Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kladim se da necu naci 20 ljudi na forumu koji nemaju svoj profil na Facebook!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Imate li svoj profile na Facebook?

da
46%
 46%  [ 55 ]
ne
53%
 53%  [ 64 ]
Ukupno glasova : 119


Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.12.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam fb i jedva cekam da umre ta stranica kao i sve ostale, kao i hi5, trosjed i ostala sranja. ja prosle god bila u zg kod legice i one tamo cugaju i pricaju o fb, kak im je super itd. i ja gledam i ne vjerujem, a danas ja zivim isti zivot, aaaaaaaaa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2008. 23:27 
Naslov:  Re: Kladim se da necu naci 20 ljudi na forumu koji nemaju svoj profil na Facebook!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. oklada je vec odavno izgubljena, ali ne mogu vjerovati: pola - pola (skoro). A kad citam i pricam s ljudima imam dojam da svatko ima taj f** profil na FB-u!
Krivi dojam ili netko lažira Smile?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unatoč mnogim iskušenjima, uspješno odolijevam fejsbuku cijelu godinu. ne znam zašt, al prva asocijacija na fejsbuk su mi neke "zlatna mladež" koke i pijevci haha... pa mi je odbojno bit dio toga (znam, bedasto, jer SVI frendovi su mi gore, čak i neki za koje sam mislila da se ne znaju služit računalom Very Happy )

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › otvorio, pogledao taj fenomen, zatvorio

to ti misliš Razz http://www.nytimes.com/2008/02/11/technology/11facebook.html?_r=2&ref=business&oref=slogin

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2008. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam. točka.
nemam želju stavljat svoje slike gdje super izgledam i gledat dvajsšest puta dnevno je li mi netko napisao kako sam super. točka.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2008. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na fb sam ukrao pokemona Obami. da.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2008. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › ti koji nemaju nisu ni na ovom forumu, znaci ni misa ne znaju drzat... logika Very Happy
odlična ti je logika. evo ja ga nemam nit ću ga ikad imati jer šta nekog boli ona stvar tko sam ja. taj fejsbać što bi neko iz društva rekao postoji zbog nekog "prividnog" zbližavanja i upoznavanja ljudi a ljudi se zapravo samo otuđuju i udaljuju. Gdje su nestale one dobre stare cuge u gradu kad možeš popit pivo na fejsbaću. mislim wtf?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije ni forum baš neka čajanka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2008. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la (Pogledaj post): › pa nije ni forum baš neka čajanka


ali se moze pretvoriti u pijanku osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la (Pogledaj post): › pa nije ni forum baš neka čajanka
svi ti internetski oblici komunikacije zabave ili nečeg trećeg zapravo otuđuju ljude. ono što ja pokušavam je izabrati ono što može biti konstruktivno za razvoj pojedinca. forumi imaju taj potencijal. al šta nekog može "naučiti" jedan facebook?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2008. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, istina. ali tu su i igrice i šta ti ja znam. ja sam u životu igrao samo pakmana i mortal kombat 4. na netu ništa ne radim osim što skidam glazbu i obilazim forume tipa galaksija, znanje, svjesnost, nibiru dolazi... i facebook. A i ne vjerujem da ljudi vise na fejsu ne znam koliko nema se tu šta gubiti vrijeme.
No opet pogledajmo ovaj forum, gore se kenjka kako se otvara fejs zbog slika. Ovdje tema Poziranje i ne znam onaj Sex skandal i offtopik imaju više komentara od nekih ozbiljnijih i eto konstruktivnih za razvoj pojedinca tema koje završe prepucavanjem.
Ne želim da se pogrešno shvati, ne stajem ja ni na jednu stranu. Face je samo ono "između ostalog".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la (Pogledaj post): › ok, istina. ali tu su i igrice i šta ti ja znam. ja sam u životu igrao samo pakmana i mortal kombat 4. na netu ništa ne radim osim što skidam glazbu i obilazim forume tipa galaksija, znanje, svjesnost, nibiru dolazi... i facebook. A i ne vjerujem da ljudi vise na fejsu ne znam koliko nema se tu šta gubiti vrijeme.
No opet pogledajmo ovaj forum, gore se kenjka kako se otvara fejs zbog slika. Ovdje tema Poziranje i ne znam onaj Sex skandal i offtopik imaju više komentara od nekih ozbiljnijih i eto konstruktivnih za razvoj pojedinca tema koje završe prepucavanjem.
Ne želim da se pogrešno shvati, ne stajem ja ni na jednu stranu. Face je samo ono "između ostalog".
sve je to ok što ti govoriš ali to što se najviše strana natuklo u "glupim" topicima je potreba ljudi da se zajebavaju ali i nedostatak konstruktivnijih misli. najlakše je oftopičarit i pisat gluposti ili stavit sliku u poziranje. daleko od toga da ja nemam potrebu ponekad se zadržat na takvim topicima ali puno su mi draže rasprave na nekom "nivou". btw sretna nova tebi i svima Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la: ›
Insistiram da ovo bude u rubrici Društvo, život, lifestyle jer mislim da profile na Facebook-u vise nije samo pitanje interneta!

Dakle ima li jos netko na ovom forumu tj. jos 19 koji nemaju svoj profile (osim mene)? Bas me zanima!
I slobodno se javite, nije opasno ne organizira se nikakav prosvjed!


Ja nemam niti želim imati..bilo bi zanimljivo neko vrijeme i onda bi odustala,stoga ni neću počinjati s time...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la: ›
Insistiram da ovo bude u rubrici Društvo, život, lifestyle jer mislim da profile na Facebook-u vise nije samo pitanje interneta!

Dakle ima li jos netko na ovom forumu tj. jos 19 koji nemaju svoj profile (osim mene)? Bas me zanima!
I slobodno se javite, nije opasno ne organizira se nikakav prosvjed!


Ja nemam niti želim imati..bilo bi zanimljivo neko vrijeme i onda bi odustala,stoga ni neću počinjati s time...


Kako nemaš ??!! Pa meni si poslala sa svog maila "Check out my Facebook profile" Very Happy
e legice legice, jel to alkohol "prži/o" !?! Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hawk75
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam profil na FB, otišao da vidim šta ima i nije ništa posebno ali nije ni loše... npr uključit se u grupe "bojkotirajmo slovenske proizvode" i sl.
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.01.2009. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam, nikad imao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: