Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forum 031: Biseri BEST OF

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 11:09 
Naslov:  Forum 031: Biseri BEST OF
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja napokon odlučio otvoriti zlata vrijednu temu u koju bi unosili bisere nama dragih i manje dragih forumaša Laughing

Evo nešto za početak :

Ovo je klasik, nalazi se u ovoj temi : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=195945#195945

nika je napisao/la (Pogledaj post): › daj ljudi ostavite na miru narodnjake i ljude koji ih slušaju. dobro znamo da svako okupljalište rock house techno i ostalih drmavaca je leglo narkomana. ali svatko ima svoj ukus i izbor. a sto se tiče te izbušene djevojke sa miljun nausnica. ona ni ne zna tko ju je subeknuo jer je bila toliko NADROGIRANA I PIJANA.zasto nije odmah otisla na policiju ili je cekala da sve ispari iz nje. i onda se njen pametni tatica sjetio- pa vidis mogli bi mi nekom uzet pare za tu masnicu ispod oka... a cula sam da se ta djevojka skidala u rublje pred hrpom ljudi I plesala...PA BOLJE BI BILO NJENOM STAROM DA JE SUBEKNE I SA DRUGE STANE


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 26.10.2008. 11:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 11:16 
Naslov:  Re: Biseri BEST OF
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedan noviji, tema o Pukaniću : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15848&start=45

magy je napisao/la (Pogledaj post): › Citam komentare vase i malo sam zacudzena sto niko nije rekao ili pomislio da bi to mogao uciniti KOS ILI MI-6...hmm...kako sam pratila njemacke vjesti i malo prostudirala vijesti ,dosla sam do zakljucka sljedeceg...ZASTO JE SADA BAS AUTO BOMBA U ZAGREBU ,zasto nisu ga ubilu prije 4 mjeseca,ZASTO JE PRVI-ZNACI PRVI OVU VJEST PRENIO ENGLESKI BB-C ?????Zasto bas englezi koji stalno usporavaju Hrvatsku u EU....eee,da...samo pametni i inteligentni njemci su dobro svatili poruku LONDOSNKE KUHINJE I SRPSKOG SAVEZA U BEOGRADU,i dosli do jasnog zakljucka...HRVATSKA TREBA OVAJ MJESEC OTVORIT GLAVNA POGLAVLJA ZA EU,,odjednom panika,strah...i EU salje signal,sa ovakvom hrvatskom nema pregovora dok se nesrede SUD,Policija i ostala sredstva....AL DZABA VAM ENGLEZI,,procitani ste odavno...SAMO I TA LONDONSKA KUHINJA JE POCELA STARITI...a ivi..neka je laka zemlja,,,o pokojniku sve najbolje pa makar i....NAPRIJED HRVATSKA!!!!! GAZI SRPSKO ENGLESKU ZAVJERU...a imaju dosta arapa u samom Londonu koji cekaju svoj poziv...GADE MI SE ENGLEZI ODUVIJEK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mogu naci onaj Axeov, da je više ustaša bilo u ustašama nego u partizanima, pa ako netko može bilo bi mi drago da ga objavi Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.10.2008. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovaj od mog najomiljenijeg forumaša

axe je napisao/la: ›

u ustašama je bilo 28 generala koji su bii židovi.

a više ustaša je bilo u ustašama nego u partizanima.



http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14546&start=16


Zadnja promjena: justice; 26.10.2008. 17:41; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote život.... Shocked
Ponekad me strah kad uvidim koliko i kakvih psihijatrijskih slučajeva kroči slobodno ulicama..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
E * neznas opce skim pises...A ti gastarbajteri imaju vise smisla za kuce graditi od tebe i tvojih "poznatih arhitekata" iz Osijeka.Ti isti gastarbajteri mogu kupiti i tebe i tvoje * ponasanje,pokazala si kojim jezikom pricas i sa kakvim naglaskom,ne,nisam * ,cak sta vise,veca sam gradjanka od tebe i vise svjeta proputovala 100%,ako zelis * MOZEMO PISATI NA francuskom,njemackom??kada sam obilazila Luzern,Lugano,Zürich,Frankfurt,Bec...ti si po Josipovcu i Sarvasu se igrala u blatu *,imam uz put i vise para od tebe 100%,i vise skole i jezika znam..a sto se tice gastarbajtera?ti isti gastarbajteri imaju kuce i po Osijeku,Cepinu,Brijescu,a svi su iz Posavine ,a zive ljudi u Ch,Njemackoj...bila sam na arizoni i JA SAM ODUSEVLJENA ONIM ZGRADAMA-KUCAMA-nisi bila u Brckom,nisi vidila kakav je tamo autobusni kolodvor,nisi vidila da jedan gradic u Bosni ima bolje shoping centre nego Osijek,benziske crpke,motele,vile,sve imaju ti gastarbajteri koje cjenim jel su posteni i marljivi ljudi,rade po Europi,bore se i nisu kao ti komplexna osoba koja je zavidna(vidim da si to odma)nego su posteni i fini ljudi,nisi dalje bila od Harkanja * ,ti ces meni reci da sam *, od danas pisi mi na Francuskom ,Talijanskim, njemackim jezikom da te bolje razumijem..posto sam te jezike savladala u ZÜRICHU,a ne na nekoj skoli u Osijeku gdje se dobra ocjena dobie za sex sa profesorom,za tisucu eura...posto sam zivjela u Luganu,gradu gdje je pozelio ziviti i Majkl Dzekson,gdje se vidi ljepota Italije,gdje se alpe prelijevaju sa jezerom...* na pogresnu si osobu naletila....rekla sam ti,pisi mi na ova 3 jezika koja perfekt znam...adio *,jos moras graha jesti da bi mi se javila.* to samo jos kod tebe i vecine u ovom djelu zemlje pije vode...nezelim te ni pozdraviti *.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o moj bože

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno.. Inace bude od 2 do 3, pa me zanima (nemojte me krivo shvatiti, nehvalim se, nekad nebude ni jedan). A jedan sex podrazumjeva jedan snosaj, nikake pauze! I dali volite da traje satima ako je dobar? Ono sat dva tri??(iako nevjerujem ni da moze netko tolko u jednom snosaju)

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MOLIM LJUDE DA NAVEDU I LINK NA TEMU GDJE SE NALAZI POST, da možemo vidjeti i o cemu je rasprava Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na pitanje clana heart o razlijevanju boje na monitoru rado odgovara
nake_rado je napisao/la: ›
Možda se nije umio Smile
Ajde napravi screenshoot pa da vidimo kako to izgleda.


meni definitivno jedan od boljih u posljednje vrijeme Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.10.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
na pitanje clana heart o razlijevanju boje na monitoru rado odgovara
nake_rado je napisao/la: ›
Možda se nije umio Smile
Ajde napravi screenshoot pa da vidimo kako to izgleda.


meni definitivno jedan od boljih u posljednje vrijeme Very Happy

i meni osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
peti stup je da ti isti ZIDOVI ubijaju i maltretiraju üalestince,egipcane i ostale narode godinama,to si momak namjerno zaboravio jel da??


Tema je :

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=16809&highlight=

uskoro cemo moci ovaj topic preimenovati u "magy the anthology" Laughing

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo dalje

magy je napisao/la: ›
Ovi koji drze Ameriku,gospodarstvo cjelog svjeta,od Holandije do Svedske,da ,ti zidovi,ti koji one jadne palestince gaze tenkovima,ogradzuju ih velikim zidom od 5 metara(jel to poznato zid...)da oni "ugrozeni"Zidovi koji na racun "kemiskog oruzja" Sa sestricnom amerikom napali Irak,uskoro i Siriju,Iran,a jadni ti zidovi bas mi ih zao.,da su valjali nebi ih Isus prokleo,toliko o toj naciji,ako se opce mogu zvat nacija


tema ostaje ista kao u prethodnom postu

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo jedan noviji, tema o Pukaniću : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15848&start=45

magy je napisao/la (Pogledaj post): › Citam komentare vase i malo sam zacudzena sto niko nije rekao ili pomislio da bi to mogao uciniti KOS ILI MI-6...hmm...kako sam pratila njemacke vjesti i malo prostudirala vijesti ,dosla sam do zakljucka sljedeceg...ZASTO JE SADA BAS AUTO BOMBA U ZAGREBU ,zasto nisu ga ubilu prije 4 mjeseca,ZASTO JE PRVI-ZNACI PRVI OVU VJEST PRENIO ENGLESKI BB-C ?????Zasto bas englezi koji stalno usporavaju Hrvatsku u EU....eee,da...samo pametni i inteligentni njemci su dobro svatili poruku LONDOSNKE KUHINJE I SRPSKOG SAVEZA U BEOGRADU,i dosli do jasnog zakljucka...HRVATSKA TREBA OVAJ MJESEC OTVORIT GLAVNA POGLAVLJA ZA EU,,odjednom panika,strah...i EU salje signal,sa ovakvom hrvatskom nema pregovora dok se nesrede SUD,Policija i ostala sredstva....AL DZABA VAM ENGLEZI,,procitani ste odavno...SAMO I TA LONDONSKA KUHINJA JE POCELA STARITI...a ivi..neka je laka zemlja,,,o pokojniku sve najbolje pa makar i....NAPRIJED HRVATSKA!!!!! GAZI SRPSKO ENGLESKU ZAVJERU...a imaju dosta arapa u samom Londonu koji cekaju svoj poziv...GADE MI SE ENGLEZI ODUVIJEK.

Nekužim zašto si ovo citirao kao biser, pošto ima svoju radnju, ima čak i logike i kao takvo još nije dokazno da nije istina.
PS: Biser je nešto što mi generalno nazivamo proserom, ali nebih rekao da je ovdje bilo što izasrano u ovom tekstu bez neke veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ivice jel to neka zajebaja il šta?
pa nisi valjda toliko ispalio da ti ono što @magy napiše ima logike...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: