Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi gradonačelnik Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Ako Matković namjerava preuzeti mjesto predsjednika NK Osijeka , glasam za HSP! osijek031.com smile


Stvarno sjajan motiv za odabir na izborima, NK Osijek. Naravno, ako nije šala. .


Nije šala. Ako Matković u kampanji izjavi da u slučaju pobjede preuzima mjesto predsjednika NK Osijeka, glasam za HSP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 17:27 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi gradonačelnik Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne dao Bog! Onda više nećemo gledat kako se grle Mamić i Glavaš već Đaponja i Mamić...Bolje da zatvore klub nego da gledamo bilo koga iz te garniture, NK Osijek je ionako već dugi niz godina kanta za napucavanje, a otkad se spominje privatizacija i poligon za prepucavanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nek se grle Đapić i Mamić koliko hoće. Matković se sigurno ne bi "grlio" sa Mamićem a ni sa Splićanima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2009. 22:43 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi gradonačelnik Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek ne treba novog gradonačelnika, glasam za Antu Đapića. Čovjek je svojim vođenjem pokrenuo Osijek iz temelja. Gradi se na sve strane!
Sjetimo se ere Kramarića Crying or Very sad ili Glavaša i njegove politike sustavnog uništavanja i pljačkanja industrije u gradu Evil or Very Mad što na žalost i dan danas ispravljamo a šatro sada se pojavljuje kao slamka spasa (moš mislit) - On i Bubi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje svi pričaju o Đapiću, Glavašu, Matkoviću, Bubalu..........Pa dobro, kome ovdje nije jasno da HSP=HDSSB=HDZ.........Sve je to isti primitivizam i samo borba oko startnih pozicija za nastavak lopovluka....

Baš me zanima ima li još netko ovdje tko podržava normalnog, stručnog i obrazovanog čovjeka za gradonačelnika tj. Vrbošića......... koliko vidim Osijek je zaista postao uporište primitivaca........ali možda izbori promijene moj stav......daj Bože

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la: ›
Baš me zanima ima li još netko ovdje tko podržava normalnog, stručnog i obrazovanog čovjeka za gradonačelnika tj. Vrbošića......... koliko vidim Osijek je zaista postao uporište primitivaca........ali možda izbori promijene moj stav......daj Bože

od ponuđenih, i meni vrbošić djeluje najprihvatljivije, samo mi se ne sviđa ona borzanica uz njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
set96 je napisao/la: ›
Baš me zanima ima li još netko ovdje tko podržava normalnog, stručnog i obrazovanog čovjeka za gradonačelnika tj. Vrbošića......... koliko vidim Osijek je zaista postao uporište primitivaca........ali možda izbori promijene moj stav......daj Bože

od ponuđenih, i meni vrbošić djeluje najprihvatljivije, samo mi se ne sviđa ona borzanica uz njega.


Mislim da je ona tu kao podrška SDP-a Vrbošiću. Ali u svakom slučaju usporedi Vrbošić je osoba za koju se glasuje.........A kad njega usporediš s konkurentima, mislim da ih "ubija" po svim bitnim karakteristikama: znanje, stručnost, poštenje, visoko obrazovanje, elokventnost, iskustvo u međunarodnoj politici itd.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
od ponuđenih, i meni vrbošić djeluje najprihvatljivije, samo mi se ne sviđa ona borzanica uz njega.


Mislim da je ona tu kao podrška SDP-a Vrbošiću. Ali u svakom slučaju usporedi Vrbošić je osoba za koju se glasuje.........A kad njega usporediš s konkurentima, mislim da ih "ubija" po svim bitnim karakteristikama: znanje, stručnost, poštenje, visoko obrazovanje, elokventnost, iskustvo u međunarodnoj politici itd.

jasno mi je da je ona tu zbog podrške sdp-a vrbošiću. ali mi se ona svejedno ne sviđa. kao ni aktualna politika sdp-a na državnoj razini. na lokalnoj razini nitko zapravo ni ne zna za čega se sdp zalaže.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
set96 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
od ponuđenih, i meni vrbošić djeluje najprihvatljivije, samo mi se ne sviđa ona borzanica uz njega.


Mislim da je ona tu kao podrška SDP-a Vrbošiću. Ali u svakom slučaju usporedi Vrbošić je osoba za koju se glasuje.........A kad njega usporediš s konkurentima, mislim da ih "ubija" po svim bitnim karakteristikama: znanje, stručnost, poštenje, visoko obrazovanje, elokventnost, iskustvo u međunarodnoj politici itd.

jasno mi je da je ona tu zbog podrške sdp-a vrbošiću. ali mi se ona svejedno ne sviđa. kao ni aktualna politika sdp-a na državnoj razini. na lokalnoj razini nitko zapravo ni ne zna za čega se sdp zalaže.


ma sve OK, samo ne treba zanemariti biračko tijelo SDP-a koje je Vrbošiću potrebno....u svakom slučaju to mi je prihvatljiva opcija u odnosu na bilo koju drugu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
Osijek ne treba novog gradonačelnika, glasam za Antu Đapića. Čovjek je svojim vođenjem pokrenuo Osijek iz temelja. Gradi se na sve strane!
Sjetimo se ere Kramarića Crying or Very sad ili Glavaša i njegove politike sustavnog uništavanja i pljačkanja industrije u gradu Evil or Very Mad što na žalost i dan danas ispravljamo a šatro sada se pojavljuje kao slamka spasa (moš mislit) - On i Bubi!


Pa da, taj isti Djapic je podržavao tu pljačku i bio vječiti trabant Hdzeja, što je i sada, budući da je gradonačelnik samo tri mjeseca, nije mi jasno što je počeo graditi. Za razliku od Glavaša koji je provodio politiku uništenja privrede na ovim prostorima, ovaj je to odobravao i dizao ruku u Saboru kada je trebalo, što Franji a što Ivi.
A u svemu tome ne vidim nikakvu razliku.

A najveći grijeh u političkom životu Glavaša je što je pobjegulju Djapica instalirao za gradonačelnika 2005 godine. Ovaj je tada imao 4000 glasova.
Nadam se da će obojica otići u povijest, i da ćemo ih zaboraviti brzo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › Duško Rudež - Tuljan


Slažem se!


btw. ja mislim da 4 godine ne bi trebali uopće imati gradonačelnika... možda se do onda pojavi netko tko će svima odgovarati...

neka teta, plava visoka, zgodna, malo glupava puna love...

ili neki gospodin, s reklame.

Ovi koji dobro izgledaju su 100% bolji! više će ih novine slikavat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
Osijek ne treba novog gradonačelnika, glasam za Antu Đapića. Čovjek je svojim vođenjem pokrenuo Osijek iz temelja. Gradi se na sve strane!
Sjetimo se ere Kramarića Crying or Very sad ili Glavaša i njegove politike sustavnog uništavanja i pljačkanja industrije u gradu Evil or Very Mad što na žalost i dan danas ispravljamo a šatro sada se pojavljuje kao slamka spasa (moš mislit) - On i Bubi!


Pa da, taj isti Djapic je podržavao tu pljačku i bio vječiti trabant Hdzeja, što je i sada, budući da je gradonačelnik samo tri mjeseca, nije mi jasno što je počeo graditi. Za razliku od Glavaša koji je provodio politiku uništenja privrede na ovim prostorima, ovaj je to odobravao i dizao ruku u Saboru kada je trebalo, što Franji a što Ivi.
A u svemu tome ne vidim nikakvu razliku.

A najveći grijeh u političkom životu Glavaša je što je pobjegulju Djapica instalirao za gradonačelnika 2005 godine. Ovaj je tada imao 4000 glasova.
Nadam se da će obojica otići u povijest, i da ćemo ih zaboraviti brzo.


Ja razmišljam suprotno i kažem da je Glavašev jedini pametan potez (a da nije bio ni svjestan) bio kada je podržo Đapića za gradonačelnika 2005. godine!
U protekle 4 godine čovjek je ostvario sve projekte koje je obećao, u ostalom pročitaj sljedeći članak.
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3273313/index.do

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
U protekle 4 godine čovjek je ostvario sve projekte koje je obećao, u ostalom pročitaj sljedeći članak.
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3273313/index.do

u tom članku ne piše ništa! jedino ima link na "zaboravljive gradonačelnike" među kojima je i đapić, a za njega piše: Svi su rokovi probijeni, ali su, unatoč promjenama vlasti, ispunjena ili započeta sva obećanja osim gradnje gimnazije.

svi su rokovi probijeni - krasno
ima možda i koje ispunjeno obećanje, ali mi ova koja su samo započeta (i to pred izbore) ne ulijevaju baš povjerenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić i njegov tim su kvalitetnim vođenjem grada ostvarili sve obećano!
Ukoliko je potrebno može se i nabrojati, nema se šta skrivati jer iza njih stoje DJELA.

Tko god želi može provjeriti na internetskoj stranici Ante Đapića!
http://www.antodjapic.com/subb001.php

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usput, šta dobroga nude ostali kandidati?
koji su njihovi planovi, imaju li projekte?
Ja nisam čuo da je netko predstavio išta, vi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: