Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Testiranje na spolne prenosive bolesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Prim
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 14:04 
Naslov:  Testiranje na spolne prenosive bolesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel bio tko od vas na kakvom testiranju?? Koji su postupci i gdje se obavljaju testiranja, da li je besplatno i anonimno....našao sam članak o AIDSu i HIVu..koliko sam iz teksta shvatio treba proći 3-6 mjeseci nakon sexa prije nego što odem na testiranje da bih se virus razvio u tijelu i bio uočljiv..?? da li je moguće gdje privatno i anonimno testiranje na sve spolne bolesti bez da mješam moju doktoricu opće medicine koja mi izdaje recepte i uputnice kada sam bolestan....pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš testiranja na mikrobiološkom odjelu u drapšinovoj al za ove every day bolesti, gljivice i takva sranja. odeš kod svog doktora po uputnicu i obaviš to.
nije ni malo ugodno al što se mora nije teško.
a na hiv testiranja imaš tamo milijon letaka i svega a možeš i pitat, iskreno ne znam jel se to tamo obavlja al znam da je anonimno 100% .
odi pa vidi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ufff. jel do toga došlo!? jebeno brate!

odi u zavod za javno zdravstvo kao što je drug rekao (bivša drapšinova, danas krežmina), reci o čemu se radi i nemoj bit škrtica ako se nešto mora i platit (a za HIV se garant ne plaća i anonimka je). a pičiću u kojeg si stavio kurac, kakav god rezultat bude, reci da više nikad nećeš stavit kurac u nju.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: