Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županijski UHDDR ogorčen izjavom predsjednika RH Stjepana Mesića [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.11.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
@magy ma kojeg god spola bilo

ma ispod kojeg kamena izgmizalo

ma koliko bilo nepismeno i negovorilo 'rvacki

DA TE NEMA, TREBALO BI TE IZMISLIT

hvala ti sto mi uljepsavas ove turobne dane na poslu i nakon svakog tvog posta mi se ozari lice i zabljesne osmjeh od uha do uha Smile
a zasto to??? Martina sam pa onda sam sigurno i zensko;-) a u vezi clanka je sve 100% istina...treba uciti strane jezike,pratiti strane programe,a ne samo htv i slavonsku televiziju,pa rekla sam vam davno to...al nevrijedi:-(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već mi je zlo i od ovih braniteljskih udruga. Tko ih uopće pita za mišljenje? Naime, mi ne znamo o kojoj se udruzi zapravo radi, kad ih ima najmanje pola milijuna. Reklo bi se, na pola milijuna branitelja, isto toliko udruga.

Ovdje se ne raspravlja o liku i djelu predsjednika Mesića, već o činjenici da je tragično koliko branitelja ima, pa je samim tim i tragično da im se iskazuju počasti u vidu pušketanja nad grobom.

Branitelji, i njihove udruge, već odavno kod ostalog pučanstva (uspoređujući povlastice mogli bi reći i građana drugog reda) nemaju status kakav zaslužuju. No samim su si krivi. Zalažem se da se Domovinski rat preimenuje u Rat za povlastice - promijenit ću mišljenje, a mislim i drugi, onog dana kad branitelji sami iz svojih redova odstrane 150.000 ljudi, odnosno kad vukovarska brigada bude brojala 1800-2000 članova (koliko ih je i bilo u Vukovaru) umjesto današnjih 6000.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 15:33 
Naslov:  Re: Županijski UHDDR ogorčen izjavom predsjednika RH Stjepana Mesića [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › ingo:
@magy ma kojeg god spola bilo

ma ispod kojeg kamena izgmizalo

ma koliko bilo nepismeno i negovorilo 'rvacki

DA TE NEMA, TREBALO BI TE IZMISLIT

hvala ti sto mi uljepsavas ove turobne dane na poslu i nakon svakog tvog posta mi se ozari lice i zabljesne osmjeh od uha do uha


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pridružujem se smješku i kao nagradu magy predlažem dvije besplatne karte za Thumpsonov koncert.
Da se žena lijepo proveseli u poznatom okruženju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.11.2008. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la: ›
Citat: › ingo:
@magy ma kojeg god spola bilo

ma ispod kojeg kamena izgmizalo

ma koliko bilo nepismeno i negovorilo 'rvacki

DA TE NEMA, TREBALO BI TE IZMISLIT

hvala ti sto mi uljepsavas ove turobne dane na poslu i nakon svakog tvog posta mi se ozari lice i zabljesne osmjeh od uha do uha


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pridružujem se smješku i kao nagradu magy predlažem dvije besplatne karte za Thumpsonov koncert.
Da se žena lijepo proveseli u poznatom okruženju.
Ja cu u drustvu Thomsonovih obozavateljki ici svakako,a ti?? ices u oks da vidis polu gole sponzoruse,cice trofrtaljke i popices 3 piva i niko ti ravan,dok se sponzoruse savijaju po sanku ti ces kao zadnji pacenik gledat u njenu guzu i sike, jel ocito nemas djevojku, nego samo subotom u oksu;-))) na pogresnu si osobu naletio momak,cisto za info;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 15:57 
Naslov:  Re: Županijski UHDDR ogorčen izjavom predsjednika RH Stjepana Mesića [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › magy:
Ja cu u drustvu Thomsonovih obozavateljki ici svakako,a ti?? ices u oks da vidis polu gole sponzoruse,cice trofrtaljke i popices 3 piva i niko ti ravan,dok se sponzoruse savijaju po sanku ti ces kao zadnji pacenik gledat u njenu guzu i sike, jel ocito nemas djevojku, nego samo subotom u oksu;-))) na pogresnu si osobu naletio momak,cisto za info;-)


Draga, između Thumpsonovih obožavatelja i ljubitelja cice trofrtaljke nema nikakve razlike.
Isti mentalni sklop.
Samo drugačiji predznak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@magy Najsmješnije od svega je što će na tom koncertu veliki dio publike činiti osobe koje slušaju cajke.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2008. 16:14 
Naslov:  Re: Županijski UHDDR ogorčen izjavom predsjednika RH Stjepana Mesića [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › magy:
Ja cu u drustvu Thomsonovih obozavateljki ici svakako,a ti?? ices u oks da vidis polu gole sponzoruse,cice trofrtaljke i popices 3 piva i niko ti ravan,dok se sponzoruse savijaju po sanku ti ces kao zadnji pacenik gledat u njenu guzu i sike, jel ocito nemas djevojku, nego samo subotom u oksu;-))) na pogresnu si osobu naletio momak,cisto za info;-)


Draga, između Thumpsonovih obožavatelja i ljubitelja cice trofrtaljke nema nikakve razlike.
Isti mentalni sklop.
Samo drugačiji predznak.


slazem se ... to je ista publika

svaka postena 'rvatina, domoljub i katolik na prve taktove siri ruke i skace ko klokan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.11.2008. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
grissom je napisao/la: ›
Citat: › ingo:
@magy ma kojeg god spola bilo

ma ispod kojeg kamena izgmizalo

ma koliko bilo nepismeno i negovorilo 'rvacki

DA TE NEMA, TREBALO BI TE IZMISLIT

hvala ti sto mi uljepsavas ove turobne dane na poslu i nakon svakog tvog posta mi se ozari lice i zabljesne osmjeh od uha do uha


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pridružujem se smješku i kao nagradu magy predlažem dvije besplatne karte za Thumpsonov koncert.
Da se žena lijepo proveseli u poznatom okruženju.
Ja cu u drustvu Thomsonovih obozavateljki ici svakako,a ti?? ices u oks da vidis polu gole sponzoruse,cice trofrtaljke i popices 3 piva i niko ti ravan,dok se sponzoruse savijaju po sanku ti ces kao zadnji pacenik gledat u njenu guzu i sike, jel ocito nemas djevojku, nego samo subotom u oksu;-))) na pogresnu si osobu naletio momak,cisto za info;-)


Ma day Magy ne zamaraj se ovim smješnim likovima, za njih je hrvat= ustaša, ne daaj Bože slučajno da kažeš da voliš Hrvatsku ovdje, to se odma skupi 5 6 idiota koji će te uvjeravat u razno razne priče. Mesić je smeće od čovjeka, papak koji se okreće kako zapuše vjetar, dokazano kroz njegov život sve, da ne pričam sada detalje. Taj isti Mesić kao predsjednik ove lijepe države mogao bi sebe staviti kao primjer naciji, i sebi srezat neka bespotrebna putovanja i trošenje novaca na njegove piknike, pa nakon toga neka predlaže što želi, nego svi bi bili pošteni a nitko od sebe nebi dao ništa. smeće!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.11.2008. 18:17 
Naslov:  Re: Županijski UHDDR ogorčen izjavom predsjednika RH Stjepana Mesića [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
grissom je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › magy:
Ja cu u drustvu Thomsonovih obozavateljki ici svakako,a ti?? ices u oks da vidis polu gole sponzoruse,cice trofrtaljke i popices 3 piva i niko ti ravan,dok se sponzoruse savijaju po sanku ti ces kao zadnji pacenik gledat u njenu guzu i sike, jel ocito nemas djevojku, nego samo subotom u oksu;-))) na pogresnu si osobu naletio momak,cisto za info;-)


Draga, između Thumpsonovih obožavatelja i ljubitelja cice trofrtaljke nema nikakve razlike.
Isti mentalni sklop.
Samo drugačiji predznak.


slazem se ... to je ista publika

svaka postena 'rvatina, domoljub i katolik na prve taktove siri ruke i skace ko klokan.


Ne generaliziraj narod cjeli sa grupom ljudi koji nemaju veze sa katoličanstvom i domoljubljem. Ovakvi kao ti koji pljuju po svom narodu su najgori od svih pa i onih koji slušaju trofrtaljku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@riperu
ma sigurno sam ja cetnik kad svoje domoljublje ne dokazujem velicanjem ustastva i ne paradiram tonsonovim koncertima sa ustaskim kapama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se mene tiče - dobar potez!
Ionako me to njihovo pucanje po sprovodima iritira, a posljednjih je godina to ionako počelo ličiti na cirkus, a ne na počasni ispraćaj; ono, dođe nekoliko likova sa JNA šljemovima u ispranim uniformama i opale 3 metka iz papovke.
Možda je to podsjetnik na dane ZNG-a, al' sjećam se da su još prije par godina bili oni lijepo obučeni momci...

A i većina bi se tih udruga trebala konačno početi baviti onime zašto i postoje: braniteljima. Čast izuzecima, ali većina njih te blijedo i sa podsmjehom gleda kad dođeš tražiti savjete o nekakvoj resocijalizaciji/liječenju bliskih ti ljudi koji su iz rata gurnuti u mirovinu i nemaju blage što bi od života.
Već se raspravljalo o tome na ovom forumu, a ja ću opet ponoviti: vladino priznavanje prenapuhanog broja branitelja i isplata ogromne količine para istima javno je priznanje da vladu za ljude koji su stvarno bili spremni dati svoj život za ideal (dok se danas pitaju za koji k... uopće) - zaboli kita. Ujedno se i postigla velika podjela hrvatskog naroda na one koji dobijaju pare da se ne bune i one koji im zavide.
Jebe se obiteljima tih ljudi za velike mirovine - većina bi htjela natrag svoje očeve/majke/muževe/žene - onakve kakvi su bili prije tog sranja.
Dok se ljudi ubijaju u očaju i depresiji, ovi trkeljaju o mostovima, tompsonu i počasnim vodovima.
Jedan mi je (stariji) branitelj pričao kako je sve to već jednom vidio. Tada se govorilo "To je nama naša borba dala!".

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevezano za ovu temu, ali jednostavno moram ovo napisati zbog obožavatelja istoimenog pjevača kojeg toliko veličaju i u ovim postovima, upravo baš čitam na jednom portalu kako jedna osoba prijeti sutkinji u Puli ako ne presudi u tomsonovu korist, zajedno sa svojim ljudima, dići će u zrak pulsku arenu. I sad vi meni draga magy i ripperu recite priliči li ta prijetnja pravom Hrvatu i obožavatelju tomsona? Jel kako vi kažete tomson propagira domoljublje, a i sama pomisao na ovakav čin je meni daleko od domoljublja!!!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.11.2008. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Nevezano za ovu temu, ali jednostavno moram ovo napisati zbog obožavatelja istoimenog pjevača kojeg toliko veličaju i u ovim postovima, upravo baš čitam na jednom portalu kako jedna osoba prijeti sutkinji u Puli ako ne presudi u tomsonovu korist, zajedno sa svojim ljudima, dići će u zrak pulsku arenu. I sad vi meni draga magy i ripperu recite priliči li ta prijetnja pravom Hrvatu i obožavatelju tomsona? Jel kako vi kažete tomson propagira domoljublje, a i sama pomisao na ovakav čin je meni daleko od domoljublja!!!


A ajd ti sad meni reci kakve veze ima taj debil što je to prijetio, sa ljudima koji slušaju Thompsona?!?! Pa daj nemoj bit ograničena i shvati neke stvari, to može biti bilo tko, od djeteta od 15 godina do umobolnog čovjeka ili nekog tko želi oblatit Thompsona takvim ljudima kao što si ti, koji će ga sad još više zamrzit. Onaj tko ovo radi čini uslugu samo ljudima poput tebe a to sigurno Thompsonu ne ide u korist.

Tebi čin dizanja u zrak pulske arene nije domoljublje?!?!? Daj nemoj se šalit. hahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.11.2008. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Već mi je zlo i od ovih braniteljskih udruga. Tko ih uopće pita za mišljenje? Naime, mi ne znamo o kojoj se udruzi zapravo radi, kad ih ima najmanje pola milijuna. Reklo bi se, na pola milijuna branitelja, isto toliko udruga.

Ovdje se ne raspravlja o liku i djelu predsjednika Mesića, već o činjenici da je tragično koliko branitelja ima, pa je samim tim i tragično da im se iskazuju počasti u vidu pušketanja nad grobom.

Branitelji, i njihove udruge, već odavno kod ostalog pučanstva (uspoređujući povlastice mogli bi reći i građana drugog reda) nemaju status kakav zaslužuju. No samim su si krivi. Zalažem se da se Domovinski rat preimenuje u Rat za povlastice - promijenit ću mišljenje, a mislim i drugi, onog dana kad branitelji sami iz svojih redova odstrane 150.000 ljudi, odnosno kad vukovarska brigada bude brojala 1800-2000 članova (koliko ih je i bilo u Vukovaru) umjesto današnjih 6000.


Ne, tebe forumaša će pitat za mišljenje hahaha, tko si ti da im sudiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RiPeR je napisao/la: ›
Ne, tebe forumaša će pitat za mišljenje hahaha, tko si ti da im sudiš?


Ne, mene građanina ove države će pitati za mišljenje. I ja ću ga reći. *

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: