabljivacki kapitalizam.

Nekad su se iz kolonija crpile sirovine, zlato, rudace i robovi. Danas je to sve znatno unaprijedjeno, urednije i ciscih ruku - sirovine i rad se jos u koloniji pretvaraju u gotov proizvod (novac) i onda se samo odlukama uprave prebace u maticne dvorce.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zmaster1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, nije istina raky ja sam baš pomislio otputovat na jamajku kada je Bolt osvojio 3 zlatne medalje na OI. btw mislim da bi si hrvatska trebala priuštit jednu skijašku skakaonicu, pa ak mogu imat slovenci možemo i mi! i da još nešto, kada napravimo tu skakaonicu trebali bi malo podmazati one tamo u FIS-u (ipak mi najbolje znamo kako se to radi) pa da više ne bude 4 skakaonice za novogodišnju turneju nego 5, i ta 5. (naša) da bude taman onaj dan između dva slaloma na sljemenu! da ipak kompletiramo ponudu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živio motosport Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 16:00 
Naslov:  Re: Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ZA da imamo tako nesto i da se nešto dogadja i u zemlji i u gradu.

Hypo bi svakako otpustio ljudi, a novce za reklamu ulozio tko zna gdje.. tak da to nema nikakve veze sa otpustanjem radnika.

Ali se isto tako slazem da uvijek moramo pretjerivati i dokazivati se kao najsitnije duše (najbogatiji fond, najraskosnija ceremonija...!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
zmaster1 je napisao/la: › pa ak mogu imat slovenci možemo i mi!

Ovo je totalno krivi pristup.

Meni se općenito ta ideja ne sviđa.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smiješno... potkradaju nas na milijun nevidljivih načina a obrušili ste se na nešto ovako, gdje se vidi da se nešto napravilo a neko je i odnio novce.bar se zna da ih je dobio i zašto ih je dobio.
s druge strane mene se ne tiče za što građani Zagreba daju pare kao što se njih ni ne tiče što mi radimo sa našima.što se tiče sponzora i korporacija - trebate se osvijestiti da je doba socijalizma već daleko iza nas i da ti nitko neće ništa dat akone mora i ako ga zakon ne goni na to. otpustit će 300 radnika? i šta sad?hoćemo zvat Supermena u pomoć kao oni ludi Siščani?Problem je u vrhu države koji dozvoljava da se te korporacije poigravaju ljudima u njihovoj nadležnosti i ostavljaju ih istoj toj državi na brigu.
imam dojam da je ovaj komentar/osvrt nastao više kao posljedica osobne frustracije nego kao nešto o čemu bi se trebali zamisliti.al ako je čarobnici pomoglo da joj bude lakše....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.01.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmeee pa ovo je strasno, koji clanak, koje gluposti napisane... jednostavno nemogu vjerovati...

4000 kn dnevnice, pa strasno...

ljudi jel vama treba ista, zakljucili smo vec odavno da u Osijeku netrebate nista, ni rukomet, ni nogomet, ni davis cup, ni ovo ni ono... vama je sve to bacanje novca...
sad Vam netreba ni snježna kraljica, vjerovatno ce uskoro izaci i troskovnik zagreb opena u tenisu pa ce te se i tu zgrazati... netreba nam ni to...
ma jebes sve to, netreba nam nista... u nista netreba ulagati, idemo zjake prodavati to neuzima lovu to bi bilo supernemos vjerovati koliko ste kriticni prema svakom samo prema sebi niste... kad trosite svoje novce kupit ce te si torbicu bez obzira sto ih vec imate 5 i sto drugih takvih primjera... al kad neko nesto organizira odma ste u stanju to popljuvati

druge zemlje se na sve moguce nacine bore da dobiju ovakvu organizaciju, mi je imamo i pljujemo po njoj... strasno

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
. kad trosite svoje novce kupit ce te si torbicu bez obzira sto ih vec imate 5 i sto drugih takvih primjera... al kad neko nesto organizira odma ste u stanju to popljuvati

Torbicu će kupiti za svoje novce tako da ti je glupa analogija. Ovdje se radi o suludom razbacivanju sa tuđim novcem,i to u vrijeme recesije i ogromnih dugova.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@lavicu znaci tebi je vaznije organizirati ovake spektakle koji kostaju po nekoliko milijuna eura nego ulagati u skolstvo, bolnice... za te novce se moglo kupiti nekoliko medicinskih aparata potrebnih nasim bolnicama, pogotovo u gradovima koji nisu regionalni centri (tipa bjelovar, sisak, vukovar...) jer bolesnici iz takvih manjih gradova moraju putovati u velike bolnicke centre nebi li ucinili nekakve pretrage koje ne mogu uciniti u njihovim bolnicama jer nemaju potrebnu dijagnostiku... proseci ujutro po parkiralistima oko bolnice i pogledaj registracije, sve ce ti biti jasno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... a da ne spomenem koliko osijecana mora ici u zagreb ne bi li isto tako ucinili nekakve pretrage koje u os ne mogu... i da se hrpa materijala iz os-a salje u zg jer oni jedini imaju potrebnu dijagnostiku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.01.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Torbicu će kupiti za svoje novce tako da ti je glupa analogija. Ovdje se radi o suludom razbacivanju sa tuđim novcem,i to u vrijeme recesije i ogromnih dugova.


pa i oni to organiziraju sa svojim novcem, novcem koji su dobili da s njime raspolazu...

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › @lavicu znaci tebi je vaznije organizirati ovake spektakle koji kostaju po nekoliko milijuna eura nego ulagati u skolstvo, bolnice... za te novce se moglo kupiti nekoliko medicinskih aparata potrebnih nasim bolnicama, pogotovo u gradovima koji nisu regionalni centri (tipa bjelovar, sisak, vukovar...) jer bolesnici iz takvih manjih gradova moraju putovati u velike bolnicke centre nebi li ucinili nekakve pretrage koje ne mogu uciniti u njihovim bolnicama jer nemaju potrebnu dijagnostiku... proseci ujutro po parkiralistima oko bolnice i pogledaj registracije, sve ce ti biti jasno...


gledaj sto je tebi debilno nekom drugom nije, da su se novci mogli drugacije spiskat, pa i mogli su... no da su se i drugacije spiskali opet bi bilo zasto se tamo ulozilo a nije vamo... ako mislis da mozes i znas bolje, napravi projekt, kandidiraj se... evo sad ce lokalni izbori pa ako tvoj projekat "valja" sigurno ce ga sveopce mase prepoznati i dati ti mogucnost da i ti realiziras svoje projekte... a onda ces se i ti ponasati kao sto se danas ponasaju ovi koji su na vlasti...

isto tako nije potrebno izdvajati novce za kolturu, jebes kulturu... debilne organizacije, a grad daje svaki mjesec kazalistima u osijeku po milion kuna + za svaku premijeru... a to bi se moglo na druge nacine i bolje potrositi

gradi se eurodom, spizdile su se ogromne pare koje nikad nece biti vracene, blje da se nesto drugo pravilo...

itd itd... sport je potreban, nisu svi ljudi zeljni kuce, ljudi vole otici pogledati, skijati... treba im se to i omoguciti... a ovo na sljemenu smo zasluzili ako ne mi, zasluzila je janica sa svojim uspjesima koje nam je donjela, sa svojim medaljam ... no đaba kad ima ovakvih kao sto si ti koje nista nezanima i koji gledaju dati kritiku na sve sto netko napravi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm... nisam siguran da drzava gradi eurodom, al aj dobro...

ne kazem ja da sport nije potreban, stovise treba poticati ljude da se bave sportom rekreativno, ali mislim da si drzava poput nase, čiji se vanjski dug broji u milijardama kuna ne bi trebala dopustiti trosenje novca na organizaciju ovakvih megaspektakla, nego ulagati u nesto korisnije... eto mogu se obnavljati stara igralista za nogos, kosarku i sl. pa bi ti ljudi koji nisu zeljni kuce imali neke koristi...

pa nismo mi njemačka, austrija, švedska, UAE... da se mozemo rasipati parama... ljudi moji, pa mi smo hrvatska, relativno mlada i ratom nagrizena drzava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji, pa mi smo hrvatska, relativno mlada i ratom nagrizena drzava...

s dugom od preko 30 mikica eura, ali neki ljudi žive u oblacima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: