Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



4. Međunarodni gala blues festival Osijek (2008.) - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad vidjeh da piše da nastupaju dva benda... a za ovo da ranije počinje, nisam znao..hvala na informaciji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Sad vidjeh da piše da nastupaju dva benda... a za ovo da ranije počinje, nisam znao..hvala na informaciji..

Pazi, u najavama ovdje na portalu i na Huzuk webu vele da program počinje u 21 sat. Dakle, jučer su malo neplanirano uranili.

Ipak valja doći malo prije početka i naručiti pivo na vrijeme Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da "malo" prije početka, ja sam dosad dolazio redovito u 8, već u 8 i 15 nisi mogao nać pošteno mjesto. Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Da "malo" prije početka, ja sam dosad dolazio redovito u 8, već u 8 i 15 nisi mogao nać pošteno mjesto. Pozdrav!

istina, dosad se na slična događanja u centralu moralo dolaziti barem sat vremena ranije da bi se zauzelo iole pristojno mjesto, što je svakako vrlo pohvalno što se tiče posjećenosti.

jučer nisam bio, ali danas hoćem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2008. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › jučer nisam bio, ali danas hoćem!


Jucer gledao live stream. Predobro. Kvaliteta i zvuka i slike odlicna.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la: ›
Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Svirka pocela... i live stream... ;-)

Pa jel ne počinje u 9?

To sam i ja mislio i došao pred kraj prvog benda.... bzzz


Također, nigdje ni na kojoj od obavijesti vezanoj uz blues festival nisam vidjela da počinje u 8, tako da sam skoro kompletan nastup Cotton blues banda propustila, došla na zadnje tri stvari... Ne mogu vjerovati da nikad ništa ne može biti normalno osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: › jučer nisam bio, ali danas hoćem!


Jucer gledao live stream. Predobro. Kvaliteta i zvuka i slike odlicna.


Zanima me da li će se to moći pogledati i kao snimka ili samo uživo? Sad sam pokušala vidjeti na njihovoj stranici, nema još ništa.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Također, nigdje ni na kojoj od obavijesti vezanoj uz blues festival nisam vidjela da počinje u 8, tako da sam skoro kompletan nastup Cotton blues banda propustila, došla na zadnje tri stvari...

Izgleda da smo došli u isto vrijeme... nadam se da danas neće isto krenuti ranije.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: › Također, nigdje ni na kojoj od obavijesti vezanoj uz blues festival nisam vidjela da počinje u 8, tako da sam skoro kompletan nastup Cotton blues banda propustila, došla na zadnje tri stvari... Ne mogu vjerovati da nikad ništa ne može biti normalno osijek031.com smile
IMHO, cini mi se da je ekipa iz Cottona samo htjela poceti svirati okupljenima, da im usi ne zjape prazne.

S jedne strane ok od njih, s druge su izvisili svi koji su dosli na predvidjeno vrijeme (da, u 21h bi trebali poceti svi koncerti, osim zadnjeg dana festivala (20h)).

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.12.2008. 1:21 
Naslov:  Re: 4. Međunarodni gala blues festival Osijek (2008.) - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel netko mozda snimio "Messin' With The Kid" veceras?
I voljan je uploadirati na youtube? Da pokazem bandi kako se svira usnjak!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2008. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobri bili ovi od sinoć... jest da ne liče na onu četvoricu crnaca iz najave Wink ali fino su to odsvirali, uz prigodnu zezanciju. Ritam sekcija impresivna, usni harmonikaši vrhunski, gitara dobra (makar malo predvidljiva)... malo mi je klavir zakazao - treba dječarac još puno slušati i svirati.

Ono što je meni osobno išlo na ganglije jest bjesomučno predstavljanje članova benda po deset puta. Naučili smo napamet kako se tko zove, a da je nastup potrajao malo duže, naučili bi i datume rođenja, JMBG, broj cipela te originalnu boju kose njihovih baka.

De dobro je dečki... vaša glazba govori za vas više nego nekakva imena i prezimena. Ajd uzdravlje! Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2008. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Dobri bili ovi od sinoć... jest da ne liče na onu četvoricu crnaca iz najave Wink


Da da, to je i mene zbunilo Smile al se nisam nimalo razočarao, dapače. Jelena šuta dupe totalno! Very Happy

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Ono što je meni osobno išlo na ganglije jest bjesomučno predstavljanje članova benda po deset puta.


Da, jedino to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otofx
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2008. 10:41 
Naslov:  Petak 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zaboravite da u petak sigurno počinje u 20:00... Dakle, treba doć u pola...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Điiiz, pa ovo nije normalno, dođemo u deset do 8, i sve što nađemo je stol u zadnjem redu, u uglu... Mislim da je vrijeme da se festival preseli u neki adekvatan prostor...hm, samo koji.

Al dok smo još tu, molio bih dame i gospodu koji stoje u "živom zidu", da barem skinu jakne, kako bismo mogli bar nešto vidjeti.

Što se tiče mjuze, nisam baš nešto fasciniran, izvedba je bila ok, ali nisam uspio čuti niti jednu autorsku stvar (kao ni u utorak).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Điiiz, pa ovo nije normalno, dođemo u deset do 8, i sve što nađemo je stol u zadnjem redu, u uglu... Mislim da je vrijeme da se festival preseli u neki adekvatan prostor...hm, samo koji.

Al dok smo još tu, molio bih dame i gospodu koji stoje u "živom zidu", da barem skinu jakne, kako bismo mogli bar nešto vidjeti.

ne znam postoji li u osijeku adekvatniji prostor za ovakvo nešto. možda bi trebalo odmaknuti zadnji red stolova od zida i napraviti mjesta stajačima, da ne moraju stajati ispred stolova ili u prolazima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: