Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I Flauder podvio rep pred Glavašem

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta nepitate Flauder on je ionako član foruma, možda ima nešto iz prve ruke i tako vam razriješi misteriju?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flauderu, crni sine... reci svoju istinu ! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Šta nepitate Flauder on je ionako član foruma, možda ima nešto iz prve ruke i tako vam razriješi misteriju?!


Nema taj pojma, čini se meni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › flauderu, crni sine... reci svoju istinu ! Smile


Rekao je jučer u emisiji sa Šukerom. Oni prilozi, oni ljudi koji lijepo pričaju o Šukeru, ona Davorova sjećanja dok se jučer šetao VBK-om, prosto čovjeku natjeraju suze na oči. Tako lijepa emisija g. Flaudera Embarassed Ponosan sam što je Davor Šuker počasni građanin Osijeka! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2008. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko pratim taj slučaj, Fehir jedini još optužuje Glavaša.


to je ocito i bio genijalni plan - koji je kod naseg jos genijalnijeg sudstva uspio. Razvuci i razvodniti sve do krajnjih granica.
Poslije ih sve mozda Glava tuzi zbog pretrpljene dusevne boli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2008. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko pratim taj slučaj, Fehir jedini još optužuje Glavaša.


to je ocito i bio genijalni plan - koji je kod naseg jos genijalnijeg sudstva uspio. Razvuci i razvodniti sve do krajnjih granica.
Poslije ih sve mozda Glava tuzi zbog pretrpljene dusevne boli!


Apsurdno, tragikomično i već bljutavo.... no vrlo vjerovatno istinito.
Sam čekam da se Šeks opet nekako uključi u sve prije izbora osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2008. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Šta nepitate Flauder on je ionako član foruma, možda ima nešto iz prve ruke i tako vam razriješi misteriju?!


E, dragi moji, zar jedino Mali Ivica još pokazuje interes za "drugu stranu istine"? Ne mogu vjerovati da ste svi "popili" zapažanje RKL-a zdravo-za-gotovo i na temelju toga polemizirali.

A RKL kaže: "Neslavno je završilo za novinara suradnika osijek031, budući da njegovo benigno svjedočenje ničim nije inkriminiralo Glavaša, već upravo, učinilo ga anđelom zaštitnikom grada."

A što ti, skriven iza troslovne kratice, uopće znaš o mome "benignom svjedočenju" i o tome je li ono inkriminiralo ili nije, a o čemu si nekoliko rečenica pročitao u novinama ili saznao s STV-a?
Znaš li da sam svjedočio gotovo tri i pol sata? Jesi li se pitao zašto je Glavaš, kada ga već nisam "ničim inkiminirao" na kraju u sudski zapisnik ljutit izjavio da je sve što sam rekao "apsolutna neistina", motivirano mojom "mržnjom prema njemu" zbog pet sudskih tužbi koje je podnio protiv mene?

A ako te zanima što ste to "kvragu čitali sve ove godine od ovog novinara? Očigledno laži. Pisao je i kako dokaze ima da su ne-vojne osobe srpske nacionalnosti ubijane? Gdje je to u svjedočenju?", evo ti odgovora:
Glavašu i suokrivljenicima se sudi za ubojstvo srpskih civila na obali Drave i dvojice osječkih Srba u garažama. Dokazi o ubojstvu tih ljudi postoje od pronalaska njihovih tijela i provedene obdukcije, pa što bih ja, ili bilo tko drugi, trebao dokazivati o njihovu ubojstvu, kada su ti dokazi neupitni? Međutim, nikad nisam izjavio niti napisao da znam tko je te ljude ubio. Dakle, RKL-u, što je to bilo lažno u mome pisanju, ili pak svjedočenju?

A zašto sam svjedočio tri i pol sata i odgovarao na desetine pitanja državnog odvjetnika, trojice odvjetnika okrivljenih i troje okrivljenika, ako nikoga ničim nisam teretio niti iznosio neposredna iskustva, kao što se to moglo zaključiti prema izvješćima u pojedinim medijima? I kako to da državni odvjetnik nije dao nikakav prigovor na moje svjedočenje, niti izjavio da se ono razlikuje od izjava danih policiji i istražnom sucu? Možda bi si to pitanje trebao postaviti?

Misli li itko da je Glavaš uistinu zaslužan ili odgovoran za sve što mu se u javnosti pripisivalo? Ja znam da nije, ali i da za mnogo toga jest. I upravo sam tako rekao na sudu i obrazložio na više primjera. Budući da na ovome mjestu ne namjeravam ponavljati svjedočenje jer mi je toga dosta (policija, istražni sudac, sud) - a ono je i u sudskom zapisniku zabilježeno za sva vremena, pa će ga se moći temeljito proučavati - svima koji su eventualno zabrinuti zbog mog "podvijanja repa", poručujem da se time ne opterećuju.
Iz kojeg bih to razloga sve ove godine otvoreno, javno i kritički pisao - kada je to bilo puno opasnije nego danas govoriti na sudu - a sada svjedočio nešto drugo, izlagao se kažnjavanju zbog krivokletstva, javno se ponižavao i gazio po svemu što sam do sada uradio? Zar se mojih 18 godina dosljednog pisanja o relevantnim političkim događanjima može tek tako, na temelju površnih izvješća sa svjedočenja objavljenih u politički pristranim medijima, baciti u vjetar? I da, osim Malog Ivice, nitko ne izrazi niti sumnju?
E moj RKL-u, kako je lako praviti se pametan i razmetati pogrešnim zaključcima, a ne potruditi se barem saznati minimum o onome o čemu pišeš. Forumi uistinu podnose sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2008. 9:48 
Naslov:  Re: I Flauder podvio rep pred Glavašem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje pitanje nije se odnosilo na ni na kakve sumnje ili pretpostavke kakve je iznio RKL, baš nasuprot, zasmetale su me njegove izjave.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2008. 20:34 
Naslov: Great ! Re: I Flauder podvio rep pred Glavašem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink ne daj se floki

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2008. 23:00 
Naslov:  Re: I Flauder podvio rep pred Glavašem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam blagi osjecaj da ce Glavas ipak nekako izigrati i izmanipulirati sve i sva i izvuci se iz svega ovoga...naravno ne birajuci sredstva i nacine. Ali ne mogu vjerovati da sudstvo moze biti u takvom klincu i da to prodje... a prolazi evo vec godinama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 12:36 
Naslov:  Re: I Flauder podvio rep pred Glavašem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Znaš li da sam svjedočio gotovo tri i pol sata? Jesi li se pitao zašto je Glavaš, kada ga već nisam "ničim inkiminirao" na kraju u sudski zapisnik ljutit izjavio da je sve što sam rekao "apsolutna neistina", motivirano mojom "mržnjom prema njemu" zbog pet sudskih tužbi koje je podnio protiv mene?


I tebi i njemu sudnica je izgledala kao "Daske koje život znače". Za Teatar koji ste upriličili svatko ima svoj dobar interes. O tvojoj vjerodostojnosti kao novinaru dobro govore detalji da ti je svojevremeno Bede mjesećno plačao 2000 kuna za afirmativno novinarstvo, a danas isti dogovor imaš sa Taskom....samo za pola svote, jebiga pada ti cjena Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 13:29 
Naslov:  Re: I Flauder podvio rep pred Glavašem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › Znaš li da sam svjedočio gotovo tri i pol sata? Jesi li se pitao zašto je Glavaš, kada ga već nisam "ničim inkiminirao" na kraju u sudski zapisnik ljutit izjavio da je sve što sam rekao "apsolutna neistina", motivirano mojom "mržnjom prema njemu" zbog pet sudskih tužbi koje je podnio protiv mene?


I tebi i njemu sudnica je izgledala kao "Daske koje život znače". Za Teatar koji ste upriličili svatko ima svoj dobar interes. O tvojoj vjerodostojnosti kao novinaru dobro govore detalji da ti je svojevremeno Bede mjesećno plačao 2000 kuna za afirmativno novinarstvo, a danas isti dogovor imaš sa Taskom....samo za pola svote, jebiga pada ti cjena Very Happy



Svojedobno je srpski aforističar Vlada Bulatović Vib sjajno rekao da postoje dva načina lijepljenja etiketa: prvi je da isplaziš jezik, poližeš etiketu i zalijepiš na čovjeka, a drugi, da pljuneš čovjeka i zalijepiš etiketu.
Ovo "Kidovo" svakako ide u drugi način, pa ga ovim putem pozivam neka pronađe i navede makar jedan moj "afirmativan tekst o Bedeu" i kaže iz kojeg je prsta isisao ono o "2.000 kuna mjesečno za afirmativno novinarstvo". Nikad ni s kim nisam imao sličan aranžman, jer cijena je uvijek preniska i nakon jedne takve prodaje novinar postaje PR agent, a ja još dugo namjeravam živjeti od novinarstva.
Što se tiče Taslidžića, on je na ovoj stranici plaćao oglasni prostor i time nije kupio ničiji stav o sebi, svojoj djelatnosti ili bilo čemu drugom, što jednako dobro znaju oni koji prate tekstove na portalu kao i on sam. A ti me, Kide, demantiraj i navedi neki takav tekst kojim ćeš forumašima pokazati da ne pljuješ na suho.
Inače, da tebi i sličnomislećima olakšam posao, priznat ću svoju slabost: najlakše me se "kupovalo" - informacijama! Naime, znao sam za bolju informaciju pomalo zažmiriti na manje dobru, ili da bi bolje shvatili, rado sam priče o "kokošarima" raznih vrsta razmjenjivao za podatke o "gospodi" većega kalibra. Sorry, često se drugačije nije moglo.
I još nešto - nakon svega što sam dosad vidio i čuo baveći se ovim poslom, mali ljudi koji preživljavaju snalazeći se na razne načine, postali su mi na neki način i simpatični.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i zašto onda danas radite na politički pristranom (preslaba riječ čak) mediju OSTV kad se deklarirate kao politički neovisna i nepristrana osoba/novinar?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sječam se autorske emisije Flaudera na Gradskiom radiju kada je gost bio Tasko. Oštrica novinarskog pera je otupjela nakon dara godišnje karte za parking.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li jedini razlog pritvora za vrijeme suđenja baš onemogućavanje utjecaja na svjedoke? Nekako mi se čini da se puno njih predomislilo otkada je Glavaš na slobodi.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: