Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Protiv ekonomske krize borit ćemo se otvaranjem igrališta za golf

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2008. 18:20 
Naslov:  Protiv ekonomske krize borit ćemo se otvaranjem igrališta za golf
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prema clanku objavljenom u Jutanjem listu, danas je na sjednici vlade nas predragi i presposobni premijer izjavio da ce se otvaranjem novih igralista za golf pomoci turizmu u ovim vremenima ekonomske krize:

Skriveno: 
Ministarstvo turizma je tako mimo dnevnog reda na ovoj sjednici predstavilo nacrt tog zakona koji bi se trebala pojednostaviti procedura za otvaranje golf igrališta. "Dosegli smo jedan plafon u turizmu, pa moramo razmišljati o dodatnim sadržajima, pogotovo u kontekstu ekonomske krize”, rekao je premijer Sanader. Planirano je čak 60 golf igrališta, ali dosad nijedno nije dovršeno, rekao je ministar turizma Damir Bajs.


s druge strane, na sjedinici bajnog nabrzinu sastavljenog ekonomskog vijeca zakljuceno je kako ce se voditi bitka "ne za plaće, nego za radna mjesta" (citat sanader) - hoce reci, budite sretni ako ne zavrsite na ulici. naravno, ne zato sto je ovo sto dozivljavamo direktna posljedica katastrofalne gospodarske i svake druge politike u hrvata unazad vise od 15 godina, nego, eto, posljedica "svjetske krize". e pa jebala ih svjetska kriza, kako im je samo zgodno dosla ta postapalica - k'o veli: nist mi nismo krivi, mi smo samo posteno krali i lagali, sve ovo sto vas, stoko sitnog zuba, sada ceka (nezaposlenost, inflacija, najavljivana deflacija, totalni rasap i krah) jest samo refleks globalnih promjena. i onda ce se opet javiti supljoglava gomila koja ce vikati "da, gospodaru, tako je, ni za sto kriminalci politicari nijesu krivi, to je sve kriv đorđ buš - ili jos gore, onaj crnjo - i lehman brothers, a problemi korupcije i kriminala u kombinaciji s korumpiranim, kriminalnim i nesposobnim politicarima postoje od jucer - odnosno, kad malo bolje razmislimo, ne postoje uopce jerbo kod nas uopce nema kriminala i korupcije, ni u politici a ni inace"...
i jos nas usporedjuje sa nizozemskom i svedskom - kaze mi smo u istim problemima!! e pa da mi je vidjeti kako se moj zivotni standard moze usporediti s onim u svedskoj i u nizozemskoj pa da mi netko moze takvu idiotariju izreci da ja imam iste probleme kao šveđani i nizozemci!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
otkud njemu obraz da takve stvari govori?! i zasto sanaderu & co jos uvijek dozvoljavamo da tako javno baljezgaju? fali li hrvatima stvarno neki gen za inteligenciju ili se bermudski trokut preselio u ove geografske sirine i duzine pa svi zajedno zivimo u kolektivnoj zoni sumraka?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2008. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska je danas po mnogočemu zona sumraka.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok ce narod "stezati remen" i "boriti se za radna mjesta", ekipa ce iz svojih prekogranicnih investicijskih fondova (citaj: racuna u stranim bankama natopljenima parama od mutnih poslova, pogodovanjima i sl.) i toboze stranih ulagaca pokupovati ono posljednje sto je od Hrvatske ostalo - tlo.

Imam osjecaj da je s ovim stezanjem remena pocelo isto ono ireverzibilno stezanje remena zbog kojeg su nasi roditelji 50 godina gutali price o boljem sutra za njihovu djecu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se mene tiče, nemam ništa protiv elitnog turizma, pa makar i preko igrališta za golf. nisam vidio niti jednu studiju o eventualnoj isplativosti nekog takvog igrališta, ali imajući u vidu da ljudi koji se bave tim sportom ne moraju niti su navikli "stezati pojas" i da ne prezaju platiti dobru uslugu koliko god ona koštala, ja sam za golf igrališta.

pogledajte samo šta je jedna luksuzna marina napravila od ribarskog sela poput rogoznice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2008. 9:55 
Naslov:  Re: Protiv ekonomske krize borit ćemo se otvaranjem igrališta za golf
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › pogledajte samo šta je jedna luksuzna marina napravila od ribarskog sela poput rogoznice.

eh, i onda covjek na stranici wikipedije gdje se opisuje recena marina frapa u rogoznici nalazi upozorenje da vlasnik marine mutno posluje, da postoji dvostruki cjenik (za domace i za strance), da se vlasnik nakon sto su se gosti na to potuzili napravio blesav i nije nista poduzeo te da je marina frapa zbog toga maknuta iz njemackog yachting vodiča za hrvatsku... Rolling Eyes toliko o nasem elitnom turizmu u sprezi s balkanskim mentalitetom.

a i ti silni svjetski golf igraci - bas me zanima koja ce to masa ljudi dolaziti na hrvatske golf terene i ostavljati basnoslovne kolicine svojih novaca u rukama hrvatskih turistickih djelatnika - hoce to biti jos jedan oblik elitnog turizma na balkanski nacin?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 6:42 
Naslov:  Re: Protiv ekonomske krize borit ćemo se otvaranjem igrališta za golf
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ipak treba pogledati tko vodi EV. glavni je drivo sanader, zamjenik ivica mudrinić. obojica su stručnjaci. jedan zna na sat, drugi na i-Pod.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: