Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok god su kvalitetni i nisu nacionalisti, nek sviraju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da da!

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
captain_banana je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: › Tako je, treba biti čovjek i prihvatiti odgovornost za vlastite ili pogreške svojih predaka, a to srbi jenostavno nisu, niti žele biti.

Evo ga još jedan kompleksaš kompleksaški.

@spin: Momčino, zapitaš li se nekad ima li smisla živjeti u takvom nepravednom svijetu? Ako se pitaš i zaključiš da nema, brzo učini nešto. I da. Za pisanje je potrebno elementarno znanje materinjeg jezika. Sad samo puca bruka, tvoje riječi nemaju težine i vrijeđaš inteligenciju drugih forumaša.

Što je njihov problem i što se treba dogoditi da prizdrave pameti? Ima li uopće nade za njih? Da li je to neki osjećaj niže vrijednosti ili jednostavno weltschmerz? Ha, tko će ga znati. Hrabri viteže Don Kihote prištedimo malo naše živote...već noćima sanjam da ih nema, a da ih nema...što bi nam dosadno bilo Smile.


pokušavaš biti duhovit s ozbiljnim stvarima i problemima koje srbi imaju sami sa sobom. to ne kažem samo ja već i političari sa zapada koji su imali čast pregovarati i družiti se s tim ljigavcima i lažljivcima (njihove riječi). Zato je njihove problem sve samo ne podloga za zajebanciju. ipak smo im mi prvi susjedi, a nikako nije ugodno imati susjeda opsjednutog demonima i podložnog kolektivnom ludilu.


Znači li ovo sve da ti nećeš doći ni na jednog srpskog izvođača dok traje jesen uz osječko?

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
Dok god su kvalitetni i nisu nacionalisti, nek sviraju...
Nacionalist nije ništa loše, nacionalist biti znači voljet svoju domovinu i borit se za nju i njene interese.
To neznači mrziti druge.

Glede ovih glazbenika, nek sviraju ljudi, pa nisu došli ratovat, a nevjerujem da u svojim pjesmama potiću na ratovanje.
PS: Ako nekome od srba treba zabraniti pjevanje u RH onda su to pevaljke.

Gledao sam jedan dan emisiju jednu i dobro je rekla jedna srpkinja.
KAŽE: Vi Hrvati ste zbog rata počelii zabranjivati sve i svašta što je iz Srbije samo iz tog razloga što je to iz Srbije i onda na kraju kad ste počeli uzimat preuzeli ste od nas ono najgore, a to su te pevaljke sa umjetnim sisama sponzoruše i takav stil.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo ivice! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.10.2008. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
U moje ime i u ime hrvatskog naroda to je učinila naša država i naši političari

ok, razumijem što želiš reći. s druge strane, ja prvi ne želim da me se poistovjećuje s 99% naših političara i to što ti političarčići govore ne doživljavam kao zauzimanje za mene kao pojedinca te isto tako to što govore ne osjećam kao da govore i u moje ime. vjerujem da dosta hrvata ima slično mišljenje.

također, vjerujem i da dosta srba ima slično mišljenje za svoje političare, koji nisu ništa bolji, ali ni lošiji od naših. to što se neki politički ljigež ne želi ispričati za nešto za što se uostalom ni ne može ispričati, osim ako nije sam u tome sudjelovao (po mom mišljenju), meni ne znači da svi srbi tako misle i da nema i tamo ljudi kojima je žao zbog stvari koje su se izdogađale. imam prijatelja srba koji žive u srbiji, znam da su iskreni, pošteni i pravedni, i znam da ih i tamo ima svakakvih, kao što ih ima i kod nas.

mržnja je i inače gadna stvar, a još kad je usmjeravaš generalizirajući...


Pročitaj ako nisi, (a vjerujem da jesi) intervju objavljen u Glasu a i drugim nekim tiskovinama koji je dao Vojislav Stanimirović "naš"sada bivši saborski zastupnik i bivši visokopozicionirani u vladi tzv RSK. O tome ti ja pričam druže moj..O TAKVIM srbima koji ne vide ništa loše u tome što su sudjelovali u politici etničkog čišćenja, proganjanja i ubijanja svega nesrpskog stanovništva. Zamisli kada takav umjereni srbin tako nešto može izjaviti, što tek onda misli npr. Rade Leskovac i ostala četnička žgadija. Sve je to lijepo kada vi pričate o toleranciji i suživotu, i pomirbi s njima, al ja vas jednostavno upozoravam da se srbima NIKADA ne smije vjerovati i da oni bez obzira koju političku opciju zastupali uvijek ostaju zajedno na istoj liniji i sutra će taj Stanimirović opet ako se pojavi neki luđak s snovima o velikoj srbiji, staviti se njemu na raspolaganje.
Dakle ovo moje se ne može nazvati mržnjom samo realnim sagledavanjem situacije poučenim nedavnim događanjima. Zar trebamo opet biti guske za odstrel ili žrtveni janjci puštajući u svoj obor krvoločne zvijeri? zar nam još uvijek treba iskustava na vlastitoj koži da se po tko zna koji puta uvjerimo da se sa srbima ne može, ne zbog nas već zbog njih.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.10.2008. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
captain_banana je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: › Tako je, treba biti čovjek i prihvatiti odgovornost za vlastite ili pogreške svojih predaka, a to srbi jenostavno nisu, niti žele biti.

Evo ga još jedan kompleksaš kompleksaški.

@spin: Momčino, zapitaš li se nekad ima li smisla živjeti u takvom nepravednom svijetu? Ako se pitaš i zaključiš da nema, brzo učini nešto. I da. Za pisanje je potrebno elementarno znanje materinjeg jezika. Sad samo puca bruka, tvoje riječi nemaju težine i vrijeđaš inteligenciju drugih forumaša.

Što je njihov problem i što se treba dogoditi da prizdrave pameti? Ima li uopće nade za njih? Da li je to neki osjećaj niže vrijednosti ili jednostavno weltschmerz? Ha, tko će ga znati. Hrabri viteže Don Kihote prištedimo malo naše živote...već noćima sanjam da ih nema, a da ih nema...što bi nam dosadno bilo Smile.


pokušavaš biti duhovit s ozbiljnim stvarima i problemima koje srbi imaju sami sa sobom. to ne kažem samo ja već i političari sa zapada koji su imali čast pregovarati i družiti se s tim ljigavcima i lažljivcima (njihove riječi). Zato je njihove problem sve samo ne podloga za zajebanciju. ipak smo im mi prvi susjedi, a nikako nije ugodno imati susjeda opsjednutog demonima i podložnog kolektivnom ludilu.


Znači li ovo sve da ti nećeš doći ni na jednog srpskog izvođača dok traje jesen uz osječko?


NE! Imamo mi dovoljno naših izvođaća kojima treba dati priliku da zarade koju paru i da se mogu dalje razvijati. Zamisli ti taj KRMAK je njima išao plaćati unaprijed, a jel platio našim izvođaćima unaprijed, ha?
Od sada nema teorije da odem na osječko bez obzira tko svirao. isto kao što ne želim otići ni tamo gdje se slušaju i sviraju cajke.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2008. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Dakle ovo moje se ne može nazvati mržnjom samo realnim sagledavanjem situacije poučenim nedavnim događanjima.


Meni ovo sad već liči na paranoidnu šizofreniju.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
captain_banana je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
captain_banana je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: › Tako je, treba biti čovjek i prihvatiti odgovornost za vlastite ili pogreške svojih predaka, a to srbi jenostavno nisu, niti žele biti.

Evo ga još jedan kompleksaš kompleksaški.

@spin: Momčino, zapitaš li se nekad ima li smisla živjeti u takvom nepravednom svijetu? Ako se pitaš i zaključiš da nema, brzo učini nešto. I da. Za pisanje je potrebno elementarno znanje materinjeg jezika. Sad samo puca bruka, tvoje riječi nemaju težine i vrijeđaš inteligenciju drugih forumaša.

Što je njihov problem i što se treba dogoditi da prizdrave pameti? Ima li uopće nade za njih? Da li je to neki osjećaj niže vrijednosti ili jednostavno weltschmerz? Ha, tko će ga znati. Hrabri viteže Don Kihote prištedimo malo naše živote...već noćima sanjam da ih nema, a da ih nema...što bi nam dosadno bilo Smile.


pokušavaš biti duhovit s ozbiljnim stvarima i problemima koje srbi imaju sami sa sobom. to ne kažem samo ja već i političari sa zapada koji su imali čast pregovarati i družiti se s tim ljigavcima i lažljivcima (njihove riječi). Zato je njihove problem sve samo ne podloga za zajebanciju. ipak smo im mi prvi susjedi, a nikako nije ugodno imati susjeda opsjednutog demonima i podložnog kolektivnom ludilu.


Znači li ovo sve da ti nećeš doći ni na jednog srpskog izvođača dok traje jesen uz osječko?


NE! Imamo mi dovoljno naših izvođaća kojima treba dati priliku da zarade koju paru i da se mogu dalje razvijati. Zamisli ti taj KRMAK je njima išao plaćati unaprijed, a jel platio našim izvođaćima unaprijed, ha?
Od sada nema teorije da odem na osječko bez obzira tko svirao. isto kao što ne želim otići ni tamo gdje se slušaju i sviraju cajke.


Šteta, jer to je sad kao glavni događaj u gradu, a ti ćeš ga propustiti zbog neke ljutnje na zle Srbe.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2008. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: › Šteta, jer to je sad kao glavni događaj u gradu, a ti ćeš ga propustiti zbog neke ljutnje na zle Srbe.

zbog ljutnje na Srbe koji su za vrijeme rata bili klinci kao i dobar dio nas i nisu pojma imali što se zapravo događa niti zašto

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.10.2008. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
captain_banana je napisao/la: › Šteta, jer to je sad kao glavni događaj u gradu, a ti ćeš ga propustiti zbog neke ljutnje na zle Srbe.

zbog ljutnje na Srbe koji su za vrijeme rata bili klinci kao i dobar dio nas i nisu pojma imali što se zapravo događa niti zašto


Men se čini da ti ni danas nisi svjestan što se događalo i zbo čega i žalosno je da ti to nisu objasnili tvoji roditelji. A kako i bi kad ti je tata 91. najvjerojatnije petama dao vjetra.
Čak niti ne zamjeram toliko tim mladim srbima jer su im bile servirane samo informacije iz Miloševićevog ratnog stožera pa oni u stvari misle da smo za sve krivi mi i da smo sami počinili ubojstva civila po Osijeku i Vukovaru, Ovčari i ostalim okupiranim dijelovima Hrvatske.
Pogotovo kada čuju što govori o tim stvarima jedan od njih npr. Vojislav Stanimirović.
15 000 Hrvata se devedesetih samoubilo iz dosade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: › A kako i bi kad ti je tata 91.najvjerojatnije petama dao vjetra.

moj tata, moja mama, moj najstariji brat i moja dva pokojna strica su 1991. bili na prvoj crti.

i molio bih te da ovakvo nešto više ne spominješ.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.10.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
spin je napisao/la: › A kako i bi kad ti je tata 91.najvjerojatnije petama dao vjetra.

moj tata, moja mama, moj najstariji brat i moja dva pokojna strica su 1991. bili na prvoj crti.

i molio bih te da ovakvo nešto više ne spominješ.


E ako je tako, onda stvarno ne znam što da ti na to kažem. Očito žrtva stričeva tebi nije dovoljna pouka. Čisti si Hrvat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2008. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najveći je štos što ja nisam Hrvat i ne pada mi na pamet hrvatstvom ili ičim drugim braniti ljudima koji ovoj državi nisu učinili ništa nažao da dođu i prikažu hrvatskoj publici dio umjetnosti na način na koji ju oni vide. Umjetnosti koja nema veze s ratom, nasiljem, višestoljetnim sukobima između Hrvata i Srba, pa čak ni ovim posljednjim ratom koji je, iskreno, bio sasvim nepotreban.

Ne vidim što su ti se Darkwood Dub zamjerili. Nekako mi se čini da nisu oni bili u grupi koja je Vukovarom pjevala "bit će mesa". Uistinu ne razumijem što jedan glazbeni bend ima veze s tvojim teorijama, što bi ti mladi dečki trebali napravit da ih ljudi kao ti ne vežu automatski uz pojam Srba kao smrtnih neprijatelja Hrvata.

povlačim se iz ove rasprave. ti mrzi Srbe i dalje, dok te mržnja cijelog ne izjede iznutra.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2008. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, mislim da u Hrvatskoj trebaju nastupati glazbenici iz Srbije kao i iz drugih zemalja...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: