Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li za ljepotu spremni patiti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2008. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

epona je napisao/la: ›
Ja sam najviše patila kada sam išla na depilaciju voskom, i to ispod pazuha!Uf boli.... Sad


Za depilaciju ispod pazuha (voskom) sam čula da je stvarno štetna i nepreporuča je nijedan kozmetičar!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam da li je štetna, ali stvarno boli Rolling Eyes I još ako je štetna..e onda jebemu stvarno..

Btw, imam jednu frendicu koja si sama pravi kreme, i onda ih drži u fridžu i macka se s tim.. Jer, kao, ove kupovne su sve koma nezdrave gmo kreme..
Eto, koliko zapravo razmišljamo čim se mažemo? Kad se sjetim onih nekih priča o tome kako se kreme prave od loja i posteljica, pozli mi ..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2008. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno sam čitala negdje da su sada najnovija fora kozmetički saloni koji sami prave svoje kreme, sve na prirodnoj bazi, prema tipu kože.. i da je to stvarno zdravije nego ovo što kupujemo, ali ipak.. Sigurno da ima nešto u tome, ali moraš jako dobro znati što s čime miješaš da ne bi gadno zeznila lice..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krtica
Offline
Ukupno postova: 47
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2008. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puštam krv jednom tjedno kada brijem potkoljenice. Vražije britvice!! Preoštre su! Što se mora, mora se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, i ja sam gledala neku bakicu na telki koja je uvijek sama sebi pravila kremice i nevjerojatno izgleda sa svojih 70 i kusur godina, lice joj bolje nego moje... ali kazu da se tako pravljene kremice moraju dosta brzo potrosit, jer su lako kvarljive....

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
E, i ja sam gledala neku bakicu na telki koja je uvijek sama sebi pravila kremice i nevjerojatno izgleda sa svojih 70 i kusur godina, lice joj bolje nego moje... ali kazu da se tako pravljene kremice moraju dosta brzo potrosit, jer su lako kvarljive....

Da, trebaju se držati u fridžu Smile Meni smiješno..dođem kod frendice, otvorim fridž, a ono nekakve ''mješavine'' kojekakve!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2008. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dobro, i ja preko ljeta drzim kremice u frizideru (jerbo nemam klimu u kuci, hehe...), ali ne trosim puno kremica, pa me strah da bi se to meni pokvarilo i u frizideru... ali probala sam one "prirodne" sapune i mogu reci da meni nisu "ni za klinac", isuse mi kozu totalno, samo su preskupi...

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nikada ništa ne držim u frižideru od kozmetike.. uvijek sve u kupatilu, ali ionako ih trošim svakodnevno, tako da mislim da se ne mogu pokvariti baš tako lako.. Barem ne ove kupovne iz ljekarni.. Domaći pripravci su druga priča.. nekada sam (dok sam imala dugu kosu) stavljala one pakunge od jaja i ne-mogu-se-sjetiti-čega-još na kosu i to je dosta dobro funkcioniralo, kao i maske za lice od meda i limuna. Fino izgladi kožu i bude sva mekana, no nekako nemam vremena za to više..
Otišla sam i kod kozmetičarke ubijeđena da imam hrpu mitisera na licu, dođem tamo a cura mi kaže: pa nemaš ti mitisera, to su samo lojnice, dođi svaka 2-3 mjeseca da to očistimo i sve 5.. ostadoh u čudu, pa taj Normaderm stvarno funkcionira... Smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh sad sam se sjetila jednog "genijalnog" pokusaja depilacije... kupila sam one trakice za depilaciju i pokusala s njima depilirat noge... rezultat su bile crvene noge... bez koze! Te su mi trakice iskidale kozu na nogama, to je valjda jedini puta kada sam stvarno patila za ljepotu....

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma te trakice ne vrijede ništa.. uzmeš aparatić za čupanje dlačica i riješiš posao za 10-ak minuta i na miru si barem 3 tjedna..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo prema dogovoru od prošlog vikenda, odgovaram na temu Wink ...dakle jesam li spreman platiti? ...a patiti pitaš?! pa ni jedno ni drugo... osim za šišanje, ali tamo ne patim,,, tih nekoliko minuta koliko moje šišanje traje sam u transu Very Happy

Bio sam 2000. na operaciji koljena i u sobi samnom bio je dečko kojem su morali lomiti kost na nozi kako bi mu ju izdužili i uskladili s drugom nogom... strašno je bilo za vidjeti ga sa svim onim željezima u nogama nakon operacije, a svakodnevna istezanja milimetar po milimetar jela su mu živce i glasnice. Dečko je to morao proći zbog zdravstvenih razloga, ali ne razumijem nikoga tko želi slično proći samo radi estetike.

Pošto sam u blagdanskom štimungu pa da napravim usporedbu s božićnim drvcem i jednom pričom koja me još od osnovne škole u ovo doba godine onako "štrecne"... nekada je najlijepše i najjadnije drvce, ako si s onima koje voliš!

Eto i posjetiteljima ove teme želim sretan Božić i da znaju da su svi lijepi ako se tako i ponašaju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 10:32 
Naslov:  Re: Jeste li za ljepotu spremni patiti?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rado bih "patila" da mi sad odnekud kapne jedno 30.000 kn da odem na leasersku korekciju vida i ispravim krive zube koje sam polomila u djetinjstvu na tačkama i trakačima.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2008. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker je napisao/la: ›
dakle jesam li spreman platiti? ...a patiti pitaš?! pa ni jedno ni drugo... osim za šišanje, ali tamo ne patim,,, tih nekoliko minuta koliko moje šišanje traje sam u transu Very Happy

Ja padnem u trans kad mi teta onom mašinicom vozi po vratu... smirim se kao bubica, krenu mi žmarci niz kičmu i počnem vrtiti filmove. Eh, kad bi teta znala kakve se sve švedske ratne melodrame odvijaju na par centimetara od njezine oštrice.... Wink
esseker je napisao/la: ›
nekada je najlijepše i najjadnije drvce, ako si s onima koje voliš!

Ni ja ne bih bolje rekao Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A slatkiši mali.. Da, to o mašinici po vratu i ''stanjima'' sam već čula.. What's up with that?! Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
A slatkiši mali.. Da, to o mašinici po vratu i ''stanjima'' sam već čula.. What's up with that?! Smile

Well, some sort of things might've got up with that Embarassed

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: