Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



sta je cijev, šipka ili rupa!???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › sad ću bit prosta pa ću vam sve to lijepo zdravo seljački objasniti:

imamo muško i žensko
žensko ima rupu
muško ima šipku
šipka kroz rupu ulazi u cijev (a ta cijev je, na kraju krajeva, svojevrsni tunel, tako da je tunel u ovoj priiči s razlogom)

iz ovoga se jasno može definirati i imenovati što je što!

eto, tako!


Neloše kolegice, jedan krasan primjer, pravi svakodnveni, obiteljski. Ne slažem se s jedom stvari, a to je da muškarac ima šipku. Muškarac ima cijev, a ne šipku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2009. 14:06 
Naslov: Idea 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Gledajte ovako; rupa je, dakle, nešto što je nastalo nekakvim nasilnim procesom (bušenjem i sl.) i to vjerojatno nehotičnim (rupa na čarapi npr.) ili možda i svjesnim (rupa od čavla - nastala sa svrhom kako bi čavao ušao u nju).. Ako ćemo gledati tako-onda tunel nije jedna od tamo nekakvih rupa u zidu kroz koju prolaze auta, već taj tunel nije rupa uopće. Ja sam već rekla da rupu kao pojam nismo dovoljno definirali, i, da vam pravo kažem, sad me živcira ovo šamaranje pojmovima.. Zašto je uopće tunel sad ovdje i upleten..
Ja kažem da je tunel cijev. Dakle, po mom mišljenju, tunel nema nikakve veze sa, recimo, šipkama (on nije šipka sa rupom).. niti samo sa rupom.
Tunel je cijev. Exclamation
Rupa je prazan prostor koji uvijek ima oblik stvari uz koju je vezana, ili na kojoj je nastala, kao posljedica već spomenutog nasilnog procesa. Exclamation
Cijev je metalna ili ina konstrukcija ispunjena praznim prostorom, koji nikako nije rupa. Exclamation
Šipka je metalna ili ina konstrukcija, koja nije ispunjena ničim, osim tvari od koje je i napravljena. Exclamation

Idea


Bravo genijalno, apsolutno genijalno. Sinoć, jutros kako nisam mogla spavati i ono, misle lete sto na sat, nešto razmišljam o brazdama za navodnjavanje i padme mi na pamet pomisao Idea cijev je cijev dok joj ne zatovrimo barem jednu stranu ili kraj, u tom trenutku ona postaje rupa. Sto posto sam uvjerena da je to tako. Dakle, rupa bi bila namjerno nedovršena cijev. Mora da je tako...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2009. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Gledajte ovako; rupa je, dakle, nešto što je nastalo nekakvim nasilnim procesom (bušenjem i sl.) i to vjerojatno nehotičnim (rupa na čarapi npr.) ili možda i svjesnim (rupa od čavla - nastala sa svrhom kako bi čavao ušao u nju).. Ako ćemo gledati tako-onda tunel nije jedna od tamo nekakvih rupa u zidu kroz koju prolaze auta, već taj tunel nije rupa uopće. Ja sam već rekla da rupu kao pojam nismo dovoljno definirali, i, da vam pravo kažem, sad me živcira ovo šamaranje pojmovima.. Zašto je uopće tunel sad ovdje i upleten..
Ja kažem da je tunel cijev. Dakle, po mom mišljenju, tunel nema nikakve veze sa, recimo, šipkama (on nije šipka sa rupom).. niti samo sa rupom.
Tunel je cijev. Exclamation
Rupa je prazan prostor koji uvijek ima oblik stvari uz koju je vezana, ili na kojoj je nastala, kao posljedica već spomenutog nasilnog procesa. Exclamation
Cijev je metalna ili ina konstrukcija ispunjena praznim prostorom, koji nikako nije rupa. Exclamation
Šipka je metalna ili ina konstrukcija, koja nije ispunjena ničim, osim tvari od koje je i napravljena. Exclamation

Idea


slažem se da je tunel cijev. da bi cijev bila cijev mora imati dvije rupe, a tunel ima dvije rupe i kroz njega se prolazi. tunel je jedan od naziva za cijev. kao što je bure bez dna i dalje bure, a ne cijev. i za šipku se slažem.
a rupa.. hm.. pa.. mislim da se rupa može nalaziti samo u prostoru u kojemu više nema drugih rupa.. inače će ta stvar postati cijev (bože dragi...).. zapravo mislim da je rupa sredstvo kojim šipka postaje cijev!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2009. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se Fairy, muškarac ima cijev.. jer da ima šipku, ne bi bilo svrhe da s njom ulazi kroz rupu u cijev.. svrha tog ulaska je da sadržaj prođe kroz cijev.. hihi

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › slažem se Fairy, muškarac ima cijev.. jer da ima šipku, ne bi bilo svrhe da s njom ulazi kroz rupu u cijev.. svrha tog ulaska je da sadržaj prođe kroz cijev.. hihi
Ne ulazi muškarac sa cijevi u cijev nego sa cijevi u špilju! Hebote neznate ni šta imate¨!!!
Da je cijev nebi išli na sve te silne tretmane za mršavljenje! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile ja ću se podrapattttt.... osijek031.com smile

khm khm, @josephine, ček ček samo malo.. kako sad to ; zašto se rupa može nalaziti samo u prostoru u kojem nema drugih rupa, jer inače postane cijev? Kako sad rupa može sama od sebe postati cijev? Mislim, razgovarali smo već o kojekakvim rupama.. dakle, ako bi dvije rupe egzistirale jedna kraj druge, npr. ako bismo stavili dvije čarape s rupama jednu kraj druge, one ne bi automatski postale cijev.

Samo kratki komentar na muške piše u ulozi cijevi. Da li su muški piše zapravo šipke (što nije moje mišljenje, al ajd da spomenem svejedno) ili cijevi? Ili pak svojevrsni tunel, s obzirom da kroz njih prolaze određene substance?

Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovisno o pogledu... al ak je spušten onda nije ni cijev ni šipka nego obično crijevo kao npr ono u vrtu Very Happy

e sad što se čarapa tiče, zar čarapa sa rupom nije cijev, tj. mislim da nije potrebno stavit jednu kraj druge kad već jedna sama ima 2 rupe...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › sad ću bit prosta pa ću vam sve to lijepo zdravo seljački objasniti:

imamo muško i žensko
žensko ima rupu
muško ima šipku
šipka kroz rupu ulazi u cijev (a ta cijev je, na kraju krajeva, svojevrsni tunel, tako da je tunel u ovoj priiči s razlogom)

iz ovoga se jasno može definirati i imenovati što je što!

eto, tako!


Neloše kolegice, jedan krasan primjer, pravi svakodnveni, obiteljski. Ne slažem se s jedom stvari, a to je da muškarac ima šipku. Muškarac ima cijev, a ne šipku.


joooj, oprosti, @fairy, znaš onu: "Što se babi htilo..." ??? osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
ovisno o pogledu... al ak je spušten onda nije ni cijev ni šipka nego obično crijevo kao npr ono u vrtu Very Happy

e sad što se čarapa tiče, zar čarapa sa rupom nije cijev, tj. mislim da nije potrebno stavit jednu kraj druge kad već jedna sama ima 2 rupe...

Aha! Ovo sad povlači još jedno pitanje? Što je onda CRIJEVO??

uf osijek031.com smile

Čarapa sa dvije rupe, hm.. da, pa u tom slučaju čarapa je tunel. (po toj nekoj logici iz teme-ako cijela ova tema uopće i ima logike:D)

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile ja ću se podrapattttt.... osijek031.com smile

khm khm, @josephine, ček ček samo malo.. kako sad to ; zašto se rupa može nalaziti samo u prostoru u kojem nema drugih rupa, jer inače postane cijev? Kako sad rupa može sama od sebe postati cijev? Mislim, razgovarali smo već o kojekakvim rupama.. dakle, ako bi dvije rupe egzistirale jedna kraj druge, npr. ako bismo stavili dvije čarape s rupama jednu kraj druge, one ne bi automatski postale cijev.

Very Happy


nisam još na čisto s tim... osijek031.com smile
kontempliram....
zanima me postoje li još neki uvjeti da bi cijev bila cijev.. npr. mora li cijev biti od nekog krutog materijala? jer, ako ne mora, ne vidim zašto čarapa, koja već ima jednu rupu (ona kroz koju se obuva), ne bi postala cijev u situaciji da nastane rupa npr. na prstima.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve čarape???
NEMOJTE MJEŠATI KONTRACEPCIJU SA JEDINICAMA ZA SPOLNO DJELOVANJE! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.01.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote led!

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la: ›
ovisno o pogledu... al ak je spušten onda nije ni cijev ni šipka nego obično crijevo kao npr ono u vrtu Very Happy

e sad što se čarapa tiče, zar čarapa sa rupom nije cijev, tj. mislim da nije potrebno stavit jednu kraj druge kad već jedna sama ima 2 rupe...

Aha! Ovo sad povlači još jedno pitanje? Što je onda CRIJEVO??

uf osijek031.com smile

Čarapa sa dvije rupe, hm.. da, pa u tom slučaju čarapa je tunel. (po toj nekoj logici iz teme-ako cijela ova tema uopće i ima logike:D)



Pa crijevo bi po svemu sudeći bila cijev od savitljivog materijala, bilo kojeg, guma, plastika, polietilen i to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile ja ću se podrapattttt.... osijek031.com smile

khm khm, @josephine, ček ček samo malo.. kako sad to ; zašto se rupa može nalaziti samo u prostoru u kojem nema drugih rupa, jer inače postane cijev? Kako sad rupa može sama od sebe postati cijev? Mislim, razgovarali smo već o kojekakvim rupama.. dakle, ako bi dvije rupe egzistirale jedna kraj druge, npr. ako bismo stavili dvije čarape s rupama jednu kraj druge, one ne bi automatski postale cijev.

Very Happy


nisam još na čisto s tim... osijek031.com smile
kontempliram....
zanima me postoje li još neki uvjeti da bi cijev bila cijev.. npr. mora li cijev biti od nekog krutog materijala? jer, ako ne mora, ne vidim zašto čarapa, koja već ima jednu rupu (ona kroz koju se obuva), ne bi postala cijev u situaciji da nastane rupa npr. na prstima.


Pa je..zapravo ima smisla. Ako se probije rupa na prstićima tzv, krompirić, tada uslijed nemilog događaja čarapa postaje cijev...da daaa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 19:34 
Naslov:  Re: sta je cijev, šipka ili rupa!???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja stvarno ovdje ništa ne kontam!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: