Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvara se 'Lumiere'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2008. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la: ›
U sto bi se mogao pretvoriti ostatak zgrade?!


Tko zna? U prostorije masonke lože?! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sig sauer
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › @ sig sauerZnači po tebi su sirotinja svi koji ne idu na takva mjesta,znači ja sam sirotinja jer nisam toliko retardiran da dam 30kn za pivo,svaka čast na gluposti.


"Para na paru, uš na fukaru"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz činjenice da netko plaća 30 kn za cugu ne može se izvući apsolutno niti jedan zaključak osim da u tom trenutku ima i želi potrošiti tih 30 kn za tu cugu. I obrnuto. O karakteru se na osnovu cijene cuge ne može suditi. Pogotovo što se prije otvorenja i eventualnog posjeta ne može znati pruža li ovaj ugostiteljski objekt nekakve prednosti na osnovu kojih bi cijena bila razumljiva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Iz činjenice da netko plaća 30 kn za cugu ne može se izvući apsolutno niti jedan zaključak osim da u tom trenutku ima i želi potrošiti tih 30 kn za tu cugu. I obrnuto.


qrac sam ja zelio potrosit 30kn na pivo ! samo pukom srecom sam imo para.. Smile

cak smo kontali uvatiti 'giftu' nakon popijene cuge, bez placanja ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Iz činjenice da netko plaća 30 kn za cugu ne može se izvući apsolutno niti jedan zaključak osim da u tom trenutku ima i želi potrošiti tih 30 kn za tu cugu. I obrnuto.


qrac sam ja zelio potrosit 30kn na pivo ! samo pukom srecom sam imo para.. Smile

cak smo kontali uvatiti 'giftu' nakon popijene cuge, bez placanja ! Wink


Ha, još bolje, ne može se izvesti niti taj zaključak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2008. 16:40 
Naslov:  Re: Otvara se 'Lumiere'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I meni miriši da će ovo bit novo osječko "it" mjesto, barem prvih par mjeseci kad će svi pohrliti tamo ne bi li pokazali nove krpice i slično.Iako,kad se otvaraju ovakva mjesta ,ne vidim zašto svi odmah skoče na cijene.Bilo je gore kometara na račun cijena Osječkog piva i slično.Cijene u ovakvim ugostiteljskom objektima su donekle i opravdana.Prije svega,vjerujem da one proizlaze i iz visoke cijene najma prostora, početne investicije i slično,kao što je primjer OBP-a. S druge strane,više cijene(kažem više, ne basnoslovne!) pića opravdavam i činjenicom da se na takav način želi spriječiti masovan dolazak pijane klinčadije u takve i ine lokale što je meni sasvim ok.
Što vrijedi tip top kafić ako se naprave onakvi tzv. promo partyji gdje je prosječna cijena pića od 7-10 kn pa za pola sata nastane cirkus, nakupe se pijani klinci i slično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Znači po tebi su sirotinja svi koji ne idu na takva mjesta,znači ja sam sirotinja jer nisam toliko retardiran da dam 30kn za pivo,svaka čast na gluposti.

Retardiran si i ako daš 18 kn, a u drugoj birtiji ga imaš za 12. Retardiran si ako daš 12, a u minimarketu toliko košta plastična boca "svecko a naše" piva od 2 litre.

Kako god okreneš, uvijek će biti onih koji će ne trepnuvši dati 12, 18 ili 30 kn za jedno pivo... i onih koji će biti zavidni na tome.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O čemu se ovdje radi, o cijenama ili otvorenju Lumierea? Rolling Eyes

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
O čemu se ovdje radi, o cijenama ili otvorenju Lumierea? Rolling Eyes

Baš... malo zabrazdismo. Mene zanima kakva će biti hrana i hoće li od piva biti nešto osim domaćih bućkuriša i razvikanih uvoznih gaziranih vodica.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.10.2008. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›

Retardiran si i ako daš 18 kn, a u drugoj birtiji ga imaš za 12. Retardiran si ako daš 12, a u minimarketu toliko košta plastična boca "svecko a naše" piva od 2 litre.

E vidiš nisi u pravu, jer tu nije stvar u tome jel netko ima ili nema novaca nego je stvar u totalnoj neopravdanosti cijene,npr u psk sport klubu je karlovačko 9kn a ja neznam niti jedan kafić u Osijeku u kojem je ispod 10kn,a psk je bolje uređen po svim kriterijima od pola birtija u Osijeku.Stvar je u omjeru cijene i usluge.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Retardiran si i ako daš 18 kn, a u drugoj birtiji ga imaš za 12. Retardiran si ako daš 12, a u minimarketu toliko košta plastična boca "svecko a naše" piva od 2 litre.
E vidiš nisi u pravu, jer tu nije stvar u tome jel netko ima ili nema novaca nego je stvar u totalnoj neopravdanosti cijene,npr u psk sport klubu je karlovačko 9kn a ja neznam niti jedan kafić u Osijeku u kojem je ispod 10kn,a psk je bolje uređen po svim kriterijima od pola birtija u Osijeku.Stvar je u omjeru cijene i usluge.

A gle... ideš tamo gdje ti odgovara. Meni nije previše važno koliko košta pivo u birtiji dok to sve skupa ne nagriza moj kućni budžet.

Mogu popiti i u tom tvom PSK za 9 kn ili u centru Rima 4 dl usranog Heinekena za 55 kn - važno mi je da je dobra ekipa i da se dobro zabavljamo.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: