Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi gradonačelnik Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Hvala čiko vidim da si prihvatio moju kritiku o ne kulturnom izražavanju.
Ima nade za tebe, možda te još uspijem ubjediti da si u gadnoj zabludi!

Nisam se obazirao na tvoju kritiku, koja je btw. offtopic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2009. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitanje za matu iz tvrđe; jel planiraš ostati na forumu i nakon što prođu izbori ili je ovo samo bijedni pokušaj prikupljanja kojeg glasa?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se sviđa šta se događalo u zadnje vrijeme... i glasam za stranku, a ne za osobu, iako je sada kampanja personalizirana, ali meni je važnije koji su ljudi okolo, nego tko je fikus... i btw. proučite malo novi izborni zakon, i koje su ovlasti po novom na gradonačelniku, a koje na gradskom vijeću...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pitanje za matu iz tvrđe; jel planiraš ostati na forumu i nakon što prođu izbori ili je ovo samo bijedni pokušaj prikupljanja kojeg glasa?


slažem se......neki likovi ovdje su neumorni i jako prozirni:)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.04.2009. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav Mladji i set96,
da vam odgovorim na pitanje - da čini mi se da ću morati ostati dok god pišete ovakve neistine jer to jednostavno zaboli običnog građanina našeg malog grada!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav Mladji i set96,
da vam odgovorim na pitanje - da čini mi se da ću morati ostati dok god pišete ovakve neistine jer to jednostavno zaboli običnog građanina našeg malog grada!
@mato,
vjeruj mi da mi je najmanje bitno kojoj političkoj opciji pripadaš i za koga "drukaš". iako mogu reći da me politika i ono što se događa u mom gradu zanima, jer se na taj način kroji i moja sudbina, političke topice sam prestao otvarati jer mi je već muka. muka mi je jer se određeni ljudi, kao ti, pojave kao gljive poslije kiše, odnosno kako bi naš aktualni predsjednik rekao, "iskačete iz paštete" na svakom koraku neposredno uoči izbora. zagušili ste apsolutno sve političke topice na forumu i uopće ne mogu i ne želim ulaziti u bilo kakvu raspravu s vama koji imate očito instant rok trajanja. ali samo za tvoju/vašu informaciju; svaka prava, kvalitetna reklama se naplaćuje a vi ćete svojim laprdanjem ovdje izazvati samo kontraefekt - zato se bolje povucite dok još možete, učinite uslugu sebi i stranci, i ostavite nas na jebenom miru do tog krvavog 16., 17. ili kojeg već svibnja.
p.s. osijek nije tako malen grad, ćaprajzlije su male

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav Mladji i set96,
da vam odgovorim na pitanje - da čini mi se da ću morati ostati dok god pišete ovakve neistine jer to jednostavno zaboli običnog građanina našeg malog grada!
@mato,
vjeruj mi da mi je najmanje bitno kojoj političkoj opciji pripadaš i za koga "drukaš". iako mogu reći da me politika i ono što se događa u mom gradu zanima, jer se na taj način kroji i moja sudbina, političke topice sam prestao otvarati jer mi je već muka. muka mi je jer se određeni ljudi, kao ti, pojave kao gljive poslije kiše, odnosno kako bi naš aktualni predsjednik rekao, "iskačete iz paštete" na svakom koraku neposredno uoči izbora. zagušili ste apsolutno sve političke topice na forumu i uopće ne mogu i ne želim ulaziti u bilo kakvu raspravu s vama koji imate očito instant rok trajanja. ali samo za tvoju/vašu informaciju; svaka prava, kvalitetna reklama se naplaćuje a vi ćete svojim laprdanjem ovdje izazvati samo kontraefekt - zato se bolje povucite dok još možete, učinite uslugu sebi i stranci, i ostavite nas na jebenom miru do tog krvavog 16., 17. ili kojeg već svibnja.
p.s. osijek nije tako malen grad, ćaprajzlije su male


I ja se nadam da če Osijek i Osječani pokazati da smo malo veći grad od Čaprazlija, ali puno ih je od "doli" ovdje pustilo korijenje, pa nisam baš siguran, ali vidjet ćemo za mjesec dana

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edd_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta je recidiva proslosti i utega na nogama, afera i elitizma.

pustimo "nove" ljude neka obave posao koji mogu, žele, hoće i znaju..... Gordan i ekipa su dorasli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

edd_ je napisao/la: ›
dosta je recidiva proslosti i utega na nogama, afera i elitizma.

pustimo "nove" ljude neka obave posao koji mogu, žele, hoće i znaju..... Gordan i ekipa su dorasli.


Jedna od većih političkih zabluda odnosi se na pojam "nov čovjek". U gradu od 100.000 stanovnika, i državi od tek nešto više od 4 milijuna, nov čovjek je izrazito relativan pojam.

U svakom slučaju, Matkovićabi se zadnjeg moglo nazvati novim čovjekom. Pa tip je po vlastitom priznanju 18 godina gutao Đapićeva govna. U tih dugih 18 godina uspio je biti direktor Zelenila kod Bajte (Hsls) - u vrijeme Kramarića, predsjednik osječke podružnice Hsp-a, dogradonačelnik, gradonačelnik, neovisni kandidat, a što će biti slijedeće vidjet ćemo nakon izbora.

Što tek znači "Matković i ekipa"? Koja ekipa? Ovi što su ostali u Hsp-u, ili ovih nekoliko koji će vrlo vjerojatno biti izbačeni? Ako se misli na Papića, Srba, Lamzu, Smojinicu i slične, termin "nov čovjek" u potpunosti je u suprotnosti sa bilo kim od navedenih.

Zamijenio bih "novog čovjeka" sa "kvalitetnim čovjekom", a kako sam realist, prije će biti sa "najmanje lošim čovjekom"-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edd_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

logikom stvari, a na temelju tvoga posta, dovoljno je na mjestu tvrditi za Gordana da je "nov", ako nista drugo, a onda u odnosu na profile dosadasnjih.....

nece biti dovoljno da za "novog" nadjemo nekoga sa ulice, tko se nije uspio nikada do sada poslikati na tv-u, pa cemo, eto, reci da je upravo TAJ novi.
takvih "novih" ima na hrpe, od takvih "novih" nema koristi, narocito ne u kratkom periodu...

gradu je potrebna osoba Gordanovog profila iz razloga sto je relativno dugo tu, a opet ima energiju i svjezinu . druge su opcije predugo na trzistu, doslo je do zasicenja....
no hajdemo onda na kraju i biti "realisti", kako i sam kazes, pa proglasimo Gordana kakvim god zelimo; gledajuci sa ove ili sa one strane, no cinjenica stoji da ima najvise pozivitnog ili, "realno" i posteno, najmanje negativnog....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

edd_ je napisao/la: ›
no cinjenica stoji da ima najvise pozivitnog ili, "realisticki", najmanje negativnog....


Ne slažem se s tom činjenicom (iako to u stvari nije činjenica, nego pjesnički opis Matkovića motiviran nama nepoznatim motivima).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edd_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 17:36 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi gradonačelnik Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ga sad.... inzistirat cemo na bakanalijama, semantickim formama i kvaliteti proze.... iz konteksta izvadjena i slobodno protumacena rijec/recenica nije i ne smije biti mjerilo..

iskreno zelim vjerovati da nije sve kod tebe u negacijskom kontekstu, da ima tu i nesto pozitivno, da i ti imas preferenciju, da neces po "defaultu" bit protiv svega, koliko god to nesto bilo dobro, lose ili najmanje moguce lose i kako neces ici omalovazavati tudji post uplitanjem "skrivenih motiva" , "teorija zavjera" i slicno kao zadnje metode....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

edd_ je napisao/la (Pogledaj post): › dosta je recidiva proslosti i utega na nogama, afera i elitizma.

pustimo "nove" ljude neka obave posao koji mogu, žele, hoće i znaju..... Gordan i ekipa su dorasli.


Za "ekipu" ne znam ali slažem se za Gordana Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

edd_ je napisao/la (Pogledaj post): › logikom stvari, a na temelju tvoga posta, dovoljno je na mjestu tvrditi za Gordana da je "nov", ako nista drugo, a onda u odnosu na profile dosadasnjih.....

nece biti dovoljno da za "novog" nadjemo nekoga sa ulice, tko se nije uspio nikada do sada poslikati na tv-u, pa cemo, eto, reci da je upravo TAJ novi.
takvih "novih" ima na hrpe, od takvih "novih" nema koristi, narocito ne u kratkom periodu...

gradu je potrebna osoba Gordanovog profila iz razloga sto je relativno dugo tu, a opet ima energiju i svjezinu . druge su opcije predugo na trzistu, doslo je do zasicenja....
no hajdemo onda na kraju i biti "realisti", kako i sam kazes, pa proglasimo Gordana kakvim god zelimo; gledajuci sa ove ili sa one strane, no cinjenica stoji da ima najvise pozivitnog ili, "realno" i posteno, najmanje negativnog....

hm, tu se sad postavlja slijedeće pitanje: čovjeka kojeg iz hsp-a nisu otjerale sve silne afere može biti isti kao oni ili jednostavno glup pa ne kuži što se dogadja oko njega? nema tu novih lica. možda vrbošić, ali pretežak teret vuče iz stranke ili lovokovićka, ali ne u ovom sastavu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lovokovićka the who???

ja sam za ženu prvi puta čula kada je bila povjerenica vlade, a sjedi u poglavarstvu brat bratu 20 godina. Ona je kao nešto presposobna da bude gradonačelnica, a nije sposobna spriječiti malverzacije u vlastitom resoru... trabunjaš...

Nema novih lica; ja predlažem da uvezemo nekoga

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: