Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trgovina zdrave hrane u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd kad već lutate po tim trgovinama el možete pitat za čaj od gospine trave? Tražio sam neki prirodni antidepresiv i to su mi savjetovali, no posto ne dolazim u grad više tolko nisam ni uspio nać...


imas jednog travara koji ima cijeli svoj stand na piji, ali sad ne znam tocno gdje... on je proizvodio sve moguce od ljekovitih biljaka... pa se proseci malo po piji i valjd bi ga trebaoi naci


uglavnom ima stand skroz tamo na kraju uz voce i povrce...kod onog kineskog ducana i perake kruna...covjek je iz Nustra i ima svega

a sta se tice one zubne paste sa soda bikarbonom o kojoj se pricalo gore...ne bi je preporucila za cesto , definitivno ne cesce od 1x tjedno...ako ne i rjedje obzirom da soda bikarbona jako steti zubnoj caklini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danny_boy
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 12:04 
Naslov:  Re: Trgovina zdrave hrane u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, I am mooopheus Smile

Nave, hvala od srca!

Idem sada obići te trgovine.

Za one koji ne znaju, BioQ u Sunčanoj se zatvorio prvog desetog, teta Jasminka kaže da joj je mali promet, ali i ona me uputila na ove dvije trgovine, samo što nisam shvatio upute dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2014. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel netko vidio jel ima u Os za kupiti Jazbec proizvoda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: