Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odrezaše svo osječko drveće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
žak
Offline
Ukupno postova: 80
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2008. 21:33 
Naslov:  Odrezaše svo osječko drveće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo prolazih maloprije Gupcevom prema gradu..i upravo sada gamad odrezaše sva naša drveća uz glavnu cestu..
Stvarno ne razumijem..i ne vjerujem da je razlog prestaro drvo, opasno za prolaznike, bla, bla..
Mislim da je tu debelo politika umješana. Čitala sam da netko (Matkovićev netko,ako se ne varam?) ima private firmu koja radi "omeđivanja" novih mladica, sadnica i da se silna lova pograbila na tome. Ali uvjet je naravno da se posadi novo drvo.
Čak mi sumnjivo o to što to čine tako navečer. Hajde, moguće da ne ometaju promet tijekom dana. Ali ceste znaju biti zakrčene tijekom dana i zbog drugih nebuloza, tipa dizalica, vodovod kamion, betoniraju.. tijekom dana, a ovo sijeku kasno navečer. Sve si mislim da su svjesni kako bi građani reagirali ogorčenjem.
Ovako, nek doživimo šok, sutradan kada vidimo. Strava izgleda.
Još samo nedostaje da i to izbetoniraju..
Eto morah se požaliti jer sam sam u šoku, na što to sada liči. Tuga, jad i čemer..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svako malo se dogodi da prođem kroz neku ulicu i padnem u nesvijest jer tamo gdje je do nedavno stajalo predivno veliko drveće, staro po nekoliko desetljeća, sada stoje faking čačkalice!
Istina je da se trulo drveće treba zamijeniti, ali nemoguće da se potrefilo da ga treba zamijeniti svo u isto vrijeme!
Osijek sve manje liči na sebe... stvarno ne znam šta se još mora dogoditi da maloumnici prestanu glasati za HSP!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2008. 12:46 
Naslov:  Re: Odrezaše svo osječko drveće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa, beton, beton, beton...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.12.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas sam poslije podne prosao ... kataklizmicko izgleda.

predlazem da se iduci nastavak serijala Mad Max snima u osijeku, ne trebaju im kulise

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2008. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel se na kraju zna razlog ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2008. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
jel se na kraju zna razlog ?


Razlog je sadnja novih mladica i postavljanje novih okova oko mladica.

Pitanje je samo tko ih prodaje Unikom-u, po kojoj cijeni i uz koju proviziju, i onda će sve biti jasnije.

Danas je pak Miroslav Doležal, mahniti razarač biosfere Osijeka, uspio čak na 3 mjesta na istoj strani u istim novinama (Večernji list) biti prikazan u negativnom svijetlu.

Najprije Šišljagić tvrdi da je Doležalov ugovor s Unikomom falsifikat. Zatim Doležal objašnjava ekocid koji je naredio - sječu svih stabala u Osijeku, da bi na kraju ispao akter afere sa Pivovarom - on je također iz ekipe sadašnjeg šefa kamiondžije Komaka, po svemu sudeći uništavača višestoljetne firme - pa ih sve zajedno provjerava Državno odvjetništvo.

Kada ovome dodamo i Doležalov dug u Ukopu od 4,5 milijuna kuna, katastrofalno poslovanje Zoo hotela, nepotrebno nabavljanje kamena za 2,5 milijuna kuna, dubioze Unikoma, građevinske poslove Unikoma bez natječaja, dobit ćemo zaista reprezentativan spektar afera u istom čovjeku.

Što smo skrivili, mi građani Osijeka, tom Doležalu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
jel se na kraju zna razlog ?


Razlog je sadnja novih mladica i postavljanje novih okova oko mladica.

Pitanje je samo tko ih prodaje Unikom-u, po kojoj cijeni i uz koju proviziju, i onda će sve biti jasnije.

Danas je pak Miroslav Doležal, mahniti razarač biosfere Osijeka, uspio čak na 3 mjesta na istoj strani u istim novinama (Večernji list) biti prikazan u negativnom svijetlu.

Najprije Šišljagić tvrdi da je Doležalov ugovor s Unikomom falsifikat. Zatim Doležal objašnjava ekocid koji je naredio - sječu svih stabala u Osijeku, da bi na kraju ispao akter afere sa Pivovarom - on je također iz ekipe sadašnjeg šefa kamiondžije Komaka, po svemu sudeći uništavača višestoljetne firme - pa ih sve zajedno provjerava Državno odvjetništvo.

Kada ovome dodamo i Doležalov dug u Ukopu od 4,5 milijuna kuna, katastrofalno poslovanje Zoo hotela, nepotrebno nabavljanje kamena za 2,5 milijuna kuna, dubioze Unikoma, građevinske poslove Unikoma bez natječaja, dobit ćemo zaista reprezentativan spektar afera u istom čovjeku.

Što smo skrivili, mi građani Osijeka, tom Doležalu?


...evo nam idealnog kandidata za gradonačelnika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kad će krenuti taj zeleni katastar koji su Zeleni najavili???

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

epona je napisao/la (Pogledaj post): › Pa kad će krenuti taj zeleni katastar koji su Zeleni najavili???


prekasno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očigledno...možda se još spasi koji stoljetni park, ali sve ostalo je u banani!

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2008. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak je napisao/la: ›
Evo prolazih maloprije Gupcevom prema gradu..i upravo sada gamad odrezaše sva naša drveća uz glavnu cestu..

oni to uradiše iz estetskih razloga, sad se sve te predivne kuće i njihove fasade puno bolje vide...ovo što su zasadili nema šanse da izniken u negdašnje drveće jer će u međuvremenu biti pokidano od strane zlatne mladeži te pametnijih vozača koji će tamo ugrabit zgodu te parkirati.
ne bi me iznenadilo ukoliko donesu proglas te zabrane bilo kakvo drveće u ovom gradu (mislim da je velika ironija da to radi firma kojoj je osnovna djelatnost brinuti se o čišćenju ovog grada pa smamim tim i lišćem u parkovima) te krenu u sječu po kućama. ukoliko imate kakvo drvo u dvorištu zamaskirajte ga il isakrijte ili napravite minsko polje oko njega...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.12.2008. 3:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek ne voli drvece,hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak ima pravo, ovo je urota... to je sanaderovo maslo, želi nam posjeć stabla jer bez njih nema fotosinteze, a bez fotosinteze nema kisika, a bez kisika vatra ne može goriti, pa automatski pušaći neće moći pušiti pa će se i zakon laše provoditi... jedino ne kontam kako ćemo disati... hmm... zapravo jedna od teorija je da nas želi potamanit jer nije pobjedio u ovoj izbornoj jedinici... a može bit i da je đapić kriv... ili obama jer mu treba zelenila za golf terene... hmm aj sad ti budi pametan... ne znam žak, potakla si zayebanu temu, život ti je u opasnosti... run bitch run!!!!

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grana
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: españa
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2009. 11:15 
Naslov:  Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skoro 8 godina zivim u Spanjolskoj, kod kuce sam bio samo jednom u tih 8 god. Rodjeni osjecanin naviknut na brojne parkove najzelenijeg i najljepseg grada Lijepe Nase. Rastuzim se kad vidim da gradom vladaju nesposobni politicari i "gospodarstvenici" koji samo gledaju na svoju dobit. To je u biti bio jedini razlog zbog kojeg sam napustio grad za koji sam se borio. Imao sam nade kad sam cuo da je "Macak"Matkovic izabran za sefa jer je uvjek bio posten i predan svojim ljudima i idealima, kako u ratu tako i u miru. I jos uvjek gajim tu nadu i vjerujem da SAMO osjecanin moze napraviti dobro nasem gradu i ljudima koji u njemu zive, jer su vise nego zasluzili svojom ljubavi prema Osijeku. Nadam se da kada sljedeci puta posjetim MOJ OSIJEK nece bit gol i unakazen novim urb.projektima vec isti preljepi grad koji smo ostavili prije 8 god.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2009. 11:19 
Naslov:  Re: Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grana je napisao/la (Pogledaj post): › ... Nadam se da kada sljedeci puta posjetim MOJ OSIJEK nece bit gol i unakazen novim urb.projektima vec isti preljepi grad koji smo ostavili prije 8 god.


nece biti gol ako dodjes za 30-tak godina ... do tada ce ove cackalice koje su zabili u zemlju malo narasti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: