Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja to otvoreno kažem i ne tajim jer nisam licemjerno govno kao neki i vičem na sav glas da srbe NE VOLIM i da im za zločine koje su počinili ovome gradu i ovoj državi NIKADA neću oprostiti.

Koje konkretno Srbe ne voliš? One bradonje koji su haračili našim gradom ili onu djecu iz vrtića iz južnog Kragujevca? Jel mrziš Arkanovce koji su palili i ubijali iz koristoljublja ili ženski košarkaški tim iz Subotice?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Nebitno, bacal su ih njihovi očevi, ujaci, susjedi i svi drugi srbi...i to je meni dovoljno.

A srbi su inače takav narod, danas s tobom pjeva pije i veseli se, a sutra je spreman da te kolje jer se setio da su ustaše u Jasenovcu pobile 700 000 000 srba.

I zato su ovi iz pivare stvarno kreteni što su pozvali i srbe i zbog toga ja osječku pivu više ni zidarima ne kupujem. sebi je ne kupujem odavno jer je doslovno odvratna za pit, a sada više nema teorije da je ikada kupim.

jebote, vozać odn. skladištar postao vlasnik pivovare, a s čijim kapitalom pitam se? da nije možda srbskim dok priziva srbe?

a 1300 osječana je ubijeno srbskim granatama. e pameti kratka. daleko ćemo tako dogurati kad po svojim mrtvima gazimo.

Ovo je strašno za čitati.... ti si vjerojatno neki klinac koji je mržnju prema ljudima nasljedio od roditelja. Ili nisi klinac, ali imaš ozbiljnih psihičkih problema koji traže pažnju stručnjaka.

Ozbiljno ti kažem, sjedi, smiri se... a onda idi potraži stručnu pomoć.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
Osvajački pohodi Osmanlijskog Carstva u naš su grad stigli 14.08.1526. Osijek je predan bez borbe, ali kažu da ga je Ibrahim - paša do temelja razorio.

Ja mrzim udruženje izviđača iz predgrađa Ankare jer su oni direktni nasljednici ovih šupaka koji su nam razorili grad prije pet stoljeća i u njima teče prljava imperijalistička krv!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
Osvajački pohodi Osmanlijskog Carstva u naš su grad stigli 14.08.1526. Osijek je predan bez borbe, ali kažu da ga je Ibrahim - paša do temelja razorio.

Ja mrzim udruženje izviđača iz predgrađa Ankare jer su oni direktni nasljednici ovih šupaka koji su nam razorili grad prije pet stoljeća i u njima teče prljava imperijalistička krv!

hehe...mogu oprostit....ALI NIKAD ZABORAVIT...više mrzim turke zbog europskog prvenstva u nogometu...nego zbog toga što su nam pokidali grad Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih nešto rekao...ako smijem....
...bavim se glazbom nekih 10-tak godina....imam svoj bend kojemu je u zadnje vrijeme krenulo jako dobro....
..eh sad, pitaju da li bi u Hrvatskoj trebali nastupati bendovi iz Srbije....
...ja ću na to odgovoriti onako kako je to vidim....svatko ko se bavi glazbom ima želju da uspije,da napravi nešto,da se afirmira....a uspjeh je ako te zovu da nastupaš dalje od svog grada u kojem jesi,a zamislite si koliki je tek uspjeh kada vas zovu u drugu državu....i šta sada...trebamo nekome ne pružiti šansu za uspjehom samo zato što nije hrvat...????
.....ja recimo nikada nisam čuo za taj bend,zašto...??? zato što ne slušam tu vrstu glazbe i ne interesiram se previše.....netko nije čuo ni za moj bend...nema veze....mi radimo.....
...imali smo i mi nekoliko poziva da sviramo u Srbiji, BiH, Austriji.....itd....i vjerujte bolje su nas primili nego kod nas,gostoprimstvo-VRHUNSKO...pogotovo u Subotici i Novom Sadu..
.......................
ljudi, svaka vrsta glazbe je umjetnost...
...ne dopustimo da neke stvari stavljemo u odnos sa umjetnosti....sa glazbom.....
..ne dopustimo da uopće neke predrasude stavljamo među sebe.......
.......................................
ovdje spadaju se vrste glazbe ( i narodne i punk i metal i hip hop i tambure i dance i trance..ma sve...)
iako ne slušam narodnjake ima ljudi koji vole taj galzbeni izričaj,pa čemu im onda to braniti....
ima lljudi koji ne vole tambure,pa zar im to treba braniti.....????
.....................
GLAZBA JE ZVONKA RADOST I ONA NE POZNAJE GRANICE

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
iako ne slušam narodnjake ima ljudi koji vole taj galzbeni izričaj,pa čemu im onda to braniti....
ima lljudi koji ne vole tambure,pa zar im to treba braniti.....????

Bedasto je uopće braniti nekome svirati.... i ovim dečkima iz Srbije u Osijeku, kao i Tupsonu u Puli.

Čovjek bi pomislio da smo zabrane ostavili u nekim prošlim totalitarnim vremenima i da one nemaju mjesta u modernim demokratskim društvima kao što je to (recimo) naše.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.10.2008. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: ›
Nebitno, bacal su ih njihovi očevi, ujaci, susjedi i svi drugi srbi...i to je meni dovoljno.

A srbi su inače takav narod, danas s tobom pjeva pije i veseli se, a sutra je spreman da te kolje jer se setio da su ustaše u Jasenovcu pobile 700 000 000 srba.

I zato su ovi iz pivare stvarno kreteni što su pozvali i srbe i zbog toga ja osječku pivu više ni zidarima ne kupujem. sebi je ne kupujem odavno jer je doslovno odvratna za pit, a sada više nema teorije da je ikada kupim.

jebote, vozać odn. skladištar postao vlasnik pivovare, a s čijim kapitalom pitam se? da nije možda srbskim dok priziva srbe?

a 1300 osječana je ubijeno srbskim granatama. e pameti kratka. daleko ćemo tako dogurati kad po svojim mrtvima gazimo.

Ovo je strašno za čitati.... ti si vjerojatno neki klinac koji je mržnju prema ljudima nasljedio od roditelja. Ili nisi klinac, ali imaš ozbiljnih psihičkih problema koji traže pažnju stručnjaka.

Ozbiljno ti kažem, sjedi, smiri se... a onda idi potraži stručnu pomoć.


Griješiš momak. Do rata uopće nisam obraćao pažnju na nacionalnost i većina prijatelja su mi bili srbi, takoreći sam i kroz školu i kroz život bio okružen njima, čak sam imao i djevojku srbkinju. No rat i ono što su nam radili u tome periodu je bila prelomna točka, pogotovo jer su neki srbi koje sam poznavao učestvovali u zločinima nad Hrvatima. Jedan od tih mojih poznanika je i pravomoćno osudjen za zločin i mislim da je već odležao (7 godina ak se ne varam SAMO) ako te zanima mogu ti i ime njegovo dati na PP ili ako smijem i javno ovdje na forumu, admin?) a za jednog sam čuo da je takodjer radio velika sranja (iz Šodolovaca je), ali ne znam kako je završio (najvjerojatnije je zdimio u srbiju). i premda mi nitko iz uže obitelji nije stradao ja toj ***** više ne mogu vjerovati i ne trebaju mi do kraja života.

Da su vodili rat časno i pošteno, na bojišnicama kako i priliči ratnicima ne bih imao zamjerki, ali gađati gradove samo s jednim ciljem, uništiti što više Hrvata je stvar preko koje ne mogu priječi.
I da se razumijemo, ja ne mislim da su ti klinci iz te srbske grupe nešto krivi, kao ni većina srba, ali ja krivim njihove vođe koji ih drže u uvjerenju da je ono što su oni radili po Hrvatskoj bilo opravdano. To je vidljivo iz svake njihove izjave pa i ove zadnje koju je nedavno u intervjuu Glasu dao vožd Vojislav Stanimirović.

I sad mi je dosta diskusije na ovu temu jer i meni se više gadi prisjećati nekih ljudi i događaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
I da se razumijemo, ja ne mislim da su ti klinci iz te srbske grupe nešto krivi, kao ni većina srba, ali ja krivim njihove vođe koji ih drže u uvjerenju da je ono što su oni radili po Hrvatskoj bilo opravdano.

Fino. Vidim da si puno napredovao od zadnji puta kad Osječko pivo ne bi dao niti zidarima jer je pivovara "pozvala Srbe".

Dečki iz te srpske grupe nemaju veze sa debilima koji su im sjebali zemlju i sveli je na najmanji teritorij u povijesti. Oni su došli svirati u dobroj namjeri i ništa više.

Učini sebi uslugu, prestani generalizirati i pusti mržnju da ti ispari iz glave. Ako već moraš mrziti nekoga, onda ih mrzi jednog po jednog... i to samo one koji su zaslužili. A takvih ima i sa ove strane granice koji su našoj domovini učinili više štete nego ijedan krezubi i pijani bradonja s kokardom na čelu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.10.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki, ma vi mene uopće ne razumijete, ali se ne razumijete ni u politiku, ni u slanje poruka, niti znate čitat izmedju redova. Kao da se sami sebi bojite priznat neke stvari i realno ih sagledati. Ali kako te stvari očekivati od običnih građana kada nam ni političari nisu puno mudriji, zbog čega bismo uskoro opet mogli učiti na vlastitim pogreškama.
Jer opasnost s istoka još uvijek nije nestala i čuči u mraku spremna svaki čas da nas zaskoči. Toga nisu svjesni ni ti balavci iz srbije kao ni vi i kad oni na vlasti u srbiji procjene da je pogodan trenutak, opet će nas zaskočiti.
Evo, može li tko sa sigurnošću reći da ovaj atentat na Hodakicu možda nisu isplanirale srbske tajne službe? naravno da ne može, ali vi toga niste svjesni.
No mladi ste i mogu vas razumjeti, vama je do života i zajebancije i to je normalno.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2008. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Jer opasnost s istoka još uvijek nije nestala i čuči u mraku spremna svaki čas da nas zaskoči. Toga nisu svjesni ni ti balavci iz srbije kao ni vi i kad oni na vlasti u srbiji procjene da je pogodan trenutak, opet će nas zaskočiti.
Evo, može li tko sa sigurnošću reći da ovaj atentat na Hodakicu možda nisu isplanirale srbske tajne službe? naravno da ne može, ali vi toga niste svjesni.
No mladi ste i mogu vas razumjeti, vama je do života i zajebancije i to je normalno.

Mladi smo za popizditi Wink

Ajd, ako tebe veseli da te pucaju paranoje, samo ti daj... osobno sam mišljenja da oni imaju dovoljno svojih pizdarija da bi se bavili susjednim zemljama. Onih par retardata koji sebe predstavljaju Vladom nekakve paradržavice su ionako predmet sprdnje među normalnim ljudima sa obje strane granice.

Važno je da smo se nas dvojica složili da bendovi iz Srbije mogu slobodno svirati kod nas i da su dobrodošli.

P.S. Zašto Hodakica velikim slovom, a Srbija malim? I zašto "srBske"?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2008. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
Dakle ovo moje se ne može nazvati mržnjom samo realnim sagledavanjem situacije poučenim nedavnim događanjima.


Meni ovo sad već liči na paranoidnu šizofreniju.

I to je blago rečeno. Mislim da nikad u životu (mislim i na ostale postove) nisam pročitala nešto toliko ograničeno, nepismeno, zlo, uskogrudno, jadno, puno mržnje, malograđanštine, straha, nesigurnosti... žaljenja vrijedno... Strašno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
I zašto "srBske"?

Korijenski pravopis. Zato što u vrijeme NDH nisu još dokučili jednačenje po zvučnosti. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.10.2008. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: ›
Jer opasnost s istoka još uvijek nije nestala i čuči u mraku spremna svaki čas da nas zaskoči. Toga nisu svjesni ni ti balavci iz srbije kao ni vi i kad oni na vlasti u srbiji procjene da je pogodan trenutak, opet će nas zaskočiti.
Evo, može li tko sa sigurnošću reći da ovaj atentat na Hodakicu možda nisu isplanirale srbske tajne službe? naravno da ne može, ali vi toga niste svjesni.
No mladi ste i mogu vas razumjeti, vama je do života i zajebancije i to je normalno.

Mladi smo za popizditi Wink

Ajd, ako tebe veseli da te pucaju paranoje, samo ti daj... osobno sam mišljenja da oni imaju dovoljno svojih pizdarija da bi se bavili susjednim zemljama. Onih par retardata koji sebe predstavljaju Vladom nekakve paradržavice su ionako predmet sprdnje među normalnim ljudima sa obje strane granice.

Važno je da smo se nas dvojica složili da bendovi iz Srbije mogu slobodno svirati kod nas i da su dobrodošli.

P.S. Zašto Hodakica velikim slovom, a Srbija malim? I zašto "srBske"?


Ma opet imaš krivu percepciju stvarnog stanja u srbiji, koja je uprav posljedica nedovoljnog bavljenja VLASTITIM problemima zbog zabadanja nosa u susjedna dvorišta. I to ne mislim na onu smiješnu vladu RSK u egzilu već na Vladu Republike Srbije koja od 90ih u kontinuitetu i dalje vodi ratove za Veliku srbiju. Istina više to ne radi oružanom silom već raznoraznim oblicima specijalnog rata u čemu su srbi (to im moram priznati) veliki stručnjaci. Projekat SANu bez obzira što nema više Miloševiće i što nema više Koštunice na političkoj sceni i dalje je na snazi. Srbi se samo prilagođavaju novonastalim situacijama i vrlo lukavo kada potroše odredjenu opciju transformiraju se u onu malo blažu (Tadić) ali to nama ne smije zamazati oči, jer smo ih do sada već morali prokljuviti. I da znate, nije ovo moje nikakova paranoja već posljedica dubokih promišljanja i proniknuća u srbski "genom" kojim su obilježeni svi srbi i zbog kojega se mi i oni toliko razlikujemo. Ja jednostavno ne želim više ispadati gusak i glupan koji će vjerovati svemu što srbin kaže jer srbin čim zine LAŽE. To čak i sami priznaju da bez laganja ne mogu.

I zato ja i dalje nisam za to da nam dolaze srbski muzikaši bez obzira što ti klinci nisu ništa skrivili dokle god se ne dogodi promjena i zaokret u zvaničnoj srbskoj politici. Oni moraju priznati kolektivnu krivnju za agresiju na Hrvatsku i ostale ex-Yu republike u pokušaju stvaranja velike srbije i noraju prihvatiti krivnju za stotine tisuča mrtvih na svim stranama. Bez toga ja im nikada neću vjerovati, amožda ni onda jer i to će vjerojatno učiniti iz interesa i kad budu prisiljeni ili stjerani u kut (što se najvjerojatnije nikada neće dogoditi obzirom na politiku MZ prema njima), a ne zbog kajanja ili doživljene katarze.

Tako je govorio moj djed "srbske" i "srbenda", a malo slovo zato jer iz dana u dan srbija postaje sve manja i manja, ali i zbog toga što ih ne poštujem ni kao narod ni kao državu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.10.2008. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›
captain_banana je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
Dakle ovo moje se ne može nazvati mržnjom samo realnim sagledavanjem situacije poučenim nedavnim događanjima.


Meni ovo sad već liči na paranoidnu šizofreniju.

I to je blago rečeno. Mislim da nikad u životu (mislim i na ostale postove) nisam pročitala nešto toliko ograničeno, nepismeno, zlo, uskogrudno, jadno, puno mržnje, malograđanštine, straha, nesigurnosti... žaljenja vrijedno... Strašno.


ma ti si tipična hrvatska gušćica, naivna i povodljiva kao malo dijete. vjeruješ u demokraciju i nadaš se da će jednog dana svijetom vladati besklasno komunističko uređenje. prema svima si ljubazna i uljuđena makar te oni iz dana u dan gazili i ponižavali. prava Hrvatica. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Tako je govorio moj djed "srbske" i "srbenda", a malo slovo zato jer iz dana u dan srbija postaje sve manja i manja, ali i zbog toga što ih ne poštujem ni kao narod ni kao državu.

Hajde dobro, puštam te na miru s tvojim strahovima i paranojama, a ja idem ubosti u liniju CD od Riblje Čorbe...

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: