Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ništa nam ne treba. ni nogometa, ni rukometa, ni skijanja, ni plivanja, ni gimnastike. pogotovo nam ne treba organiziranje događaja poput svjetskih ili europskih prvenstava. također nam ne treba niti organiziranje raznih sportskih manifestacija. treba nam samo piva, trave i seruckanja kako nam je loše. bravo einstein-i, ovih dana ste otkrili da nam loše ide, kad vam je to sanader priopćio. bravo za vas, mi smo to znali odavno. umjesto da budete sretni da se u svijetu čuje za nas, a sportaši su uvelike zaslužni za to, pljujete po svemu tome kao da nemate razum. kao da itko u svijetu organizira bilo kakve priredbe zato što je dobar. organizira se da se pobere lova. iz istog se razloga organizira i kod nas, da se stavi koja kuna u blagajnu. a ako netko očekuje da recimo skijanje, koje je tek prije koju godinu došlo kod nas bude visoko profitabilno, ja mu ne mogu pomoći. kakva se promocija naše male zemlje radi na takvim događanjima nije potrebno spominjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 2:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
treba nam samo piva, trave i seruckanja kako nam je loše.


I pivo nam je u kurcu (okej, pio sam dobroga u Medvedgradu), a o travi bolje da ne govorim... Sad

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 4:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la (Pogledaj post): › umjesto da budete sretni da se u svijetu čuje za nas, a sportaši su uvelike zaslužni za to, pljujete po svemu tome kao da nemate razum. kao da itko u svijetu organizira bilo kakve priredbe zato što je dobar. organizira se da se pobere lova. iz istog se razloga organizira i kod nas, da se stavi koja kuna u blagajnu. a ako netko očekuje da recimo skijanje, koje je tek prije koju godinu došlo kod nas bude visoko profitabilno, ja mu ne mogu pomoći. kakva se promocija naše male zemlje radi na takvim događanjima nije potrebno spominjati.

1.) da, jako sam sretan što različite tanje potjanen znaju otprilike gdje je medvedgora na karti europe i gdje popiti kavu u Zagrebu. Ana Jelušić ih provela kroz grad u ono malo vremena što nisu provele skijašice na stazi ili u hotelu. uzgred budi rečeno, baš mi kolegica na diplomskom u vrloj zemlji 'meričkoj svjedoči kako joj je pun qurac svega jer i ruanđani imaju bolju reputaciju i diplomatsko zaleđe od naših ljudi...
2.) naravno da se sve radi da se napuni blagajna. pitanje je samo čija?! znam da moja nije punija, a i za tvoju nekako sumnjam. ono što vidim je da banditići, kanaderi i slični ne mogu skinuti zadovoljni osmijeh s lica dok im masni podbradak samo postaje sve veći od izbora do izbora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
umjesto da budete sretni da se u svijetu čuje za nas


Propaganda lopovčina maskiranih u mecene sporta ipak je naišla na plodno tlo. Evo, ja već osjećam blagodati činjenice da je neki seljačić u Tirolu čuo za Hrvatsku. Već se bolje osjećam (srce mi jače bije, za domovinu).

Ova tragikomedija na brdašcu pokraj Zagreba pod nazivom "Snježna kraljica" može uspjeti samo u državi u kojoj se ljudi zadovoljavaju ovakvim budalaštinama tipa "barem se čuje za nas". Kada bi barem iza takvih bljuvotina stajalo iole dulje razmišljanje, od barem 2 minute, sreći nema kraja.

Od ove manifestacije hrvatskih kompleksa pod nazivom "Snježna kraljica" koristi imaju samo Bandić (jer je svjetina sretna pa će glasati) i njegov kum Šelendić koje je ubrao 140 milijuna za uređivanje staze. Eh da, i pobjednica utrke, koja ubere najveći nagradni fond na svijetu - i to u Hrvatskoj! Po nečem smo najveći u svijetu, po nagradnom fondu na skijaškoj utrci! Da se ne radi o tragediji, zapjevao bih Lijepu našu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate sta mene zanima......jel ti sudionici, skijasi i skijasice kad se prijavljuju na takva natjecanja, konkretno za snjijeznu kraljicu, dal oni placaju nekakvu akontaciju, troskove smjestaja, hrane..........bilo bi mi cudno da im je sve placeno. Ako placaju etu tu neke lovice jer kod jedne skijasice ima tim od najmanje 5 ljudi a samo zenskih skijasica je bilo preko 70........necu puno o tome jer se ne kuzim.......
Negdje sam citala komentare skijasica kako im je u ZG i rekle su kak je tu najbolja organizacija, najbolji hoteli, hrana, krevet i najbolja atmosfera.....znaci grad se isprsio i na sve je mislio samo da budemo najbolji.
Kod nas je prva nagrada 60 000eura a na nekim skijalistima po Austriji najveca nagrada je 30000eura e sad jel to da privucemo sto vise kvalitetnih skijasa pa da natjecanje bude kvalitetno ili da se samo kurcimo. Mislim da je i jedno i drugo.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
tux je napisao/la: › i mozes me ti ili bilo tko drugi smatrat nezrelim to me nece sprijeciti da iznesem svoje misljenje.
Čekam da to učiniš. Ono što si do sada iznio je bahato adolescentsko izdrkavanje. Krivo kanalizirana mladenačka energija. Višak energije pojačan teen angstom i izostankom seksualne realizacije, umjesto u proširenje vidika, obrazovanje i informiranje, u nedostatku protuargumenata se koristi za samodopadno izdizanje vrijeđanjem, svođenjem na apsurd i izbjegavanjem bilo kakvog sučeljavanja s argumentiranom raspravom.

Nažalost, ukoliko nastaviš tim putem, uskoro mi više neće biti tako zabavno odgovarati na tvoje poruke.

Citat: › i pitanje za tebe,bi li ti radije imala 4000 kn ili 104 000 kn?
104 000. A sad bih te molila da mi objasniš odakle se taj iznos pojavio?
samo ti obrazuj i informiraj sebe i nemoj se brinuti za moje znanje.vidim i ti svoju energiju pametno trosis.i da se razumiejmo ti si pocela srati i vrijedati "zamaskirane zene" kako se bave sportom u kojem nema napetosti.

onaj iznos se pojavio bezveze,jer ja nemogu birat hocu li gledat skijanje ili cu imat 4000 kn isto tako ni ti nemozes birat izmedu 4000 i 104 000.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tux ..pretjeruješ,po meni je @čarobnica samo iznijela mišljenje da nam ova skupa preseravanja stvarno u ovom trenutku ne trebaju,60 000 E za prvo mjesto stvarno ne znam... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
@tux ..pretjeruješ,po meni je @čarobnica samo iznijela mišljenje da nam ova skupa preseravanja stvarno u ovom trenutku ne trebaju,60 000 E za prvo mjesto stvarno ne znam... Shocked
pa cekaj 60 000 eura je preseravanje,nisam rekao da nije.ja sam citirao samo njene tvrdnje kako je skijanje dosadan sport,kako nema napetosti,..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

carobnica ima pravo... kad pogledas kolko se novaca utuklo u pripremi tih slaloma unazad 3 godine, shvatit ces kolko bi bilo korisnije uloziti u nesto drugo, npr.: izgradnja novih cesta, popravljanje i moderniziranje istih, gradnja kuca za branitelje koji zive sa svojim obiteljima u kojekakvim minijaturnim, hladnim i vlaznim bungalovima, opremljivanje prenocista za beskucnike, koji btw. nisu te srece da pisu na laptop iz toplog kreveta dok gledaju snjeznu kraljicu od koje nemaju nimalo koristi, sa vise kreveta za spavanje... ima jos mnogo stvari koje se sad ni ne mogu sjetiti, ali sma siguran da bi bile korisnije za drzavu od organiziranja takvih skupih natjecanja...
... sad ce jedan od argumenata biti: pa da se cuje za hrvatsku... pa koji ce austrijanac, talijan, francuz, njemac docu u zg skijati na sljeme kad imaju hrpu modernijih i poznatijih svojih skijalista poput madone, kromplatza itd. hrvatski adut nije skijanje vec more, tako da bi trebalo vise napora ulotiti u tom smjeru, gradnjom kvalitetnih cesta, preuredivanjem aerodroma... jer amerkianci, englezi i ostali sve vise dolaze u rh kojima je lakse doci avionom , nego autom...

pitaj si roditelje kak bi se osjecali kad bi dobili otkaz jer firma nema novaca za place radnika, a spopnzorira neku utrku sa 20 000 000 kuna/eura isli sta vec. reci ce ti dijete nemoj se time zamarati, a sami ce biti u bedaku... samo da bi tebe zastitili od zivciranja i ostalih financijskih problema.
uzivaj u mladosti i zajebanciji jer ces se za par godina, kada budes trazio posao, poceti bedirati zbog stvari koje ti sada nisu ni u kurcu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Svi smo mi da se promovira Hrvatska na bilo koji nacin, bio on sport, znanost, diplomacija, gospodarstvo i ostali oblici i kvazioblici lobistickih djelatnosti.
2. Hrvatska je uvijek bila poznata po kur***u kad je novac u pitanju.

a) imamo najskuplje stanove u jugoistocnoj Europi, pa sto ne bi imali i najveci nagradni fond za snjeznu kraljicu.
b) stvarno je glupo da se u ovim trenutcima, kada se propagira stezanje remena i stednja na svemu i svacemu, ogranizira ovako nesto. Moglo se i s duplo manje para.
c) stranci mogu pricati da je sve organizirano super, a s druge strane nas gledaju s podsmjehom, kao sto obicni ljudi gledaju retarda u novom BMW-u koji zica za tenkiranje.
d) koja se poruka odasilje hrvatskim gradjankama i gradjanima !!!??? Nemamo para, a u biti imamo....znate ono....imamo za razne gluposti, poput, peljeskog mosta, gradnje rukometnih dvorana, koje napominjem da su super i da ce tokom prvenstva biti iskoristene, ali ko ce to odrzavati. Postat ce samo burad bez dna....
e) Sa 40 mil kn - moglo se financirati 10 tak projekata koji bi kroz dulji period punili drzavni proracun.
f) ................

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, skijanje je dosadan,elitistički i krajnje glup sport.I uz to ogromna većina skijašica su totalni gabori s velikim guzičetinama,tako da je to još jedan veliki minus.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ PsychoSoldier,El-Fatih ma slazem je sa s vama u potpunosti,novac se nepotrebno trosi i to je cinjenica,i nije to samo u skijanju nego na masu drugih stvari.sve ja to razumijem.ja sam jedino rekao kako se ne slazem s cinjenicom kako je skijanje dosadan sport na sto su krenule price tipa " a ti balavac sta ti znas,ja sam u pravu,ti nemas pojma bla bla,.."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čarobnica ima pravo... zamaskirane žene... od kada janice više nema, nema mi smisla gledati skijanje... da vidim kako je jelušićka 35., a kostelić nekim čudom uspio doći do cilja bez ispadanja sa staze???

a sam sport.... ima i boljih i ljepših za ulaganje novaca u natjecanja....

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
pa u svakom sportu vrhunski sportasi su ulozili puno truda da bi bili tu gdje jesu, ali to ne znaci da hrvatska svima njima mora biti domacin.
pa cuj hrvatska je imala Janicu i ona je zasluzila da ima svoju utrku,isto tako i Ivica sada.

ček' janica je jedina koja je donosila medalje za Hrvatsku.... je da je više od nekih sportaša, ali onak kakvo je to sad opravdanje da ima svoju utrku??? a ivicu da ne spominjem.....

meni nema boljeg sportskog trenutka od onoga kad je janica sa 1 štapom doskijala do postolja.... ali neću zato ljubiti zemlju gdje nogom kroči


lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako je Hrvatska sposobna za orgazniziranje ovakvog jednog ogromnog događaja zašto nebi to napravili?

"tko bi reko' čuda da se deseeeee... trnda trnda..."
sposobni smo mi za svašta, sam da se organizira i derneči, pokupe pare od strane rodbine(da bi izgledali nevini u očima javnosti) pa prebace na švicarske račune

[quote="bazooka_joe";p="212967]
Ma možemo mi, zašto ne i F1 utrke organizirati o trošak države?

ne, to ostavljamo slovencima

[quote="bazooka_joe";p="212967]Prošli su mjesec ionako kasnile plaće zaposlenicima državne uprave, zašto ih ne bismo ukinuli?
Jer, kako pjesma ide - 'raditi svi mi volimo'![/quote]
i opet se ne slažem s tobom, ne treba ukinuti plaće, nego treba ukinuti penziće... koliko njima ide na mirovnu, koliko bi nam proračun bio manje pod pritiskom da nema isplate penzija svaki mj. ??? sjetimo se samo 13. mirovine od prije nekoliko godina???? well done

[quote="bazooka_joe";p="212967]btw, Carobnice - odličan tekst![/quote]
Bravo

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
gum099 je napisao/la: ›
treba nam samo piva, trave i seruckanja kako nam je loše.


I pivo nam je u kurcu (okej, pio sam dobroga u Medvedgradu), a o travi bolje da ne govorim... Sad

ali nam je burek vrhunski
proud to live in croatia

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 12:56 
Naslov:  Re: Vox populi: Snježna kraljica - statisti s najboljom dnevnicom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zabluda je da je nagradni fond najveći kako bi došle najbolje, one bi došle i da je fond puno manji jer su im bitni bodovi, ovo je čisto bahaćenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus@to definitivno.... sakupljaju prvenstveno bodove, a onda onda beru pare

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: