Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednik Foruma mladih SDP-a Nikša Klečak priveden na obavijesni razgovor zbog grupe na Facebooku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaa, to si ti bio Smile ... bravo

samo si im trebao to objasniti sa fasistima, jer su oni glupi pa su to shvatili doslovno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2008. 11:03 
Naslov:  Re: Predsjednik Foruma mladih SDP-a Nikša Klečak priveden na obavijesni razgovor zbog grupe na Faceb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iju-ju Very Happy satira je najstroze zabranjena u jednoj demokraciji jer je "demokracija ozbiljna stvar"!!! "Čelnik Mladeži HDZ-a u snimljenom je prilogu pak izjavio kako je za njega politička satira neprihvatljiva te da se svakako mora sankcionirati." osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

jadan sanader - taj tip je ili potpuno nepismen ili totalno glup.
a jadni i mi svi skupa - oni koji su glasali za njega, jerbo su jednako glupi i nepismeni kao i on, a bome i oni koji nisu glasali za njega jer sad moraju trpiti sva ta govna...

zivila hrvacka!! zivijo balkan!! Twisted Evil

na prosvjed 5.12. treba otici i zbog ovih idiotarija - inace cemo uskoro svi hodati ulicama sa selotejpom na ustima (selotejp ovdje ima raznih znacenja) - a internet ce biti na razini kineske cenzure - tko ne zna sto to znaci neka malo googla - naravno, dok jos smije slobodno googlati...

www.prosvjed.org

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali ... ta ista policija otpusta svog djelatnika radi prijave tompsona ?? ... o cemu mi pricamo ? pa lazu nas cim zinu.


ništa me nije razveselilo jučer do teleći izraz lica borovca kad sam rekao da fašisti u Hrvatskoj automatski imaju pravosudnu i policijsku zaštitu. čuljkica je zatreptala okicama i rekla kako ne razumije. spustio sam joj kako se nije pripremila za emisiju. samo što ću imati račun za mobitel samo takav jer sam na vezi bio 37 minuta.

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
lijepo je sanader izjavio za te montaze ... to nije napad na mene, nego demokraciju ... dakle, demokracija sam JA ... porucuje sanader.


ZNA SE tko mu je bio učitelj. sada gubi konce iz ruku. možda je paranoja ali od sinoć index.hr je u banani. sajber policija u akciji traži antifašiste Smile


to si bio ti !!!!!!!
aaaaaaaaaaaaa svaka čast majstore nu 200 kikoša

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
to si bio ti !!!!!!!
aaaaaaaaaaaaa svaka čast majstore nu 200 kikoša


au, pa nisam slon.

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
samo si im trebao to objasniti sa fasistima, jer su oni glupi pa su to shvatili doslovno


govorio sam jednostavno i polako da bi me dijete moglo razumjeti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2008. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
to si bio ti !!!!!!!
aaaaaaaaaaaaa svaka čast majstore nu 200 kikoša


au, pa nisam slon.

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
samo si im trebao to objasniti sa fasistima, jer su oni glupi pa su to shvatili doslovno


govorio sam jednostavno i polako da bi me dijete moglo razumjeti


jesi, tocno ... ali si svejedno pogrijesio jer si trebao govoriti jos sporije da te imbecil moze razumjeti

ja inace vec dugo zastupam tezu da policija i pravosudje snosi najvecu odgovornost za nasilnicko ponasanje mladih, da oni svojim djelovanjima poticu huligane, premlacivanja, ubojstva ... i bio sam jako sretan sto si se uspio probiti i sto si to izgovorio u eter ... i pravi voditelj bi taj slagvort znao jako dobro iskoristiti za pokoje pitanje pravnicima ili policajcu ... ali ... onako je na njenom licu ostao samo tupast pogled

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



a šta kod nas ništa? pa hoćemo se i mi uključiti u rad,he he...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2008. 15:39 
Naslov:  Re: Predsjednik Foruma mladih SDP-a Nikša Klečak priveden na obavijesni razgovor zbog grupe na Faceb
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, kad smo kod usutkivanja, ovako sanader usutkuje svoje politicke neistomisljenike:

(ton je malo out-of-sync, al nema veze, slusajte samo, odmah cete milog nam premijera prepoznati osijek031.com smile)



_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2008. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba se zalagati za bezuvjetnu slobodu govora na internetu. I to je to.
Zadnje slobodno mjesto. Ne sankcionirati grupe ustaša ili nacista niti one komunista; jednostavno ih sve pustiti.
Vjerujte mi, svijet neće postati nimalo gore mjesto na taj način.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: