Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma čujte ljudi sve u svemu, ok je tamo... Ekipa je važna, a ako ima ekipe onda sve paše!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolega daj ti njima objasni.....

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fizikalac
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovak, Plaća se kreće od Srednbja Žalost, do Još Žalosnija Žalost, ima ih Onih Super Plaća, ali ako radite bar 16h prekovremeno.

dnevno.

ma plaja je oko 2300 u to je uračunata sva sila toplih obroka prijevoza i takto..

ak si neki genije pa si majstor dodaj još 500kn na plaju i još neš prekovremenih isto nabaci i oko 3200 mjesecno bude.

Posao je fizicki ne toliko zahtjevan nit kompliciran, kolko te pshički JEBU u mozak KONSTANTNO.

i da neznaš tko ti je nadrećen, nikad točno, pa ti zna po par ljudi reć drugu stavr da radiš, i onda se svaki posebno izderat jer ne radiš ono šta ti je rečeno.


ako baš trebaš lovu i imaš živaca, go for it.

u protivnom, idi u metlice il nešt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaja
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2008. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaja pričaš gluposti. Registrirao si se samo da napišeš post što baca sumnju na tvoju objektivnost.

Ne maži javnosti oči svojim istupima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaja
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Registrirao sam se da odgovorim na pitanje i ne znam koliko mogu biti objektivniji u 5 godina rada tamo, sigurno mi je tako loše. Očito je da ne radiš tamo i ne znaš kako je sada tamo. Ako te nešto zanima pitaj ili dođi na Brijest pa ćeš vidjet što je to tamo i kakva je to proizvodnja, što se radi, koliko ljudi radi i kakvih sve strojeva ima tamo da padneš u nesvijest?! Mogao bih ti pričati 2 godine o principu proizvodnje ali čemu?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fizikalac
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2008. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prekovremenih ima kolko voliš, i svi su plaćeni. istina.

sam što je velika većina pod moraš.


U kojoj blesavoj firmi si prijavljen na minimalac i dobijas placu pola na ruke pola na racun?

u kojoj blesavoj firmi te vode i nakon 4 godine rada kao NKV, iako to nisi, ni blizu?



Nije lose, ali nemozes nikako rec da je dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaja
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2008. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fizikalac je napisao/la (Pogledaj post): › U kojoj blesavoj firmi si prijavljen na minimalac i dobijas placu pola na ruke pola na racun? u kojoj blesavoj firmi te vode i nakon 4 godine rada kao NKV, iako to nisi, ni blizu? Nije lose, ali nemozes nikako rec da je dobro.


Novac je novac, e da je to samo kod Bedea tako, on je sitna riba, što god ljudi o njemu govorili da je ovakav onakav, on barem nešto proizvodi i ima zaposleno 300 ljudi a bit će još i više a u ovome Osijeku prepunom trgovačkih centara nigdje proizvodnje a to je samo odraz siromaštva... Ima puno puno lošijih firmi i sa lošijim uvjetima rada, netko je tu spomenio iskorištavanje radnika u Dravi international... samo sam se nasmijao na to. Za prekovremene vjerojatno znaš pošto radiš tamo zašto je to tako trenutno. Ja to gledam da odradim svojih osam sati i odem kući i za to mi plate i ništa me drugo ne zanima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2008. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku nije nigdje idealno, svaki posao ima lose i dobre strane. Mi uvijek gledamo na lovu , ak je dobra onda nije bed ostati prekovremeno ili raditi ne bas tako dobar posao i naravno samo da je placa redovita!!
Zamisli da radis ko stoka i jos te neplate 5-6 mj kao u nekim firmama, tako da i ovih 2300 ne zvuci tako lose ako sjedaju 10-tog svaki mj.
Netko je vec rekao nije sramota raditi, sramota je sjedit kod kuce i kukat.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fizikalac
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima 420+ ljudi zaposleno. I jos se povecava broj.

i sta, zato sto je svugdje tako vi zelite reci da se treba pomiriti s tim. znaci to je tako i jebiga.

ako cemo tako onda smo debelo u jajima, jer od sljedece godine nam nece placati ni onih pola sata pauze( kojih se vecinom radi u svim firmama)

dal sve to treba presutit?

los vam je stav mladici, !to je tako! nikako ne moze biti odgovor, !To je tako! je pomirenje s situacijom, a to je najgore sto se moze dogoditi. Da ljudi prihvate sve to pod moras.

Jer tvoji roditelji su ulagali u tebe, u tvoje skolovanje, neki od nas su ulagali i sami, da bi onda netko to hladno otpisao, jer, eto to je tako, i da bi netko tko je pekar radio isti posao kao i ti za koji je placen isti kao i ti, a da je pritom jednostavno to priucio u godinu dana( hipotetski).


ponavljam, nije lose, ima i gore, ali nije ni dobro.


ako cemo se pomiriti s tim, onda nas i treba gazit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2008. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slazem se s tobom, al nisam rekla da se treba pomiriti s situacijom vec da nije sramota raditi.
Nikako ne trebamo sututi i uvijek treba teziti boljem.
Al izmedju nekakvog posla i nikakvog, naravno treba izabrati ovo prvo.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
golubar
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaja je napisao/la: ›
Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Ajde ne budali,ja sam radio tamo također i uopče nije tako kako pričaš.doduše ja sam radio u Litokatonu. i dosta mojih bivših radnih prijatelja je u Doseg-u odnosno današnjoj Drava Internacionalu.Tamo je sve nego dobro.Za jadnu plaču od 2000kn.To i više od toga možeš da zaradiš ako ideš u neke sezonske poslove na poljop.sezonci su ove godine kod nas bili plačeni 15kn/satu + povrat poreza.Tamo jednimo odgovara Snježaninim patuljcima,a vjerojatno si i ti jedan od njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2009. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaja je napisao/la (Pogledaj post): › Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Eo... kad si ti toliko uvjeren da je naša firma toliko dobra, reci mi gdje ima u firmi da žena diže rolu od 500 kg, da se radi za Badnjak, Bozić, doček nove godine i za sam dan nove godine? Da nakon otkaza moraš platiti svaku zaduženu radnu maicu ( koju si naravno poderao ili zaprljao tokom radnog odnosa), da aparat koji si zadužio moraš platit? Da ti ne plate 3 radna dana koja si radio? Da ti za Badnjak samo plati 60 kn? Tako se sretnom osjećam otkad sam dala otkaz jer u toj firmi samo postaješ glup, zatucan i život ti postane monoton a da ne pričam o tome da te nadređeni ubijaju u pojam da si glup i samo glup... Nema ti para....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
golubar
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la: ›
jaja je napisao/la (Pogledaj post): › Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Eo... kad si ti toliko uvjeren da je naša firma toliko dobra, reci mi gdje ima u firmi da žena diže rolu od 500 kg, da se radi za Badnjak, Bozić, doček nove godine i za sam dan nove godine? Da nakon otkaza moraš platiti svaku zaduženu radnu maicu ( koju si naravno poderao ili zaprljao tokom radnog odnosa), da aparat koji si zadužio moraš platit? Da ti ne plate 3 radna dana koja si radio? Da ti za Badnjak samo plati 60 kn? Tako se sretnom osjećam otkad sam dala otkaz jer u toj firmi samo postaješ glup, zatucan i život ti postane monoton a da ne pričam o tome da te nadređeni ubijaju u pojam da si glup i samo glup... Nema ti para....


A gdje je sada osoba kojoj je toliko dobro u Drava Internacional da pobije naša izlaganja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
che
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2009. 0:26 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 







Zadnja promjena: che; 09.01.2009. 0:40; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: