Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvaticama izgled prioritet!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: › Ne smatram da postoje ružne žene,samo one koje se zapuste iz nekih razloga.


Kod nas, pak, zene na subotnju kavu s legicama znaju doci naperlitane, ozbukane i odjevene k'o da idu na veceru. Umjesto ruksaka, kod nas su cesce torbice, po mogucnosti s milijun puta ponovljenim natpisom imena dizajnera. Kod nas je od subotnje kave vazniji ritual prolaska kroz masu na spici i hodanja do kave.



Djelomično si u pravu...većina ih je smontirana kako žene tako i muškarci ali ima i onih ležerno odjevenih...Ja sam znala par puta na "špicu" doći u trenerci i patikama,ništa markirano i zaboli me ona stvar što su dežurne dokoličarke komentirale Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2008. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wau! baš si luda i otkačena! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrea Zuckerman je napisao/la (Pogledaj post): › wau! baš si luda i otkačena! Wink


Hehe,ma volim ja i štiklice,Andreica Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
...Žene u Hrvatskoj na higijenu i njegu potroše u prosjeku tisuću kuna, od čega polovina otpada na njegu kose, 30 posto na njegu kože, a 20 posto na njegu noktiju, rezultati su istraživanja koje je provela agencija GfK - centar za istraživanja tržišta....
Autorica: Gordana Malašič
[/spoil]


Da li se iznos odnosi na mjesec ili godinu?! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 19:21 
Naslov:  Re: Hrvaticama izgled prioritet!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi volimo biti lijepi, ali ako ću sada nešto pisati o sebi je da na svoje "redovito održavanje" trošim u skladu sa svojim mogućnostima i ne patim na odijevanje niti imam skupocjene krpice, na nikakve nokte niti kvarcanje nisam išla niti neću...
Meni je prioritet preživjeti.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2008. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Svi volimo biti lijepi, ali ako ću sada nešto pisati o sebi je da na svoje "redovito održavanje" trošim u skladu sa svojim mogućnostima i ne patim na odijevanje niti imam skupocjene krpice, na nikakve nokte niti kvarcanje nisam išla niti neću...
Meni je prioritet preživjeti.

ali si i zgodna pritom Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2008. 9:52 
Naslov:  Re: Hrvaticama izgled prioritet!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nu kikirikije Frost!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2008. 12:40 
Naslov:  Re: Hrvaticama izgled prioritet!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena mora biti žena, žena mora biti ženstvena, prvenstveno zato što to tako nalaže društvo i vrijeme u kojem živimo i ja stvarno nemam ništa protiv toga, neka se troši novac na šminku, odjeću i obuću ali naravno sve u svojim granicama i sukladno svojim mogućnostima.
svaka žena ima pravo i trebala bi izgledati lijepo ali prvenstveno za sebe, a nikako za druge i nikako ne treba razmišljati "šta će drugi reći".
samo jednu zamjerku imam na nove generacije djevojaka i žena. drage djevojke i buduće žene osim što svu pozornost pridajete svome izgledu, šminki, make upu, odjeći i obući molim vas da isto toliko vremena posvetite sebi odn. svojoj unutarnjoj ljepoti jer će koža nakon nekog vremena izgubiti svoj sjaj, tijelo neće biti uvijek našpanovano ali unutarnja ljepota, ljepota duše, inteligencija i dobrota ostaju na vijeke vjekova i jednom kad vas ne bude nitko se neće sjećati koju marku torbice ste nosile jesen/zima 2008 i koliko ste novaca potrošile na šminku nego će vas pamtiti po tome kakva ste osoba bili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2008. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da mi je samo znati koje to Hrvatice mogu sebi mjesečno s normalnom plaćom priuštiti takvu kupovinu da se pritom ne odreknu kruha.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao sto je Caroline rekla, zene drugdje ne daju toliku vaznost oblacenju pri npr. odlasku u kupovinu ili setnji gradom. Drugdje se cesce mogu vidjeti zene koje su se obukle eto - samo da ne idu gole ulicom. Kod nas, pak, zene na subotnju kavu s legicama znaju doci naperlitane, ozbukane i odjevene k'o da idu na veceru. Umjesto ruksaka, kod nas su cesce torbice, po mogucnosti s milijun puta ponovljenim natpisom imena dizajnera. Kod nas je od subotnje kave vazniji ritual prolaska kroz masu na spici i hodanja do kave.

Odakle ta opterecenost vlastitim izgledom?

svatko se oblači kako mu je stalo i kako se osjeća najudobnije.... kakve veze ima je li subotnja kava ili kava u ponedjeljak prijepodne sa odjećom.... zašto bi sad trebala doći u trenerci, ako mi je ugodnije u hlačama "na crtu" i košulji????

naravno da ne podržavam inicijativu "večernja haljina" na popodnevnoj kavici

a torbice sa imenom dizajnera su sigurno u 80% slučajeva lažnjaci.....

p.s. htjeli to ili ne priznati, svi smo više ili manje opterećeni izgledom ili bi možda sve trebale nositi burke

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, ne, ne... Hrvaticama je prioritet šminkanje, 80% ih u tome pretjera, to nakon šminke više nije izgled Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2008. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
svatko se oblači kako mu je stalo i kako se osjeća najudobnije.... kakve veze ima je li subotnja kava ili kava u ponedjeljak prijepodne sa odjećom.... zašto bi sad trebala doći u trenerci, ako mi je ugodnije u hlačama "na crtu" i košulji????
[/quote]

upravo tako. pitanje je kako to da se osjecamo ugodnije u hlacama na crtu i kosulji, nego u trendji (koja je definitivno udobnija). kako to da se u Osijeku ja usitinu puno bolje osjecam u (karikiram) 'hlacama na crtu, kosulji', te trepavicama pokrivenim s najmanje 2 sloja maskare u subotu ujutro, dok se u nekoj drugoj sredini, daleko od Hrvatske u istom takvom izdanju u subotu ujutro osjecam SMIJESNO i nadasve neugodno misleci 'boze pretjerala sam' (uz napomenu da za HR standarde spadam u vrlo kako-cemo-lako-cemo kategoriju).

u cemu je kvaka? kvaka je u unome sto sam neki dan napisala. ne u tome da se kao pijedinci jednostavno sami od sebe ugodno osjecamo u neudobnoj odjeci sakriveni iza sminke, vec u tome da se negodno osjecamo ako nismo sve ucinili da dobro izgledamo jer se to od nas ocekuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2008. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s jedne strane mi nekako spadamo u jug, htjeli to priznati ili ne, a jug obzirom da je temperamentniji od sjevera, nekako jos ima tu igru zavodjenja..ocitovanu u brizi o izgledu..tu smo slicni talijanima i spancima..
dalje, zene zapadne, odnosno sjeverne europe, puno su samosvjesnije i to je ukorjenjeno u drustvu, pa se opet ocituje u tome da izgled nije na prvom mjestu..pri cemu nije uopce zanemaren..jednostavno imaju druge standarde i prioritete..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
žena mora biti žena, žena mora biti ženstvena, prvenstveno zato što to tako nalaže društvo i vrijeme u kojem živimo i ja stvarno nemam ništa protiv toga, neka se troši novac na šminku, odjeću i obuću ali naravno sve u svojim granicama i sukladno svojim mogućnostima.
svaka žena ima pravo i trebala bi izgledati lijepo ali prvenstveno za sebe, a nikako za druge i nikako ne treba razmišljati "šta će drugi reći".
samo jednu zamjerku imam na nove generacije djevojaka i žena. drage djevojke i buduće žene osim što svu pozornost pridajete svome izgledu, šminki, make upu, odjeći i obući molim vas da isto toliko vremena posvetite sebi odn. svojoj unutarnjoj ljepoti jer će koža nakon nekog vremena izgubiti svoj sjaj, tijelo neće biti uvijek našpanovano ali unutarnja ljepota, ljepota duše, inteligencija i dobrota ostaju na vijeke vjekova i jednom kad vas ne bude nitko se neće sjećati koju marku torbice ste nosile jesen/zima 2008 i koliko ste novaca potrošile na šminku nego će vas pamtiti po tome kakva ste osoba bili.

Podržavam tvoje mišljenje u potpunosti

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: