Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek i Šuker vole se tajno

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
Prestanite Kohortu uplitati u politiku. Ako nemate ništa pametnije za reći, bolje šutite. Ispadate smiješni. Jebale vas vaše "teorije zavjere" Glavaša preko Kohorte. Popeli ste mi se na vrh k...a više sa vašim glupostima o politizaciji Kohorte. kako vam više ne dosadi pisati gluposti. Ako je Kohorta pod takvim utjecajem Glavaša, kako to da u isto vrijeme uspješno surađujemo sa Gradom i gradonačelnikom Matkovićem? Pametnjakovići

vidi, ja se ne mogu okladiti ni da ja sam u nekim situacijama nisam oruđe politike, mada sam potpuno apolitična osoba i prezirem veliku većinu političara oko nas. ne mogu se okladiti, jer znam da se kod nas sve događa kroz politiku i da neke moje akcije i reakcije mogu biti namjerno izazvane od strane onih kojima služe u neke političke svrhe, mada ja toga uopće ne moram biti svjestan.


Apsolutno se slažem sa tobom.
Ali.
Dosta mi je više da se svaka, apsolutno svaka akcija, priopćenje ili bilo šta što Kohorta poduzme veže sa Glavašem. I sad ovdje ekipa snuje urote i zavjere Galavaša preko Kohorte i protivljenja dodjeli titule Šukeru.
Lijepo je netko napisao da su ovu priču u Kohorti pokrenuli ljudi koji apsolutno nemaju veze sa Glavašem. Ja na forumu Kohorte, jedan član HSP-a i jedan naš član koji je ako je to uopće bitno ljevičar po političkim pogledima. Kakve veze mi imamo sa Glavašem?
Niti on nešto gura pa mi naivni to ne vidimo. jučer je na STV-u gostovao član Kohorte u emisiji o Šukeru i dodjeli. Došao je samo zato što Šatvar nije htio doći da se to dalje ne veže za njegov politički angažman iako je on po meni trebao gostovati kao predsjednik Kohorte.

Još nešto. "Teoriju zavjere Glavaša i Kohorte" ekipa dokazuje činjenicom da nismo vikali "Uprava odlazia"!!!!! Ahahahahaha! Pa jesmo vikali, Lončareviću odlazi? Igrači napolje? Više manje, imali su našu podršku i kad su bili na dnu dna. Ako vam se da, pogledajte malo što se pisalo i o Upravi u to vrijeme na forumu Kohorte. Ali malo realnosti ne bi škodilo. Jel Uprava igra na terenu? Jel NK Osijek na arbitražama svaki drugi tjedan kao što je bio kad je došla ova Uprava. Da, nisu doveli pojačanja ali su vratili milionske dugove i spriječili da se NK Osijek povlači po sudovima i arbitražama. Igrači i radna zajednica počeli su više manje uredno dobivati plaće. Kakva je bila situacija kad su došli? Pitajte malo ljude koji su radili u NK Osijeku.
I zašto bi mi sad vikali "Uprava napolje"? Tko bi to došao? Gdje su ti ljudi bili kad je trbelo pomoći NK Osijeku?
Ja sam bio na skupštini kluba kada su ljudi u klubu(Maršić i ekipa) kumili i molili osječku javnost da netko preuzme klub. Nitko ali baš NITKO nije htio! Na skupštini je bilo više nas navijača koji smo bili zabrinuti za NK Osijek nego ljudi koji su htjeli pomoći. Moglo bi se štošta reći o NK Osijeku i koliko je ljudima stalo do ovog kluba...


Zadnja promjena: Osječanin; 11.11.2008. 10:06; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2008. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Dosta mi je više da se svaka, apsolutno svaka akcija, priopćenje ili bilo šta što Kohorta poduzme veže sa Glavašem.
Sorry. Vec sam ranije rekao da je ova akcija Kohorte sasvim na mjestu i nesto oko cega se upravo Kohorta i trebala oglasiti. Ne mislim da je Khorta to napravila iz politickih razloga.

No, mislim da nije nemoguce da se iz politicko-financijskih (citaj: potencijalno kriminalnih) razloga odjednom pojavio Suker i citava ova prica oko Sukera.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteći tu si u pravu. Ja to gledam ovako (subjektivno).

*Đapić je gradonačelnik Osijeka (nisam se zajebo), i tko god tvrdi suprotno u velikoj je zabludi i ne zna o čemu priča.
*Matković je figura koja predstavlja Đapića i pleše kako ovaj svira
*Vrdoljaku i Borzanici (a tako i Prnjatu) je OK na vlasti, čekaju priliku da sjebu HSP, a to će i napraviti prije izbora otkrivajući malverzacije za koje sada ne znaju.
*Ovakve pričice su jedina šansa da se narodu pokaže kako oni ipak nešto rade, jer đapić ne dozvoljava petljanje u neke veće (čitaj skuplje) projekte.
*Meni, tebi i vjerujem 90% građana Osijeka je tako svejedno hoće li Šuker postati ili neće počasni građanin, kao i tko je predsjednik NK Osijeka, mene više zanima rješavanje egzistencijalnih pitanja u gradu.
*Apsolutno podržavam Kohortu, ako je netko zaslužio nagrade grada onda su to oni koji su kroz praćenje ne samo NK Osijeka, nego i rukometa i košarke pronijeli ime Osijeka puno više van nego Šuker.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:22 
Naslov:  Re: Osijek i Šuker vole se tajno
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radije dignimo spomenik Olgici Miller. Ona je bar opjevala nas grad. Glas koji ce uvijek asocirati na Osijek. Kad god cujem pjesmu, prodju me trnci.

R.I.P

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni recim nije svejedno hoće li Šuker postati počasni građanin grada Osijeka. Ta titula se dodjeljuje, između ostalog, i u moje ima a ja mislim da Šuker apsolutno s ničime nije zaslužio da mu mi odajemo počasti. Ovo je čisto političko nasilje pojedinaca koji očito misle da smo mi tu zbog njih. Isto se dogodilo sa postavljanjem spomenika A. Starčeviću kada je većina građana bila protiv, isto nasilje se događa i kada "Grupu građana" žele zauvijek maknuti sa Trga.
A takve kojima je svejedno političari najviše vole. Mogu raditi šta hoće bez ikakvih posljedica. Jer ljudima je svejedno. E pa ima nas kojima nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već sam napisao i razlog odakle odjednom netko izvlači čovjeka koji je u Osijeku pao u zaborav i predlaže ga za ništa manje nego titulu "Počasni građanin grada Osijeka".
Dolaze lokalni izbori. Svi vidimo da je utakmica počela. Gospodin Prnjat dolazi na ideju da se za Dan grada dodijeli titula počasni građanin Šukeru. Zašto? Besplatna osobna i stranačka promidžba gospodo draga. Šuker je osoba koja privlači medije, koja privlači svjetla pozornice pa zašto to ne iskoristiti za svoju i stranačku promidžbu a sve u svjetlu nadolazećih lokalnih izbora. A još ništa ne košta. Eto odakle ideja.
Isto tako u gradskom poglavarstvu prihvaćaju ideju jer je to i za njih besplatna promidžba. Pa ne sumnjajte da će se svi gurati i slikati pokraj Šukera. U isto vrijeme nitko od njih nije naivan pa ne zna da niti je grad Osijek imao ikakve koristi od Šukera niti će imati. Ali koga briga kada svjetla obasjavaju besple...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak nece.
kad u njemackoj na svim postajama objave da je suker pocasni građaninn Osijeka odmah ce hrpe turista doci u goste..koji naivci. Very Happy
Niti znam iz kojeg je grada Ronaldo,ronaldhino ni messi niti me to zanima.povezujem ga sa drzavom.
recimo Totija uvijek prije povezem sa Rimom nego sa italijom.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
recimo Totija uvijek prije povezem sa Rimom nego sa italijom.

da, ali vjerojatno samo zato što cijeli život igra u romi. da igra u laziju, već ga više ne bi povezivao s rimom, nego isto s italijom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da li mi netko može reći tko su to Osječani?? Essekeri? pa njih i nema više, govori li netko tim domicilnim jezikom još osim koja prastara baka negdje u Ober ili Unter Stadtu... Pa nemojmo biti tašti za sve što nas netko pita ili ne pita... Iskreno, meni je čast što je rođen u osijeku i tako se treba prema njemu odnositi... a to što navija za Dinamo, pa pola Slavonije i osijeka navija za Dinamo... A Zagrepčanin? pa pitajte pola Osječana koji žive u Zgb jer nemaju posla u Osijeku, kako se oni osjećaju? kad su veći kajkavci od njih samih... a lakše je polemizirati o Davoru Šukeru, nego se pozabaviti radnim mjestima, aferama u firmama i lopovlukom... a mi dragi moji Osječani, laganini... jer smo naviknuli da nas vodaju s oproštenjem ko male majmune... Pa mi polemizirajmo o Davoru Šukeru, a život ostavimo u iluziji... Pa imamo predsjednika gradskog vijeća i bivšeg gradonačelnika koji je pravi Osječanin i tako se i ponaša...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počasni građani grada Osijeka: Vladimir Prelog, Siegbert Frank, Ćiril Kos, Hans Dietrich Genscher, Bernard Luketić, Geza Jesenski, Alois Mock, Julije Knifer i Branko Lustig. Cool

Deseti na popisu je Davor Šuker, kao jedini sportaš u ovom društvu odabranih i čini mi se jedini osječanin po rođenju. Tko ih odabirao, po kojim kriterijima i tko su svi ti ljudi, znamo li ? Možda bi trebali znati. Čisto sumnjam ovako bez interneta da li bi nam sinulo čime su zadužili Grad i dobili ovu počasnu titulu. Question

Ne znamo točno ni za Šukera koliko je novčano donirao Osijek tijekom ili poslije rata. Da li je to ulaznica među ovu desetoricu? Ne zamjeram mu što je svoju zaradu usmjeravao po svojim kriterijima, konačno svi to radimo... Idea

Ono što Šukeru ne možemo osporiti, približio je Hrvatsku Europi i svijetu. Na tome sam mu zahvalna, jer volim svoju zemlju i grad, ali nisam sigurna kako većina stoji sa tom poveznicom.

Ne znam zašto Zeko i potočić nije dobio počasno mjesto, a osječanin je.
Ovlaš zamjećujem kako osječani očito ne bi trebali biti počasni građani, već svi oni koji to nisu, ali su djelovali na ovom području iz različitih pozicija, za očito dobrobit ovoga grada.

Moguće je kako ćemo prije izabrati za počasne građane jurišne tajkunaše koji svesrdno doniraju određene ustanove, sportaše i sl. ne pitajući se za „povijest“ novca, već je bitno kako su ga galantno iznjedrili za dobrobit ovoga grada i građana.

Mogli bi govoriti o mnogobrojnim gradovima širom Lijepe naše koji su uglavnom za počasne građanine odabrali neke političare koji veze nemaju sa istima, koje će vrijeme pojesti u neznanju novih generacija koje će se pitati Tko su ti ljudi i čime su zadužili njihove gradove, kojom to političkom uzrečicom.

Možemo se barem ponositi što je među devetoricu neosječana uvršten i jedan osječanin za kojega (eto li apsurda) ne moramo rolati Internetom.
Zeko i dalje plače....gradonačelniće! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Diva, "Zeko i potocic" (kako ga nazivas), odnosno Branko Mihaljevic je rodjeni Zagrepcanin.

Ali, slazem se da je ovaj grad dovoljno zaduzio da bi se jednog dana mogao proglasiti pocasnim gradjaninom Osijeka, ako se nagrada dodjeljuje posthumno.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
Počasni građani grada Osijeka: Vladimir Prelog, Siegbert Frank, Ćiril Kos, Hans Dietrich Genscher, Bernard Luketić, Geza Jesenski, Alois Mock, Julije Knifer i Branko Lustig. Cool

Možemo se barem ponositi što je među devetoricu neosječana uvršten i jedan osječanin za kojega (eto li apsurda) ne moramo rolati Internetom.
Zeko i dalje plače....gradonačelniće! Wink


Dobro, nemojmo sada banalizirati stvari, BRANKO LUSTIG je rođeni Osječanin, i mislim da ipak ne moraš rolati internetom da bi znala tko je on... ako da, onda je to žalosno... jer čovjek koliko godina živi u Americi uvijek govori da je iz Osijeka, i kako priča ja kad zaklopim oči čujem kako je mora pokojna baka pričala, čisto Osječki....
A Branko Mihaljević, rođenjem ne, ali zaslugama da, a ionako je Osječanin 20 stoljeća... hehhee

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2008. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Diva, "Zeko i potocic" (kako ga nazivas), odnosno Branko Mihaljevic je rodjeni Zagrepcanin.

Ali, slazem se da je ovaj grad dovoljno zaduzio da bi se jednog dana mogao proglasiti pocasnim gradjaninom Osijeka, ako se nagrada dodjeljuje posthumno.


Nije rođen u Os, ali je zivio, radio i djelovao ...pa mi ko jeee ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Bože , prosipaš tu pamet a pokojnog Branka Mihaljevića nazivaš "Zeko i potočić"...Kak te nije sramota?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pojavio se i grafit.... Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: