Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2008. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj @spin nisam se htio uključivati u ovu raspravu jer nema smisla,al samo me zanima zašt cijelo vrijeme govoriš za darkwood dub klinci? (o njima je počela ova cijela rasprava) pa oni su stari isto kao i ti (kužim da si ti oko 40godina,manje-više) pa kak ti znaš da oni nisu pucali po nama??? he he,šalim se spin,samo sam ti htio reći da oni nisu klinci...

al znaš šta ja mislim,da ti zapravo voliš srbe jer bez njih nebi mogao živjeti,mržnja je zajebata stvar...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.10.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@justice

ma uopće me ne zanima koliko su stari niti koju vrstu glazbe ta grupa svira, mislim da je netko ranije naveo da su u vrijeme rata bili klinci pa sam to uzeo zdravo za gotovo.
kao što i ti uzimaš zdravo za gotovo da se ovdje kod mene radi o mržnji, no da si malo pažljvije čitao vidio bi da nije kvaka u tome. da skužiš o čemu se točno radi, možda ti pomogne i ova današnja pravomoćna presuda za ratni zločin drugu Milanu Martiću.
Pitam se hoće li se i dalje drug Tadić praviti Tošo i kada ga mi Hrvati lijepo pozovemo u goste, nama dijeliti lekcije.
Prije će biti da se radi o gađenju i prijeziru zbog stvari o kojima sam ranije pisao.

Wink

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.10.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za ovakvu temu bi ja dao ban i onom tko ju pokrene i onom tko tu mjesa neko hrvatstvo i glazbu..

ograničene seljačine..

no hard feelings al mene ovakve teme JAKO JAKO vrijeđaju.. i kad vidim šta čobani pišu, to me još više vrijeđa.. više nego da netko vrijeđa mene direktno, kad vidim kakvih idiota ima oko mene..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2008. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
za ovakvu temu bi ja dao ban i onom tko ju pokrene i onom tko tu mjesa neko hrvatstvo i glazbu..

ograničene seljačine..

no hard feelings al mene ovakve teme JAKO JAKO vrijeđaju.. i kad vidim šta čobani pišu, to me još više vrijeđa.. više nego da netko vrijeđa mene direktno, kad vidim kakvih idiota ima oko mene..


potpisujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2008. 2:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
za ovakvu temu bi ja dao ban i onom tko ju pokrene i onom tko tu mjesa neko hrvatstvo i glazbu..

ograničene seljačine..

no hard feelings al mene ovakve teme JAKO JAKO vrijeđaju.. i kad vidim šta čobani pišu, to me još više vrijeđa.. više nego da netko vrijeđa mene direktno, kad vidim kakvih idiota ima oko mene..


Čini mi se da je administrator premjestio postove sa teme Jesen uz Osjećajno u ovu novu temu sa nesretno odabranim naslovom. Bilo bi recimo bolje da je temu nazvao "Kako sam sistematski uništen od idiota" ili "Kutak za ksenofobijsko izdr**vanje". Kad smo već kod idiota evo interesantog inserta iz tog filma.


_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2008. 3:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
za ovakvu temu bi ja dao ban i onom tko ju pokrene i onom tko tu mjesa neko hrvatstvo i glazbu..

ograničene seljačine..

no hard feelings al mene ovakve teme JAKO JAKO vrijeđaju.. i kad vidim šta čobani pišu, to me još više vrijeđa.. više nego da netko vrijeđa mene direktno, kad vidim kakvih idiota ima oko mene..


Čini mi se da je administrator premjestio postove sa teme Jesen uz Osjećajno u ovu novu temu sa nesretno odabranim naslovom. Bilo bi recimo bolje da je temu nazvao "Kako sam sistematski uništen od idiota" ili "Kutak za ksenofobijsko izdr**vanje". Kad smo već kod idiota evo interesantog inserta iz tog filma.



ti lijepo do doma zdravlja i baš te briga! xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.10.2008. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm...da, gotovo sam siguran da ove moralne vertikale koje se ovdje zgražaju zbog teme, su ili srbi ili su potomci onih hrabrih osječana kozmopolita, koji su se 91. razmilili po svim zemljama svijeta u strahu za vlastitu guzicu. A sada kada su se vratili, nam koji smo ostali i branili ovu zemlju i ovaj grad, drže moralne prodike. Ponekad me je zbog takvih zaista sram što sam odvade jer su se ponijeli kao i njihovi preci prije 500 godina, pobjegavši pred Turcima.
Povijest se opet ponovila, a neki nikada neće izvuči pouke iz prošlih vremena. A da apsurd bude još i veći, ti moralizirajući elementi su lijevo orjentirana bagra koja još uvijek nije prežalila Tita i partiju i Jugoslaviju...u kojoj je jedan od glavnih mota bio " bolje grob, nego rob".
E brate stvarno mi se takvi pojedinci gade. Kako kaže Bandić, to su šonje koji se boje potuč da bi obranili svoj obraz.
Sram i stid vas bilo.
Smile

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2008. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj @spin ti si mi najomiljeniji lik na ovom forumu,
zaboli mene a i većinu ljudi ovdje za jugoslaviju...

najsmiješnije je što se ti i takvi kao ti seru cijelo vrijeme protiv Tita,a da nije bilo njega i partizana nebi ni bilo ovakve Hrvatske,s Istrom,s Zadrom koji nikada al baš nikada u svojoj povijesti nisu bili Hrvatski,zato brca ne seri neg budi zahvalan...

ovo nije tema o politici neg o mjuzi a ti sa svojim zatupljujućim razmišljanjima uči svoju djecu i nemoj tu sijati svoju mržnju prema srbima,jer i oni su kao i mi,ima ih svakakih,i govana kao oni što su pucali po nama a i normalnih ljudi koji su se bunili protiv miloševića i ostalih smećara...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2008. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): › hmmm...da, gotovo sam siguran da ove moralne vertikale koje se ovdje zgražaju zbog teme, su ili srbi ili su potomci onih hrabrih osječana kozmopolita, koji su se 91. razmilili po svim zemljama svijeta u strahu za vlastitu guzicu. A sada kada su se vratili, nam koji smo ostali i branili ovu zemlju i ovaj grad, drže moralne prodike. Ponekad me je zbog takvih zaista sram što sam odvade jer su se ponijeli kao i njihovi preci prije 500 godina, pobjegavši pred Turcima.
Povijest se opet ponovila, a neki nikada neće izvuči pouke iz prošlih vremena. A da apsurd bude još i veći, ti moralizirajući elementi su lijevo orjentirana bagra koja još uvijek nije prežalila Tita i partiju i Jugoslaviju...u kojoj je jedan od glavnih mota bio " bolje grob, nego rob".
E brate stvarno mi se takvi pojedinci gade. Kako kaže Bandić, to su šonje koji se boje potuč da bi obranili svoj obraz.
Sram i stid vas bilo.
Smile


Meni se gade takve seljačine i čobani, ograničeni moroni kao što si ti i koji nazaduju i čine ovoj državi gore neg srbi prije (iako je to sve bilo namješteno)..
za tvoju informaciju stari mi je u ratu bio od pocetka do kraja, 95e se skinio iz vojske.. kucu u tenju su nam sjebali, mama izgubila dijete kad je pala na stepenica kad je roknila granata pored nase zgrade na jugu.. cijeli rat smo u jebenom podrumu bili tako da ti ne leze te teze.. ti trebas kao i tvoje kolege , pistolj, upucaj se i lakse ce ti bit.. mi nismo potomci nikakvih pobjegulja nego samo mladi ljudi koji ZRELO i RACIONALNO razmisljaju i imaju malo sire poglede..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.10.2008. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › e moj @spin ti si mi najomiljeniji lik na ovom forumu,
zaboli mene a i većinu ljudi ovdje za jugoslaviju...

najsmiješnije je što se ti i takvi kao ti seru cijelo vrijeme protiv Tita,a da nije bilo njega i partizana nebi ni bilo ovakve Hrvatske,s Istrom,s Zadrom koji nikada al baš nikada u svojoj povijesti nisu bili Hrvatski,zato brca ne seri neg budi zahvalan...

ovo nije tema o politici neg o mjuzi a ti sa svojim zatupljujućim razmišljanjima uči svoju djecu i nemoj tu sijati svoju mržnju prema srbima,jer i oni su kao i mi,ima ih svakakih,i govana kao oni što su pucali po nama a i normalnih ljudi koji su se bunili protiv miloševića i ostalih smećara...


"Svoje nedamo tuđe nećemo!"

A ti si vidovit pa znaš što bi bilo da nije bilo Tita?

Evo ja sam siguran da bi Hrvatska bez Tita danas iako možda ne u sadašnjim granicama, ali najvjerojatnije u granicama Banovine hrvatske, bila daleko prosperitetnija i bogatija zemlja da smo ostali po utjecajem zapadnih zenalja da nas pasji komunistički sin Tito nije predao u ruke Staljinu i da nije uveo socijalizam. Siguran sam da je u mnogobrojnim ljudima čak i najbližim mu suradnicima bilo dovoljno mudrih i pametih,( mudrijih i od njega), da ovu zemlju nakon ww2 priključe Europi gdje joj je i mjesto, a ne da nas ostave na milost i nemilost sovjetskim boljševicima.
No Tito je dao pobiti svu inteligenciju i sve one koji bi mu mogli biti konkurencija jer su mislili svojom glavom. Bio je staljin veći i od samog Staljina jer se čak i njemu usudio usprotiviti.
Staljin je kao rođeni Gruzijac da bi opstao na vlasti dao ubijati uglavnom pripadnike drugih slavenskih naroda dok se krvolok Tito obrušio na svoj vlastiti. I to ga u mojim očima bez obzira na sve "dobre" stvari stavlja na posljednje mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.10.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la (Pogledaj post): › hmmm...da, gotovo sam siguran da ove moralne vertikale koje se ovdje zgražaju zbog teme, su ili srbi ili su potomci onih hrabrih osječana kozmopolita, koji su se 91. razmilili po svim zemljama svijeta u strahu za vlastitu guzicu. A sada kada su se vratili, nam koji smo ostali i branili ovu zemlju i ovaj grad, drže moralne prodike. Ponekad me je zbog takvih zaista sram što sam odvade jer su se ponijeli kao i njihovi preci prije 500 godina, pobjegavši pred Turcima.
Povijest se opet ponovila, a neki nikada neće izvuči pouke iz prošlih vremena. A da apsurd bude još i veći, ti moralizirajući elementi su lijevo orjentirana bagra koja još uvijek nije prežalila Tita i partiju i Jugoslaviju...u kojoj je jedan od glavnih mota bio " bolje grob, nego rob".
E brate stvarno mi se takvi pojedinci gade. Kako kaže Bandić, to su šonje koji se boje potuč da bi obranili svoj obraz.
Sram i stid vas bilo.
Smile


Meni se gade takve seljačine i čobani, ograničeni moroni kao što si ti i koji nazaduju i čine ovoj državi gore neg srbi prije (iako je to sve bilo namješteno)..
za tvoju informaciju stari mi je u ratu bio od pocetka do kraja, 95e se skinio iz vojske.. kucu u tenju su nam sjebali, mama izgubila dijete kad je pala na stepenica kad je roknila granata pored nase zgrade na jugu.. cijeli rat smo u jebenom podrumu bili tako da ti ne leze te teze.. ti trebas kao i tvoje kolege , pistolj, upucaj se i lakse ce ti bit.. mi nismo potomci nikakvih pobjegulja nego samo mladi ljudi koji ZRELO i RACIONALNO razmisljaju i imaju malo sire poglede..


hmmm...vidim da su te moje riječi prilično pogodile, toliko da si mi čak poželio smrt. No to više govori o tebi i stanju u kojem se nalaziš. Ako je istina to što si rekao, tada te potpuno razumijem i razumijem tvoj bijes, ali moram ti ipak reći da ja nisam izvor tvojim mukama već uprav oni koje ti tako žestoko braniš. Da nisi balavac i sin branitelja, ove ti riječi ne bih oprostio...budi u to siguran. Ja i tvoj tata smo takodjer kolege (ako je istina da je bio branitelj) i možda se čak i znamo, možda smo bili na istom punktu. On u rat sigurno nije ušao zato što je htjeo ili zato što mu se pucalo na srbe, već zato što je bio prisiljen braniti goli život, sebe i svoje obitelji, tvoj život. Žalosno je da ti njgov sin toga nisi svjestan i stvarno se trebamo zapitati kuda sav taj anemozitet prema braniteljima vodi. Možda ti čak spočitavaš i svom ocu
što je uzeo pušku i što nije podvio rep kao ostali i pobjegao u metropolu ili nki drugi slobodni grad?
Još ćeš koliko vidim mene i svog oca i valjda sve branitelje optužiti za ovaj rat jer da nije bilo nas, ne bi bilo ni rata. I danas bi ti sa svojim drugovima srbima u Oceku plesao Žikino kolo i pisao ćirilicom, te slušao srbske grupe do mile volje.

Ako tako može razmišljati jedan osječanin, slavonac koji je stvarno bio pogođen ratom, pa što tek možemo očekivati da o nama braniteljima misle oni iz Zagreba ili Istre, koliko smo tek njima krivi što smo se oduprli i što sada živimo zajedno u jednoj državi. A Istra je opet mogla biti talijanska, a Zagreb austrijski ili možda beogradski. Možda se srbi ne bi zaustavili na liniji Virovitica, Karlovac, Karlobag. To nikada nećete znati kao što nećete znati ni što bi bilo da nije bilo Tita.

btw. jučer u jednim dnevnim novinama je bio izvrstan članak o židovima i njihovim braniteljima iz kojega je bilo očito koliko židvi svoje vojnike neiznjerno više cijene nego li Hrvati.

Sram i stid vas bilo.
ps.
Nemoj samo u naletu bijesa, zatuč vlastitog oca. bolje na vrijeme odi doktoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj lega Spine, braniteljčino opaka.... ti me podsjećaš na one narodne heroje NOB-a koji su još desetljećima poslije kapitulacije nacista pričali o svojim podvizima i vanjskim neprijateljima koji još uvijek vrebaju na našu krvlju stečenu slobodu.

Daj pusti više Srbe, rat, branitelje, pobjegulje i starog iz Kumrovca... uživaj u životu, uči pravopis, iskoristi dan! Slušaj ono što ti se sluša, bio to Tupson ili ćirilica i pusti ljude pametovanja tipa "da baka ima pišu, bila bi deda" i podjele na dobre i loše Hrvate.

Da se nadovežem na topic... meni iskreno ide na jaja ono cajka-zavijanje na mjesec i ne kužim što moraš imati u bundevi da te to emotivno uzdiže, ali brate mili... ako te to veseli, nok jorself aut! Ista stvar je sa ovim našim "domoljubom" što urla kao da ga tišti čir na želucu, rokerima od preko Dunava ili austrijskim jodlerima.

Ajd, sad ti....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2008. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ti @spin očito nemaš pojma o ničemu pa tako i o povijesti...
pričaš i pišeš gluposti da je to za nepovjerovati,i ti imaš 40-50-ak godina,e gdje si ti bio kad se pamet dijelila da mi je samo znati.

Banovina Hrvatska je postojala godinu i po dana,u njoj nije bilo ni Rijeke,ni Baranje,ni Istre al glavno da se zvala Banovina Hrvatska (u sklopu Jugoslavije,i to sa sporazumom s Srbima),znači ti bi takvu Hrvatsku želio,mislim da se ni baranjci,ni Istrijani nebi složili s tobom,al zato bi ovi iz BiH pripizdina bi bili sretni do neba i nazad.

e da ajd sad malo o glazbenim temama,he he...
de ti meni mudri reci kak ti to misliš Tito nas je predao Staljinu???
koliko me moje sjećanje služi a i pamet da nije bilo Tita bili bismo kao i ostatak zemalja Varšavskog bloka-JAD I BIJEDA,sovjeti su vedrili i oblačili po svim istočnim zemljama,al po jugi nisu jer je Stari bio jebena faca,čovjek koji je između istoka i zapada,malo dobivao love od jednih malo od drugih,e vidiš to je bio mozak od čovjeka.

znaš takvi mudri tipovi poput tebe mi nikada nisu bili jasni,vjerovatno si bio titov pionir i omladinac,veliki jugosloven,pa si onda kao i većina postao veliki Hrvat i katolik...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.10.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › pa ti @spin očito nemaš pojma o ničemu pa tako i o povijesti...
pričaš i pišeš gluposti da je to za nepovjerovati,i ti imaš 40-50-ak godina,e gdje si ti bio kad se pamet dijelila da mi je samo znati.


Banovina Hrvatska je postojala godinu i po dana,u njoj nije bilo ni Rijeke,ni Baranje,ni Istre al glavno da se zvala Banovina Hrvatska (u sklopu Jugoslavije,i to sa sporazumom s Srbima),znači ti bi takvu Hrvatsku želio,mislim da se ni baranjci,ni Istrijani nebi složili s tobom,al zato bi ovi iz BiH pripizdina bi bili sretni do neba i nazad.

e da ajd sad malo o glazbenim temama,he he...
de ti meni mudri reci kak ti to misliš Tito nas je predao Staljinu???
koliko me moje sjećanje služi a i pamet da nije bilo Tita bili bismo kao i ostatak zemalja Varšavskog bloka-JAD I BIJEDA,sovjeti su vedrili i oblačili po svim istočnim zemljama,al po jugi nisu jer je Stari bio jebena faca,čovjek koji je između istoka i zapada,malo dobivao love od jednih malo od drugih,e vidiš to je bio mozak od čovjeka.

znaš takvi mudri tipovi poput tebe mi nikada nisu bili jasni,vjerovatno si bio titov pionir i omladinac,veliki jugosloven,pa si onda kao i većina postao veliki Hrvat i katolik
...


upravo to, nist vise nije potrebno govoriti..

i da, spin, nisam ti pozelio smrt i to doslovno mislio, ali vi velike hrvatine znate samo izvlaciti iz konteksta tak da me boli k kako si protumacio to..

e da, ono sve za rat sta sam govorio je istina.. i da, reko sam starom 10000 puta da je budala sta je isao u rat, mogo se nakrast kao svi posteni i ostati u osijeku i sad drzat 3 lokala, 2 frizerska i cevabdzinicu..
a jos za rat sam zaboravio reci da su mi tetka uhvatili u borovu, izmlatili skoro do smrti i poslali u logor negdje u srbiju i jedva se izvuko, tako da o tim sranjima i svemu, vjerovatno sam ih imao 10 puta vise nego ti i takvi sta se hvale po forumima i nisam nikakav nit katolik nit hrvat nego covjek kojem apsolutno nista ne znaci hoce mu u domovnici i rodnom listu pisati hrvat, srbin, turak, amerikanac ili japanac.. totalno svejedno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.10.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moji dečki, đaba vama poznavanja pravopisa ili povijesti, đaba vam i svake druge načitanosti, ako nemate elemenata mudrosti ni u tragovima. A nitko pametan ne gazi i ne pljuje po onima koji su glavom platili da bi vama omogučili nesmetano iznošenje vlastitih stavova. Rekoh vlastitih jer iz vaših upisa je razvidno da iz vas progovaraju stare komunjare i jugonostalgičari, balavci medju vama koji se u Titovo vrijeme još nisu ni porodili se pozivaju na tog krvoloka veličajući njegova nedjela. A Tito je ubio najmanje pola milijuna Hrvata, dok su drugih pola pobili srbski koljači, što direktno što indirektno kroz cijelo vrijem koje su nam vladali. I nakon te tragedije i tragedije koju mu je doživjela obitelj u zadnjem ratu od srbske ruke, tratinčici nije bitno što mu piše u rodnom listu. Ali ako tebi druže nije bitno, bitno je onima drugima koji su tebe i tvoju familiju htjeli izbrisati s lica zemlje.
Prigovaraš svome ocu što umjesto što se borio, nije krao kao i ostali...pa zar si ti čovječe svjestan koju si ti sada glupost rekao i koliko si ovom izjavom oblatio i sebe i svog oca? naravno da nisi jer da jesi ovako nešto nikada ne bi rekao. Ali shvaćam te, ti si kao i većina nafilovan antituđmanovštinom i kriminalnom pretvorbom i privatizacijom i ljut si što i tvoj tata nije bio jedan od tih Tuđmanovaca i što ti nije priskrbio toliko para da kao neki možeš vozit ljutu pilu i imat para kao blata. Da ti je tata jedan od takovih, tuđmanovih miljenika, sigurno se sada ne bi toliko jogunio i vjerojatno bi ti bilo još milije slušati srbske grupe ili cajke kao što je nekim osječanima, bivšim braniteljima koji od cajki napraviše biznis.
Ako mogu primjetiti, meni se i ti i takvi, beskrajno gadite...jer ste zbog novca spremni prodati i vlastitog oca.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: