Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Narodnjaci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.10.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inaće i ja slušam folk







Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2008. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek je bilo i bit' će pjesmuljaka za mase; mali dio populacije uvijek će rađe poslušati iole zahtjevniju glazbu, ali narod, isti onaj koji glasa u naše ime na 'demokratskim' izborima će uvijek slušati debilnu glazbu, gledati debilne filmove, gutati tračeve i žutu štampu pod istinu i prati popu noge; jebiga, neki (većina njih) vjeruju kako će im nakon smrti biti puno bolje.

Ma što mi rekli, to je tako uvijek bilo, tako je i tako će biti. Dok ima onih koji razmišljaju svojom glavom - meni ne smeta!

Jer rijetki od nas znaju da je ovaj život sve što imamo na raspolaganju Wink


upravo tako i upravo iz tog razloga odbijam slušati turbo folk i sve što spada u torbo folk pa bila to danijela martinović, severina, dara bubašpara i seka aleksić, svi kvazi umjetnici proizašli od onog idijota huljića, svi oni koji nemaju ni malo kreativnosti tipa alena nižetića, tine i nikše i sličnih polukretena i slušam ono što ima bar malo kreativnosti pa sad bilo riječ o nekom stranom rocku u bilo kojem obliku












ili domaćeg rocka, na domaći rock mislim sve što je na našem govornom području tako da se zna da nisam ograničen ni u kom pogledu i čisto me boli mauna jel ekavica ili ijekavica












ili je neki house, techno, trip hop zvuk












ili je rap








ma jednostavno sve što je dobro, što ima ili dobre riječi, ili dobar i zabavan ritam ili je jednostavno dobro












i kategorički odbijam slušat SMEĆE jer je život pre kratak da ga trošim na gluposti i gotovo svaki trenutak življenja provodim uz glazbu i ne želim ni jedan trenutak provesti slušajući SRANJA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ottoos2002
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2008. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jao , jao jako pazim da slučajno ne zaboravim nešto kupiti za nedjeljni ručak...konzumova trgovina u maloj poci na VIM , nedjelja i narodni radio do j...
Svakom njegovo veselje...ali...isto naselje u blizini navedene trgovine...s dolaskom noći, mladi ljudi parkiraju svoje autiće i puštaju svima nama na veselje gore spominjanu glazbu...strašno...nekima od nas je Cecin arkan odnio najbolje godine mladosti...a nekima će dotična pevaljka biti sjećanje na mladost...strašno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2008. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › narodni radio su isto cajke sve su to cajke sve je to turbo folk sve to smeće


ako je to sve smece, koje zabavlja 90% hrvata... sta je onda ispravna stvar ili sta nije smece? Sta bi onda svi mi trebali slusati da bi bili "cool" i da nebi ponizavao druge Rolling Eyes



Za početak potraži neki ozbiljan glazbeni časopis, glazbenu enciklopediju i surfaj internetom.

A čuj, kako u glazbi tako i na drugim poljima. Velikoj većini će simpatičniji biti neki film sa Stebenom Seagalom, nego neki Kubrickov uradak. Nekoga zanima plitka zabava, a neko od glazbe očekuje nešto drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

korelacija:
IQ<100= narodnjaci=zna se

nije uzročno povezano tim redom ali velika većina ima ista obilježja

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i što je još čudnije, najveću desničari slušaju narodnjake. zaključak je : eto nas opet do IQ<100 Smile

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, da ne otvaram novu temu, ubacit ću ovdje...

vidio sam na indexu reportažu s izbora na miss i mistera u iloku, pa čuo i pjesmu colonije (ili je to samo indira?!), onu koja je kao tamburaška. ovo govorim kao osoba koja voli čuti dobru tamburašku pjesmu - ova je pjesma čisti hrvatski turbo folk! istina, od colonije nije ni zaočekivati bolje, ali je ovo strašno!



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2009. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fuj fuj fuj, vidio sam to, vrištao sam od smijeha.
Jebem ja njih sve što pjevaju na plejbek, to su pjevači kao što sam i ja igrač podvodnog hokeja.
Evo vam primjer Maidena kada su im rekli da bi trebali na playback svirat, napravili su od toga sprdnju za umrijet od smijeha.


_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2009. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Fuj fuj fuj, vidio sam to, vrištao sam od smijeha.
Jebem ja njih sve što pjevaju na plejbek, to su pjevači kao što sam i ja igrač podvodnog hokeja.
Evo vam primjer Maidena kada su im rekli da bi trebali na playback svirat, napravili su od toga sprdnju za umrijet od smijeha.

ne pričam (trenutno) o idiotizmu plejbeka, nego o idiotizmu hrvatskog turbofolka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2009. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Fuj fuj fuj, vidio sam to, vrištao sam od smijeha.
Jebem ja njih sve što pjevaju na plejbek, to su pjevači kao što sam i ja igrač podvodnog hokeja.
Evo vam primjer Maidena kada su im rekli da bi trebali na playback svirat, napravili su od toga sprdnju za umrijet od smijeha.

ne pričam (trenutno) o idiotizmu plejbeka, nego o idiotizmu hrvatskog turbofolka.

Znam, ja sam se samo na video nadovezao, dok je već tu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
evo, da ne otvaram novu temu, ubacit ću ovdje...

vidio sam na indexu reportažu s izbora na miss i mistera u iloku, pa čuo i pjesmu colonije (ili je to samo indira?!), onu koja je kao tamburaška. ovo govorim kao osoba koja voli čuti dobru tamburašku pjesmu - ova je pjesma čisti hrvatski turbo folk! istina, od colonije nije ni zaočekivati bolje, ali je ovo strašno!


Totalno ubistvo,prestrašno,nema ovo veze sa tamburaškom glazbom,općenito Colonia nikada nije bila nešto što bih rado poslušala ali ovo u zadnje vrijeme je ubitačno maltretiranje sluha. Rolling Eyes

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2009. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majko mila!
izdržala sam do minute i 32 sekunde!
ne mogu to ni odgledati do kraja, a o slušanju da ne pričam!
mislim, već samo onaj uvod je totalni turbofolk, imaš, @Done, pravo!

osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: